מורת נהיגה מורה (אישה) לנהיגה

נטליה

משתמש רשום
תודה למי שפתח את הפורום הזה - - -

מכירים מורה (אישה) לנהיגה, בירושלים?
אבל מישהי טובה, שאתם ממליצים עליה בחום,
לא עוד אחת שמשכה אתכם מלאן שיעורים ובסוף עברתם ל - - -

אפשר באישי.

תודות מראש!!!

נטליה

משתמש רשום
בעקבות פניות בתיבה האישית
(בנוסח של: גם אנחנו מחפשות, שתפי אם מצאת):

קיבלתי המלצות חמות על איילת לוי,
לקחתי כמה שיעורים אצלה ונראה לי (עד כמה שיש לי כלים לבחון...) שהיא טובה.

052-2407858

נתנאל יעקובי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נטליה, אודה לך אם תאמרי לי כמה היא לוקחת לשיעור,אני ואחותי רוצות ללמוד ביחד, נראה לך שהיא עושה הנחות?
תודה

michalush

משתמש רשום
בשביל חברה:
האם יש מישהי שמכירה מורה באזור פ"ת והסביבה?

"אישה נחמדה וטובה שמעבירה מהר" כלשונה.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש בפ"ת אחת בשם אורנה. היא עובדת גם דרך בי"ס קפלר וגם לבד, אם אני לא טועה.
שמעתי עליה הרבה המלצות.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש במודיעין מורה מקסימה, שהמון נשים מק. ספר למדו אצלה בשם חנה (נדמה לי ששם משפחתה ברהום). היא מנהלת את ביה"ס לנהיגה "רעות".
אגב, ידוע הדבר שבמודיעין מעבירים טסטים הרבה יותר בקלות מאשר בירושלים, ולכן יש לא מעט אנשים שנוסעים מירושלים למודיעין כדי ללמוד. מורי הנהיגה במודיעין באים לאסוף מהתחנה בשילת. סך הכל מדובר ב- 40 דק' נסיעה מקסימום מירושלים.
(אם זה רלוונטי למישהי, אני יכולה לחפש את המס' שלה, היא היתה פעם לקוחה שלי)

gilag1

משתמש צעיר
המלצתי לכו למורה (גבר) אני התעקשתי ללכת למורה וכמו שאומרים אכלתי אותה בגדול את זמן הלימוד עד הרשיון עדיף לא לפרט ועם ברור עם הרבה בנות כמעט כולם הגיעו למסקנה מורות מושכות בדיבור הם מרחניות לא מתקתקות כמו מורים
האופציה ללכת למורה אשה.. זה רק אם יש לך הרבה בטחון עצמי כדי להעמיד אותה במקום לדרוש ממנה לא לדבר בנושאים אחרים חוץ ללימוד לתקתק שיעורים לא פחות מ3 בשבוע כמובן כפולים פשוט לא לוותר
ובטסט שהיא תתחיב שהיא קובעת מהר ולא כל חודש טסט כמו שבדר"כ נותנים במודיעין שתלחם בשבילך
המלצה חמה מאד לא להתחיל ללמוד לפני שעשית תאוריה או לעשות 3 שעורים וישר תאוריה
בהצלחה בכל אשר תסעי

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י gilag1;533582:
האופציה ללכת למורה אשה.. זה רק אם יש לך הרבה בטחון עצמי כדי להעמיד אותה במקום ....

כדי ללכת ללמוד אצל מורֶה, נדרש הרבה יותר ביטחון עצמי. כל מורה נהיגה יסתכל על אשה שבאה ללמוד אצלו במבט מתנשא. במיוחד בנושא הנהיגה שתמיד צוחקים על הנהגות שלא יודעות להסתדר.....
וזה חוץ מבעיית הצניעות ללמוד אצל גבר.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י gilag1;533582:
המלצתי לכו למורה (גבר) אני התעקשתי ללכת למורה וכמו שאומרים אכלתי אותה בגדול את זמן הלימוד עד הרשיון עדיף לא לפרט ועם ברור עם הרבה בנות כמעט כולם הגיעו למסקנה מורות מושכות בדיבור הם מרחניות לא מתקתקות כמו מורים
האופציה ללכת למורה אשה.. זה רק אם יש לך הרבה בטחון עצמי כדי להעמיד אותה במקום לדרוש ממנה לא לדבר בנושאים אחרים חוץ ללימוד לתקתק שיעורים לא פחות מ3 בשבוע כמובן כפולים פשוט לא לוותר
ובטסט שהיא תתחיב שהיא קובעת מהר ולא כל חודש טסט כמו שבדר"כ נותנים במודיעין שתלחם בשבילך
המלצה חמה מאד לא להתחיל ללמוד לפני שעשית תאוריה או לעשות 3 שעורים וישר תאוריה
בהצלחה בכל אשר תסעי

מלבד הבעייתיות ההלכתית (בלשון המעטה) שאשה תלמד אצל מורה גבר, הדברים גם לא נכונים בכלל.
יש גם מורים מרחנים, וגם אותי מורה אחד מרח ומרח עד שעברתי למורה אחר והוא הגיש אותי לטסט מהר מאד.
וגם מאחיותיי אני שמעתי שיש מורות טובות שלא מורחות.

אמיליה

משתמש מקצוען
גיסתי למדה אצל מורה בשם עמנואלה והיתה מאד מרוצה- תקתקה שיעורים, לא התעסקה בשום דבר אחר בזמן השיעור (פיטפוטים, פלאפון וכדומה) והעבירה אותה מהר לטסטים
אני בע"ה מתכננת גם ללמוד אצלה.

עמנואלה 0522673300

Zehavitoosh

משתמש צעיר
לא שווה ללמוד בירושלים. מאוד קשה בגלל הפקקים, וגם לעבור טסט בירושלים זה ממש לא קל.
וכל המורות ששמעתי עליהן בירושלים הן מורחות המון שיעורים ובכלל לא מלמדות טוב...
הכי טוב ליסוע למודיעין, זה 30 דקות נסיעה בד'כ. יש במודיעין את אבי יצחקי שהוא מעולה ומי שממש רוצה מורה יש את הבת שלו בר שהיא אלופה ולא מורחת בכלל.
ד'א אבי יצחקי הוא מורה עדין נפש ואין שום בעיה לאשה ללמוד אצלו הוא מאוד מכבד ועובד המון עם נשים חרדיות.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בעקבות פניות בתיבה האישית
(בנוסח של: גם אנחנו מחפשות, שתפי אם מצאת):

קיבלתי המלצות חמות על איילת לוי,
לקחתי כמה שיעורים אצלה ונראה לי (עד כמה שיש לי כלים לבחון...) שהיא טובה.

052-2407858

איזו תשובה מפורטת!!!!!!!!!!

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
על מי ממליצים בפועל איזה שם של מורה אשה בירושלים

אורה - האלופה ביותר!
0504654304
למדתי אצלה וקיבלתי בטחון לא רגיל בנהיגה, היא מכינה אותך להכל.
מבחינת תקתוק - תמיד טוב לתקתק את המורה כי היא עסוקה, אז לכן קובעים מראש - גם לעוד חודש - 3 כפולים בשבוע וגם אם היא תבטל אחת לשבוע עדיין מתקדמים מהר.
לקבוע שיעורים לזמן נוח, זמן שתהיי מרוכזת בו (לכן עשיתי לפעמים ב7 בבוקר - שווה את זה!).

מבחינת קלות העברת הטסט - לדעתי לא נכון שבמודיעין יותר קל. כי נכון שהכבישים יותר נוחים ויותר ריקים, אבל בגלל שהבוחן יודע שיותר קל לך לנהוג הוא יפיל אותך על דברים דקים יותר, לא כמו בירושלים שאנשים עוברים טסטים גם אחרי ברקס שהבוחן נתן או פשלות אחרות... כי הם מתחשבים בעובדה שבאמת קשה לנהוג בירושלים.

"אחותי את"

משתמש חדש
אז מה לקחת מור+ה או מורה?
אני רוצה לעבור את זה הכי מהר שאפשר ובלי מריחות...
תנו טיפים לכך
תודה

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אילו שטויות כותבים..
אשה לא לומדת אצל גבר.
אשה לומדת אצל אשה ועוברת, זה נרכש וזה יצליח גם בירושלים.

מה זה כל ההמצאות האלו?
קצת טירוף לנסוע למודיעין אבל גם אני הבנתי ששם הכבישים יותר נוחים וברור שהרבה פחות עומס. אך זה לא אומר שאי אפשר לעבור בירושלים. תתפללי, תעשי השתדלות ותצליחי.
לא להשתבש.

שירה 10

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
הקפצה.......
יש למישהי להמליץ על מורה בירושלים? (אישה)
אני מחפשת וכולם תפוסות.....
תודה!!!!

161

משתמש צעיר
לפי מה שאני יודעת, ואני לומדת כרגע אצל מורה (אישה), אני לומדת במודיעין כי יותר קל לי להגיע לשם, אבל המורה שלי מלמדת גם בירושלים וגם במודיעין (שזו מעלה כי אם את מתחילה בירושלים ומתקשה אז את עוברת איתה למודיעין...), היא אומרת שירושלים יותר קשה כי התימרור שם על הפנים, וגם הסימונים, וכבישים צרים.... אבל מודיעין טסטר יכול לשגע עם פניות, ימין ושמאל כל הזמן... זאת החלטה אישית.
אני ממליצה על המורה שלי שמלמדת גם בירושלים וגם במודיעין, היא מתקתקת ולא מחפשת למרוח בכלל...
טלי דוידיאן 052-287-0147

161

משתמש צעיר
לפי מה שאני יודעת, ואני לומדת כרגע אצל מורה (אישה), אני לומדת במודיעין כי יותר קל לי להגיע לשם, אבל המורה שלי מלמדת גם בירושלים וגם במודיעין (שזו מעלה כי אם את מתחילה בירושלים ומתקשה אז את עוברת איתה למודיעין...), היא אומרת שירושלים יותר קשה כי התימרור שם על הפנים, וגם הסימונים, וכבישים צרים.... אבל מודיעין טסטר יכול לשגע עם פניות, ימין ושמאל כל הזמן... זאת החלטה אישית.
אני ממליצה על המורה שלי שמלמדת גם בירושלים וגם במודיעין, היא מתקתקת ולא מחפשת למרוח בכלל...
טלי דוידיאן 052-287-0147

בהצלחהההה

אולי מעניין אותך גם...