דרוש מידע מה הסיכון בלפתוח חנות "הכל בשקל"? עסק ריווחי?

ראש ישר

משתמש פעיל
עוד תשובה שמראה חוסר הבנה בעסקים.
לרמי לוי יש 2 נקודות בסיסיות שלא רלוונטיות פה:
1. העסק האמיתי שלו זה הנדל"ן (בדומה למקדונלס) וכל הצרכניות קיימות בעיקר כדי למנף את הנדל"ן
2. כשאתה ענק אתה יכול להיות זול ולהרויח. כשאתה קטן זה קשה מאד (אפשרי במקרים מאד ספציפיים שיש הזדמנויות מיוחדות).
גם זה קצת חוסר הבנה...
כרגע יש לרמי לוי את שתי הנקודות האלו,
אבל זה לא משהו שהוא נולד אליו...

מהכרות קרובה של המערכת של רמי וגם משמיעת ראיונות איתו וכו, רמי לוי הוא איש עסקים בדמו. הוא סובב את הספקים והבטיח להם הבטחות עוד לא לפני שהוא היה ענק - והצליח לשכנע אותם וככה לגדול... אבל זה באמת לא משהו שיש לכל אחד.

לעניין הקמת עסקים - אומנם אין לי ניסיון בעסק (כן שואפת לשם, וכן מכירה בעלי עסקים רבים), אני חושבת שהתגובה ה"טבעית" של לך תראה בגוגל כמה עסקים סוגרים בחובות ... תשאר בנישה שלך ותהיה מאושר וכו...של כל המבינים, היא לא התגובה המדויקת, כולנו מכירים עסקים שפורחים וגודלים ועברו מהמחסן לקניון הקרוב וסביר להניח שהם מצליחים. (אולי לא. אבל נשמע קצת מופקע שאדם ישרוף כסף שאין לו עוד חודש ועוד חודש ויגדל ויתפתח שנים וימשיך להפסיד...)

אז נכון צריך לקחת את הכל בחשבון וחשוב שאלו שלא יודעים את זה ידעו, אבל עדיין אנשים קונים והמון , בכל תחום שהוא, הציבור הולך וגדל, ואפשר בקלות לראות את זה בתורות ענק ובעומסים הזויים של חנויות כאלו ואחרות, מה שאומר שיש עדיין מקום להתרחבות עיסקית.

בהצלחה לכולנו!

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם זה קצת חוסר הבנה...
כרגע יש לרמי לוי את שתי הנקודות האלו,
אבל זה לא משהו שהוא נולד אליו...

מהכרות קרובה של המערכת של רמי וגם משמיעת ראיונות איתו וכו, רמי לוי הוא איש עסקים בדמו. הוא סובב את הספקים והבטיח להם הבטחות עוד לא לפני שהוא היה ענק - והצליח לשכנע אותם וככה לגדול... אבל זה באמת לא משהו שיש לכל אחד.

לעניין הקמת עסקים - אומנם אין לי ניסיון בעסק (כן שואפת לשם, וכן מכירה בעלי עסקים רבים), אני חושבת שהתגובה ה"טבעית" של לך תראה בגוגל כמה עסקים סוגרים בחובות ... תשאר בנישה שלך ותהיה מאושר וכו...של כל המבינים, היא לא התגובה המדויקת, כולנו מכירים עסקים שפורחים וגודלים ועברו מהמחסן לקניון הקרוב וסביר להניח שהם מצליחים. (אולי לא. אבל נשמע קצת מופקע שאדם ישרוף כסף שאין לו עוד חודש ועוד חודש ויגדל ויתפתח שנים וימשיך להפסיד...)

אז נכון צריך לקחת את הכל בחשבון וחשוב שאלו שלא יודעים את זה ידעו, אבל עדיין אנשים קונים והמון , בכל תחום שהוא, הציבור הולך וגדל, ואפשר בקלות לראות את זה בתורות ענק ובעומסים הזויים של חנויות כאלו ואחרות, מה שאומר שיש עדיין מקום להתרחבות עיסקית.

בהצלחה לכולנו!
איך רמי לוי התחיל לפני 40 שנה לא כל כך רלוונטי למצב היום שיש בכל התחומים רשתות גדולות ששולטות ברוב השוק ולכן הרבה יותר קשה להיות זול.
בעלי עסקים שנמצאים בהישרדות לא בהכרח מפסידים, יתכן שמצליחים למשוך משכורת אבל לא מעבר לזה, ורוב העסקים נסגרים תוך 3 שנים.
אדרבה אני בעד שיפתחו עסקים וירוויחו מיליונים, בדיוק לכן אני מנסה להציל פה אנשים שחושבים שככה פותחים עסק. שיחשבו על רעיון שבאמת יכול לעבוד ויבנו תכנית עסקית אמיתית ורק ככה
כמובן שיש אנשים שהצליחו בניגוד לכל היגיון, הכל משמים אבל אם מישהו מחפש לעשות השתדלות להרוויח, שלפחות לא יעשה השתדלות להפסיד.

ירושלמי987

משתמש מקצוען
כמובן לא קראתי בעיון כל התגובות כאן
אבל על פניו נראה שאי אפשר בכלל להרוויח כסף מפתיחת עסק
זה מה שאני ראיתי כאן מהרבה תגובות
גילוי נאות אני לא עצמאי ואין לי מושג באמת מי צודק

לארג'

משתמש מקצוען
כמובן
עצמאים מאריכים את החוזה בשביל להפסיד כסף
ואנחנו פשוט חכמים שלא פותחים עסק

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
רמי לוי, התחיל בכלל בתור משווק חיתולים למבוגרים, קראו לו אז 'שווק השקמה'.
זו היתה אז נישה די ריקה והוא הצליח להשתלט על השוק.
אחר כך הוא עבר לכלל החד פעמיים בשוק מתעורר של חד פעמי,
ומשם הוא עבר למה שהוא היום.
לא נראה לי שמחנות 'הכל בשקל' אפשר להיות רמי לוי.

גילול

משתמש מקצוען
לנו יש חברים שפתחו חנות משחקים,
לבקשת הלקוחות פתחו מחלקה של הכל בשקל
מפה לשם זה היה החלק הכי ריווחי בחנות.

ומי שכתב פה שמוכרים 300 פריטים ביום
זה הערכה גסה בלי שום בסיס
גננת אחת יכולה לקנות מעל 100 פריטים
בנוסף ימי הולדת / אמא של שבת שכל אחד קונה 30+ פריטים

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר להרויח מיליונים
כמובן אם זה היה פשוט כולם היו עושים את זה...

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הרבה כאן כותבים על הצלחה של החנויות האלו
זה כל כך לא חד משמעי
בביתר היו הרבה שפתחו ונסגרו בעשר השנים האחרונות.
והיום כל החנויות של השקל בביתר (יש שלוש ככל הידוע לי) מוכרות צעצועים יקרים יותר.
אבל המיקום של החנות מאוד חשוב, אם זה מקום מרכזי שכולם רואים מעולה
אם זה בסימטה צדדית אין הרבה אנשים שם. אי אפשר להשוות לחנויות מצליחות במרכזי קניות וכו'..

בהצלחה רבה!

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
עסק יכול להכניס 1,000,000 בחודש
ולהוציא... 1,500,000

אי אפשר לדעת אם עסק מצליח ורווחי, עד שבודקים הכנסות והוצאות בצורה נכונה.

שקד מצוי

משתמש פעיל
לא צריך לדאוג, אף אחד לא באמת יפתח עסק רק בגלל שכמה ניקים אנונימיים מפרוג כתבו את ההגיגים שלהם:sneaky:
ראיתי במו עיניי דבר דומה קורה (לא בפרוג, באתר אחר).

קחו בחשבון שלמילים שלכם יש כוח, ואנשים שמתייעצים פה מתכוונים להשתמש בעצות שהם מקבלים.
כמובן, האחריות היא על המתייעץ, והוא צריך לבחור למי להקשיב ולמי לא.
זה לא פוטר אותנו מאחריות לחשוב האם העצות שלנו טובות ומבוססות.

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
סיכונים:
1. מכיוון שהרווח מכל פריט מאוד מועט, יש צורך למכור כל יום 4,000 פריטים לפחות בשביל להשאיר את העסק חי. מעבר לזה נכנס לרווח. כך אמר לי בעל חנות כזה בבני ברק.
2. יש סיכוי לא מבוטל שתתקעו עם סטוקים ענקיים ללא קונים. זה קורה לכולם.
3. זה עבודה עם הרבה כאב ראש בפרט בגלל הילדים שמבלגנים הכל ובאים לראות ולבדוק וכו'
4. אם אין לכם חושים עסקיים מחודדים ומפותחים - יתכן ותתחרטו....
המלצתו: כדאי להתחיל בקטן, שסכום ההשקעה הראשונית יהיה כזה שתוכלו לספוג.
הרבה הצלחה!

חיים דבוש

משתמש רשום
לי זה נראה עסק של כסף קטן, אבל אולי אני טועה,
נניח שביום יקנו ממך בממוצע 300 פריטים, כפול 24 ימים בחודש, שווה 7200 שקל בלבד (שזה לא רווח נקי כי הסחורה גם עולה כסף), על זה יש בלאי, יבוא וכו', זה כמעט נפסד.
בזמן הזה תשכירי את המחסן כבר אולי תעשי יותר, או כל עסק אחר שמניב רווח של יותר מכמה אגורות לכל עיסקה.
אבל אולי אני טועה וביום יש הרבה יותר קניות?!
מספר הקונים ביום זה לפחות 20000 מוצרים מנסיון אני מכיר בעל חנות של הכל בשקל
שטוען שכל הרווח זה מגננות שקונים בפעם אחת 200 מוצרים ולא מילדים ויחדים
אמנם הרווח על כל מוצר הוא 10,20 אגרות לאחר ניקוי של בלאי גבוה מאוד מיסים שכירות תשלום לעובדים
אך כשהוא מוכפל הכמות זה מאוד משתלם

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
עסק יכול להכניס 1,000,000 בחודש
ולהוציא... 1,500,000

אי אפשר לדעת אם עסק מצליח ורווחי, עד שבודקים הכנסות והוצאות בצורה נכונה.
ידוע לי על עסק מאוד גדול.
הבעלים לא ידע שהוא מפסיד, עד שמנהלי חשבונות מקצועיים הראו לו.

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום
גם מנהלי חשבון מקצועיים מאוד לא תמיד מצליחים לראות את כל התמונה
בפרט אם בעל העסק בטוח שהוא מרוויח מליונים כשהוא מעלים מס ולא מדווח בצורה מסודרת...

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכון.
כי יש הרבה עסקים שמאוד קשה לחשב את ההוצאות לפי המוצר.

עסק של נותן שירות הוא בסיכון נמוך עד אפסי.
עסק המוכר מוצרים - בסיכון גבוה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה