דרוש מידע מה עדיף לחלק בגן ממתק או פרי ??

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
הקצב של חלוקת הממתקים הולך וגובר ובהחלט לא היה ככה בעבר. ככה שלגבי השאלה 'איך אתם גדלתם' - בהחלט גדלנו על פחות.
והתוצאות?
לא את כולן רואים מיד.
נתוני בריאות הציבור לא משמחי לב (תרתי משמע). וכל מי שמבין בתחום מקשר זאת לתזונה לקויה החל מהגיל הרך, ולחוסר פעילות גופנית בגילאים בוגרים.

דאבל

משתמש מקצוען
אבל מהנסיון שלי אם ההורים צריכים להביא אז 98 אחוז מההורים יביאו את הממתק הכי זול גם אם זה הטופי שהם מתנגדים אליו על כל ספסל גינה ותחת כל עץ רענן.
אני מנתחת את זה אחרת
שונאת סוכריות וטופים, קשה לי לחשוב שזה מה שהילדים מקבלים ובכמויות
אבל כשהבת שלי נבחרה לאמא של שבת היא התחננה להביא סוכריה על מקל
מבחינתה זו הפסגה! וזה מה שכל החברות מחלקות!
קנינו סוכריות. אלא מה. היתה מאושרת.
זה ענין של נורמות
ואם כולנו נשנה יחד יש לזה יותר סיכוי

השנה קלטתי שיחד עם כרטיסי השנה טובה
הבן שלי הולך לאכול 30 סוכריות או טופים! בשבוע! למה לא אסרו את זה בת"ת?
אז הלכנו וקנינו דובשניות וארזנו אחת אחת בצלופן
וזו היתה תרומתי הצנועה לבריאות הכיתתית...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם בן אדם שיש לו את האופציה לעזור להאהיב על הילדים מזון בריא
בוחר באופציה הפחות בריאה, אז הוא מפספס כאן הזדמנות.
צריך לשקול האם ההזדמנות הזאת היא משהו שיש לה מספיק אומץ לקחת, או שהיא רוצה לזרום עם המים, ולעשות כמו כולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה