מורה נהיגה מורה נהיגה שצועק כל הזמן

blue eagle

משתמש מקצוען
ווואווו
שלי היה צרחןןן
ה עוצר את הרכב באמצע כביש מהיר וצורח צרחות
אבל הזהירו אותי לפני
ב"ה עברתי טסט ראשון.

הנדסאית_תוכנה

משתמש צעיר
אגב אני יכול להמליץ על מורה למעוניינים הוא נותן כמה שיעורים שאתה רוצה לי אישית הוא עשה 6 שיעורים רצופים וגם 4 ו3 רצופים כך שתוך שבועיים סיימתי את כל השיעורים ותוך חודש היה לי רשיון ביד
הוא חביב מאוד ומסביר מעולה הוא מלמד ברמלה אבל שווה ללמוד אצלו אין עוד כאלה מורים מקצועיים ומהירים כמוהו
האם שווה לבוא מבני ברק אליו?
אם כן תן בבקשה פרטים

אחת_אחרת

משתמש חדש
דוגמאות למשפטים שמישים בשפה גבוהה:
״האם אינך סבור שהאוקטבה בה אתה מדבר והמילים בהן אתה מתנסח מהווים טעם לפגם?״
״על מה יצא קצפך?״
״ברשותך, אשמח אם תכוון אותי לטעות הספציפית שלדעתך נעשתה על ידי, כדי שאדע לתקן את עצמי מכאן ולהבא״.
״לו היית מדבר בנימוס, דבריך היו מתקבלים היטב״.
״איני בקי במכלול החוקים והתקנות, אולם אני סבור שיש לי את הזכות החוקית והמוסרית להתעכב עיכוב סביר על מנת להסדיר את ישיבתי באוטובוס ואת ענייני התשלום״.

:ROFLMAO:
קניתי...
מתאים להרבה סיטואציות בחיים, הולכת להתאמן...

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
מורה שמלמד בצעקות וגערות הוא מורה גרוע.
מצד שני להיות פוצי מוצי, דביק ורק מחמאות, גם לא מקדם..
מורה צריך להיות אדיב, סמכותי, יודע להיות אסרטיבי, ומשרה רוגע וביטחון!

נערך לאחרונה ב:

סטטוס של יין

משתמש רשום
רשום על הכיפה איזה בית ספר
וגם בהתחלה משלמים בערך 200 ש"ח לב"ס
נראה לי שלא צריך אישור מהמורה היו ם יש להם אפליקציה ששם רשום כל השיעורים שלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה