ניהול מה לקנות? איזה מיקסר הכי מומלץ? איך משתמשים במכשיר הזה? כל אלו וכל השאלות מן הדומים לאלו-----כאן!!!

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
האם מולטי קייק שווה משהו?
האם יש חיקוי זול יותר מהמקורי?
אני רוצה משהו איכותי ומגוון אבל לא יקר.
אודה לכל מידע.

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
היי
מתעניינת גם על קניית קנווד 8300
אין לאף אחת עמידע עליו?
יעזור לי מאד!
תודה
לפני כמה שנים כשזה יצא ביררתי עליו,
הוא עוצמתי מאוד סוס עבודה
אני יודעת שבזמנו היו עליו הרבה תקלות
לא יודעת מה קורה היום. אבל הוא לגמרי אחלה
אם היתה לי אפשרות יש סיכוי שהייתי קונה אותו

אמא של אפרתוש

משתמש פעיל
אשמח ממש להמלצה דחופה על מיקסר. ממליצות??
1678734667887.png

אילה ג

משתמש פעיל
איזה טוסטר אובן גדול מומלץ לפסח?
קניתי לפני שנתיים , אופה לי עוגה בשעתיים במקום בחצי שעה וכו',
בנוסף מקצר כל הזמן והרס לי בגלל זה את הכיריים הקרמיות.
התייאשתי מהשירות של החנות, רוצה לקנות חדש בחנות אמינה,
איזה חברה ודגם מומלץ?

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
איזה טוסטר אובן גדול מומלץ לפסח?
קניתי לפני שנתיים , אופה לי עוגה בשעתיים במקום בחצי שעה וכו',
בנוסף מקצר כל הזמן והרס לי בגלל זה את הכיריים הקרמיות.
התייאשתי מהשירות של החנות, רוצה לקנות חדש בחנות אמינה,
איזה חברה ודגם מומלץ?
אין כמו סול

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
43 או 45 ליטר משהו כזה
יש לי חברה שזה התנור הבשרי שלה כל השנה
מעולה ממש!! היא מאוד מרוצה

דייייייייייי

משתמש פעיל
אשמח להמלצה על תנורי בילדאין (מכני):
לפרווה (בעיקר לעוגות)-
*אפשרות ללפחות 2 תבניות בפעם,
*עם פיזור חום אחיד-שלא צריך להפוך את התבנית תו"כ אפייה,
*טורבו שלא מייבש,
*שהדלת לא מתחממת.
בשרי-כנ"ל+גריל.
חלבי-דגם פשוט וקטן-לפשטידות וכו'.
פירוליטי-כדאי? מחזיק מעמד? (צריכה רק בשביל פסח בבשרי, ופרווה.)
תודה מראש!!

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מתעניינת בפלנצה -
עובד עם חיבור חשמל?
לאלו סוגי מאכלים מתאים?
חברה מומלצת?

הולי הובי

משתמש פעיל
אינני מכירה את שניהם
לי יש מייג'ור ולחמותי יש שף ושניהם מומלצים בחום
כמה וואט המייג'ור שלך?
אמרו לי שלא כדאי פחות מ1200 וואט
אבל נראה שסדרת המייג'ור לא מגיעה ל1200 וואט
במשנת יוסף יש כרגע 900 W ב990 ש"ח
ולכן ממש חשוב לי לקבל חוו"ד ומידע בהקדם

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולן,
אשמח לקבל המלצה לדגם ספציפי של קנווד מייג'ור, אני רואה ברשת שיש הרבה סוגים, אשמח לשמוע דגם מומלץ מניסיון, תודה!

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כותבת שוב, כי פיספסתי מילה חשובה (:
שלום לכולן,
אשמח לקבל המלצה לדגם ספציפי של מיקסר קנווד מייג'ור, אני רואה ברשת שיש הרבה סוגים, אשמח לשמוע דגם מומלץ מניסיון, תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה