דרוש מידע מה עדיף לחלק בגן ממתק או פרי ??

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
איפה את רואה את זה?
בגן של הילדים שלי יש חטיף/ממתק רק ביום הולדת ואבא/אמא של שבת, חוץ מזה אסור להביא
בחיידר יש המון ממתקי עידוד, וזה בטח עדיף ממכות אבל בכל זאת מעדיפה לקנות את תמורתם.
אגב, אם לא הייתי קונה את תמורתם לא הייתי יודעת כמה הרבה יש מהם, כי הם היו נאכלים וזהו.
כיתות נמוכות של היסודי - יש את החברות שיש שמחה במעונן, כלות ימי הולדת, כרטיסי שנה טובה שבלי טופי אינם חלים.
כיתות גבוהות של היסודי - ערימות שוקולדים בערבי מבחנים.
לא רק זה שזה לא היה ככה כשאני הייתי ילדה, אני מספיקה לראות הבדל בין ילדיי הגדולים לקטנים.

פיית הסיפורים

משתמש רשום
אני מכירה גן ממ"ד בו אמא של שבת מביאה מגש ירקות/פירות חתוכים.
זה מה שהילדים מכירים, וקבלת שבת אינה פחות חגיגית בגלל זה.
בימי הולדת ההורים קונים משחק לגן (בהתיעצות עם הגננת) במקום פרסים שמתפרקים תוך כמה ימים.
אם הגננת מובילה קו עקבי, זה אולי יקח זמן, בסוף זה יתפוס.
השאלה כמה זה חשוב לה להוביל תהליך.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה 30-35
אני שולחת חטיף בחצי שקל
כי היא כתבה שמחיר משחק זה בערך עלות של פרסים לגן
פרסים לגן זה עד 1 שקל ליחידה, וגנים הם בממוצע 30-35 ילדים (יש גם גנים של 20) אז אם הורה קונה פרסים הוא משלם 30-35 ש"ח
(ורוב ההורים לא קונים פרסים ואני חושבת שרובם קונים ממתקים /חטיפים כי זה יותר זול)

שני 1212

משתמש פעיל
פרסים לגן זה עד 1 שקל ליחידה, וגנים הם בממוצע 30-35 ילדים (יש גם גנים של 20) אז אם הורה קונה פרסים הוא משלם 30-35 ש"ח
(ורוב ההורים לא קונים פרסים ואני חושבת שרובם קונים ממתקים /חטיפים כי זה יותר זול)
ספר יכול להיות רעיון מעולה להביא לגן

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ספר יכול להיות רעיון מעולה להביא לגן
1. במידה וצריך
2. אני מעדיפה להוציא את הסכום הזה על פרסים של הכל בשקל ולתת לילד/ה לחלק לכל ילד מאשר להביא ספר או משחק לגן שכמה צומי שיעשו מזה זה לא אותו תרומה לילד מהחלוקה לכל ילד ביד.

שני 1212

משתמש פעיל
1. במידה וצריך
2. אני מעדיפה להוציא את הסכום הזה על פרסים של הכל בשקל ולתת לילד/ה לחלק לכל ילד מאשר להביא ספר או משחק לגן שכמה צומי שיעשו מזה זה לא אותו תרומה לילד מהחלוקה לכל ילד ביד.
אני גננת ואני רואה איך הילדה "זורחת" בכל פעם שאני מספרת את הספר שלה

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
איכשהו פרסים תמיד יוצאים לי יותר משקל ליחידה. אולי בגלל שיש מלאי מוגבל מוגבל של פרסים בפחות משקל, ויש גבול כמה פעמים אפשר להביא את אותו פרס בדיוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה