דרוש מידע מה קורה ברח' יפו בירושלים ובקניון רמות?

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני כבר מזמן נטשתי את פוקס
מאז שראיתי את הזלזול בלקוחות.
מזה התורות הארוכים האלה עד סוף החנות? אי אפשר להוסיף עוד קופות?
למה בשביל חולצה מסכנה שיש גם בביגוד ובלידר אני צריכה לעמוד שעה בתור?
בשביל שהצפונבוני שבקופה ינסה לשכנע אותי שמגיע לי זוג גרביים רק ב 20 שקל. ?

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
זהו שלצערינו יש שם קונים!!!
*אחרי הזלזול בלקוחות שראיתי - התחרטתי שנכנסתי לשם...:cry:
סתם קרה לי דבר הזוי איתם ..
קנינו איזה מוצר יקר אצלם...
ונשבר תוך שימוש סביר אחרי 3/4 חוד'
שאלתי את המוכרת אם יש אחריות ..
עזבו את העניין אם יש או אין...
התגובה שהיא ענתה לי...
"למה קנית?" עם פרצוףףף מתנשא והמשיכה לדרכה .....
:rolleyes:

לארג'

משתמש מקצוען
אני כבר מזמן נטשתי את פוקס
מאז שראיתי את הזלזול בלקוחות.
מזה התורות הארוכים האלה עד סוף החנות? אי אפשר להוסיף עוד קופות?
למה בשביל חולצה מסכנה שיש גם בביגוד ובלידר אני צריכה לעמוד שעה בתור?
בשביל שהצפונבוני שבקופה ינסה לשכנע אותי שמגיע לי זוג גרביים רק ב 20 שקל. ?
ובקידישיק גם אין שירות בגרם וכולם נוהרים לשם

קראנץ פיסטוק

משתמש פעיל
סתם קרה לי דבר הזוי איתם ..
קנינו איזה מוצר יקר אצלם...
ונשבר תוך שימוש סביר אחרי 3/4 חוד'
שאלתי את המוכרת אם יש אחריות ..
עזבו את העניין אם יש או אין...
התגובה שהיא ענתה לי...
"למה קנית?" עם פרצוףףף מתנשא והמשיכה לדרכה .....
:rolleyes:
איזה סיפור מעצבן, מבינה אותך עם כל מילה!!!:cautious::cry:
אבל כך הם, גם בשירות וגם בהכל!!!
בוא נראה אתכם כשיש 70% הנחה + יומולדת
ולא תקנו בפוקס..:p
לכן באמת צריך לנצל אותם בסוף עונה / הנחת יום הולדת - ולא בתחילת עונה.

ה. מפרוג

משתמש פעיל
הידעתם שפתחו סניף של פוקס הום בקארדו-שנלר?
לבינתיים עודפים,נראה חנות מוזנחת
יש להם בעיה בפתיחת חניות באזורים חרדים,
אני יודעת שבביתר הציעו להם לבוא, והם אמרו שבתנאי שלא מגבילים אותם בפירסומות, וזה לא אפשרי שיהיה תמונות של דוגמניות וכ'ו ברחובות של חרדים!

לורנס

משתמש מקצוען
האם יש משהו שבאמת לא ילך לקנות שם יותר?
אני לא יודעתץ אם לא אלך, גם ככה אני נכנסת לשם פעם בשנה לאיזה קפוצ'ון או מכנסי ספורט,
אבל - כשנציגה שלהם תתחנן לי להצטרף למועדון/לאשראי שלהם אני אגיד שאני לא מצטרפת למפלגות פוליטיות:cool::p

הידעתם שפתחו סניף של פוקס הום בקארדו-שנלר?
לבינתיים עודפים,נראה חנות מוזנחת
לא נראה לי שיצליחו להתחרות ברמה הגבוהה של חנויות המתנות בציבור החרדי (מומנטום, שוקולאב, רויאל טאצ' ועוד)

דיני

משתמש מקצוען
בוא נראה אתכם כשיש 70% הנחה + יומולדת
ולא תקנו בפוקס..:p

אחלה חנות ושירות וטיב אני ממשיך לקנות כרגיל
הוא אשר אמרתי: מחשבון ולוח שנה

ישראל כהן: בגדול, אני לא בעד שיח של חרמות, אבל הראל ויזל ורשת פוקס זה משהו אחר. הם פשוט תפסו צד על מלא. הבעלים לקח חלק פעיל בלחצים על הממשלה והביע עמדה חד צדדית. לא מבין איך הוא לא מתבייש לפנות לקהל המסורתי, לתומכי הימין, ולחרדים לקנות אצלו. לקחת צד? תשלם מחיר! לכל שבת יש מוצאי שבת.

פ.נ

משתמש מקצוען
יש היתאגדות של כל הימין לפתוח במחאה על רשת פוקס
לא קונים שם יותר!!!1

לארג'

משתמש מקצוען
בוא נראה אתכם גוזרים את הדרים קארד,לא את הכרטיס של פעם שבכלל לא נצרך למועדון..
_שבתו_בגלל_הרפורמה.jpg

GBSA

משתמש סופר מקצוען
אין לי בעיה לבטל את הכרטיס של דרים כארד, השאלה לאיזה אשראי לעבור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה