מה עדיף 3 או 3.5 חדרים

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בדירה שאני מתכננת כרגע יש אפשרות או לדירה של 3 חדרים שחדר הילדים בגודל 15 מ"ר או לעשות דירה של 3.5 חדרים חדר של 2.80×3.30 כ 9.30 מ"ר ועוד חדרון 6 מ"ר מה עדיף בבית עם ילדים חדר אחד גדול או מחולק?
הלקוח לא גומר להתלבט... וגם אני כבר התבלבלתי...

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
באופן כללי אני חושבת שרב האנשים היו מעדיפים עוד חצי חדר
אבל רק במקרה שמרכז הבית -הסלון והמטבח מרווחים מספיק ופתוחים
אם יש צפיפות בבית ואין מקום לילדים- למשחק חופשי אז הייתי נותנת חדר גדול...

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
היום מקובל להעדיף יותר חדרים, על חדר אחד גדול.
פרטיות לבוגרים, זוגות שמתארחים. ויותר סדר.
אפשר לבנות בצורה כזו ששני החדרים צמודים עם קיר גבס, המאפשר במשך השנים להגדיל את החדר.

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תדמיני עם הלקוח את השנים המאוחרות יותר,
בהנחה ששיפוץ מורחב לא עושים כל 4/5 שנים
מה הוא יעדיף כש...
גם אני חושבת כמו כולן כאן שעדיף עוד חצי חדר.
ואם תשדרי לו שאת בטוחה בזה גם לו תחסך ההתלבטות.
בהצלחה

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הילדים קטנים הייתי עושה חדר אחד גדול, אבל עם 2 פתחים כך שבעתיד, כשיהיו ילדים בוגרים וצרכי המשפחה ישתנו, תהיה אפשרות לפצל ל 2 חדרים עם קיר גבס מבודד. אם הילדים בוגרים כבר עכשיו מובן מה התשובה שלי...

ביתילי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
2 פתחים לחדר לוקח מהחדר את אפשרויות הריהוט שבו (פתיחת מיטות, ארונות וכד')
מה גם שקיר גבס לא מבודד מרעשים וכו', וכשהילדים גדולים או כשמארחים זה מפריע ולפעמים גם לא נעים.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
2 פתחים לחדר לוקח מהחדר את אפשרויות הריהוט שבו (פתיחת מיטות, ארונות וכד')
מה גם שקיר גבס לא מבודד מרעשים וכו', וכשהילדים גדולים או כשמארחים זה מפריע ולפעמים גם לא נעים.
קיר גבס ששמים בו בידוד טוב מבודד רעש, אלא א"כ צועקים בחדר, יש לי בבית קיר גבס והוא מבודד רעש מצויין. ולגבי 2 הדלתות, כל עוד החדר הוא חלל אחד גדול לא צריכים לפתוח את 2 הדלתות ואחת מהן יכולה להיות סגורה ואפשר להעמיד לפניה משהו או לפתוח שם מיטות בלילה

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בד"כ כשאני מראה אופציות עם יותר חדרים אבל יותר קטנים מול פחות חדרים אבל יותר גדולים הלקוחות מעדיפים יותר חדרים, למרות שזאת אני חושבת שאת צריכה לעבור עם הלקוחה שלך על כל מיני סיטואציות בחיים ושהיא זו שתגיע להחלטה מה היא מעדיפה כדי שאם בסופו של דבר היא תחליט בסוף העבודה או אחרי תקופה של מגורים המתאים לה דוקא האפשרות האחרת היא לא תבוא בטענות(לקוחות נוטים לשכוח את ההתלבטויות ולא זוכרים למה עשו כך ולא אחרת...).

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מסכימה עם כל הנאמר כאן לעיל.
ובאמת הדרך הטובה להכריע בזה היא לתת ללקוח להעלות כל מיני נקודות דמיוניות עתידיות בחיים- ילדים בוגרים, זוגות נשואים וכדו' וכך יגיע בעצמו לתשובה תוך כדי תמיכה מצידך.

בהצלחה!

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הייתי רוצה 3.5 חד'
בשביל המתבגרים, או לחלק בין חדר בנים לבנות וכו'

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכולן!
אני רואה שהרוב פה בעד 3.5 חדרים. זהו שאני לא רוצה להחליט לה.אני רוצה שהיא תחליט אבל אני יגיד לה מה שכולם חושבות פה.
מה גם שבפרויקטים היוקרתיים בירושלים אני רואה גם חדרים ממש קטנים של 9 מ"ר ראיתי בשנלר ובפרויקט בבריינדיס איפה שתכננתי ריהוט היה חדרים בגודל הזה לכתחילה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה