דרוש מידע מה עושים???

יצירתית!

משתמש רשום
נתתי מצלמה לתיקון וההוא הפריז במחיר,
אמרתי לו שאני לא מעונינת לתקן אצלו ובאתי לקחת אותה,
אבל מסתבר שכשהוא פתח את המצלמה הוא הרס אותה יותר!
וכמובן שהוא מכחיש...

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש אפשרות ללכות לחנות אחרת של מצלמות ולבדוק שהוא הרס יותר?
אם כן אחרי שהם יסדרו שיכתבו במכתב שהתקלה נוצרה ממנו ואפשר לתבוע אותו את עלות התיקון

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
קחו מהם מכתב ותנסו לאיים עליו ואם לא עוזר להגיע איתו לבית דין

*@*@

משתמש רשום
מנוי פרימיום
נתתי מצלמה לתיקון וההוא הפריז במחיר,
אמרתי לו שאני לא מעונינת לתקן אצלו ובאתי לקחת אותה,
אבל מסתבר שכשהוא פתח את המצלמה הוא הרס אותה יותר!
וכמובן שהוא מכחיש...
ידוע לי על מעבדה בירושלים שנותן מחירים גבוהים יחסית על סוגים מסוימים של תיקונים ועם הלקוח לא רוצה הוא לוקח מכשיר שנקרא בלאוור או מנחם אוויר ושם רוח חם מאוד על הלוח אם וגורם לרכיבים מסוימים לזוז מהלוח ואז גם אם ילכו למקום אחר לתקן את זה זה יצא ללקוח יותר מהמחיר שהוא קיבל במקום הראשון ולכן הוא תמיד יחזור למקום הראשון כדי לתקן כי שם זה יצא יותר זול בסוף
בשתי המקרים שראיתי בעיניים שלי איך היה דגם או 730 או 740 של קנון ובמקרה השני זה היה g7 מארק 2 בשני המקרים התיקון לא היה אמור לעבור את ה-400 שקל במעבדה רגילה ובשתי המקרים הוא ביקש 1000 שקל או יותר
הטכנאי שאני מפנה אליו בשני המקרים הצליח לתקן את הנזק שבוצע וגם לתקן את הנזק המקורי והוא לקח פחות מ-400 שקל בשתי המקרים מהלקוח
שאלתי אותו אם הוא פגש עוד כמה פעמים את התקלות האלה אז הוא אמר לי שכן מאותו מעבדה בירושלים , הוא אמר לי שגם יש סוגי תקלות נוספים שהוא מקבל מלקוחות שהיו אצלו שזה נזק בידיים לאנשים שלא רצו תיקון, לא תמיד זה נזק בלתי הפיך לפעמים רק ניתק כבל פנימי, ובחלק מהמקרים הוא אמר שהוא לא פתח את זה בכלל

משתמש חדש דנדש

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ידוע לי על מעבדה בירושלים שנותן מחירים גבוהים יחסית על סוגים מסוימים של תיקונים ועם הלקוח לא רוצה הוא לוקח מכשיר שנקרא בלאוור או מנחם אוויר ושם רוח חם מאוד על הלוח אם וגורם לרכיבים מסוימים לזוז מהלוח ואז גם אם ילכו למקום אחר לתקן את זה זה יצא ללקוח יותר מהמחיר שהוא קיבל במקום הראשון ולכן הוא תמיד יחזור למקום הראשון כדי לתקן כי שם זה יצא יותר זול בסוף
בשתי המקרים שראיתי בעיניים שלי איך היה דגם או 730 או 740 של קנון ובמקרה השני זה היה g7 מארק 2 בשני המקרים התיקון לא היה אמור לעבור את ה-400 שקל במעבדה רגילה ובשתי המקרים הוא ביקש 1000 שקל או יותר
הטכנאי שאני מפנה אליו בשני המקרים הצליח לתקן את הנזק שבוצע וגם לתקן את הנזק המקורי והוא לקח פחות מ-400 שקל בשתי המקרים מהלקוח
שאלתי אותו אם הוא פגש עוד כמה פעמים את התקלות האלה אז הוא אמר לי שכן מאותו מעבדה בירושלים , הוא אמר לי שגם יש סוגי תקלות נוספים שהוא מקבל מלקוחות שהיו אצלו שזה נזק בידיים לאנשים שלא רצו תיקון, לא תמיד זה נזק בלתי הפיך לפעמים רק ניתק כבל פנימי, ובחלק מהמקרים הוא אמר שהוא לא פתח את זה בכלל
אשמח לשמוע על טכנאי מומלץ

י.האנייקוועצער

משתמש רשום
מעבדה מקצועית ברחוב עמוס 34 י-ם 054-471-5541
עבודה טובה שירות מצוין מחירים זולים
תיקנתי אצלו וממש נהנתי מהשרות ...

yankl

משתמש רשום
ברחוב פינס יש מעבדת מצלמות
שהוא נוכל והורס מצלמות ולוקח את החלקים שצריך כדי לתקן מצלמות אחרות
ומצוה לפרסם שיתרחקו ממנו.

*@*@