תוספות מה עושים עם ירקות קפואים (סנפרוסט וכד')?

מלכת שבא

משתמש מקצוען
אשמח למתכונים ברורים.
יש לי לקט ירקות קפואים ואני לא מצליחה להכין מהם משהו ממש טעים.
אשמח לקבל מתכונים קלים ומהירים.
תודה.

שלהבת הנשמה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לטגן בצל להוסיף את זה ועוד ירקות שורש כמו תפוא בטטה לטגן קצת ביחד להוסיף מים ותבלינים ולטחון כשהכל מבושל היטב

מלכת שבא

משתמש מקצוען
לטגן בצל, ולהכניס לזה את הלקט להוסיף רוטב טריאקי ורוטב סויה, אבקת מרק, מלח, פלפל ולאדות עד שניהיה רך לגמרי, מעדן!!
כמה זמן בערך? ואת עושה את זה בסיר? אני אף פעם לא יודעת כמה זמן לבשל אותם עד שיהיו רכים ממש.

מרחבים

משתמש מקצוען
אני עושה את זה עם שעועית, לדעתי ילך טוב גם עם לקט... לא ניסיתי.
קל, טעים, וקריספי שאין דברים כאלה!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לקט ירקות מטגנים בצל ושום ומוסיפים את הירקות. קצת מים מלח פלפל אפשר גם פטריות טיפה מים והרתחה.
אם את רוצה לשמוע מה אני מכינה משעועית, אפונה, שעועית צהובה, כרובית, תירס חומוס הכל סנפרוסט והמקפיא שלי מלא מהם... בשמחה.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כמובן גם אנטיפסטי

קבצים מצורפים

• IMG_8376.JPG
    4.7 MB · צפיות: 51

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
כמה זמן בערך? ואת עושה את זה בסיר? אני אף פעם לא יודעת כמה זמן לבשל אותם עד שיהיו רכים ממש.
בסוטאז'.
לא חייב להיות רך ממש...
אני גם עושה את זה הרבה
אפשר להוסיף גם טונה ופטריות אם אוהבים
תיבול בסיסי של מל"פ או אפשר להוסיף עוד תבלינים ופ' חריף

אפשר גם להכין מזה מרק - פשוט לטגן בצל, להוסיף את זה לטיגון, לתבל, לכסות במים או בציר

s.y

משתמש מקצוען
מרק ירקות-להכניס לסיר להוסיף מים מלח פלפל תבלינים לפי הטעם לבשל עד שהירקות רכים
בתאבון!

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר להכין פשטידה קלילה חלבית/פרווה.
ירקות ברוטב עגבניות.
אפשר להכין רק עם מלח במים רותחים כתוספת לארוחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה