אטרקציה מה המצב הרוחני בקיאקים בשעות הבוקר המוקדמות?

לייב אריה

משתמש חדש
באופן אישי אוכל להעיד, שהייתי בקיאקים בישיבה קטנה לפני כ-15 שנה ונשארו לי תמונות משם בראש (קרדיט תמונות: מי שלקח אותי לשם). יש שם פריצות נוראה בחניון ולאורך גדות הנחל.
(בקיאקים עצמם אני לא ראיתי, כי היינו ישיבה גדולה יחד, אך כפי שכתבו כאן בפורום פשוט שאם אין קבוצה גדולה יחד שמקבלת זמן מסוים רק עבורה נתקלים במראות נגעים גם בקיאיקים עצמם).
חוף ים פרוץ כפשוטו.

המחזק

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בבקשה מי שהיה בתקופה האחרונה לפני השעה 9 בבוקר
אם יוכל להתקשר אלי (אפילו מחסוי) כדי לברר פרטים דחופים בעניין
053-3119088
תודה רבה זה דחוף מאוד מאוד ועזרה גדולה מאוד

כוכב מאדים

משתמש חדש
בבקשה מי שהיה בתקופה האחרונה לפני השעה 9 בבוקר
אם יוכל להתקשר אלי (אפילו מחסוי) כדי לברר פרטים דחופים בעניין
053-3119088
תודה רבה זה דחוף מאוד מאוד ועזרה גדולה מאוד
אנחנו היינו לפני פחות משבוע (רביעי שעבר) בקייקי כפר בלום, בשעה 8:30 בבוקר וכבר היה פריצות. בנחל עצמו מסביב.... לא צריך לפרט בדיוק... רח"ל
השם נתן לנו כוח ופשוט ברחנו משם!!
זה היה נורא, סתם חטפנו עוגמת נפש...
איך אפשר לחזור אח"כ לזמן אלול אחרי כאלה מראות???!

גימפל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני הייתי בשבוע שעבר ברפטינג (פתחו בשש בבוקר באנו ב8)
כשנכנסנו היו רק חרדים כשיצאנו בסביבות 10 היו כבר קבוצות של חילונים וערבים כמובן היו לבושים בהתאם

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
היינו באבו קיאק ב9, רק אז הוא נפתח.
ובאמת היתה קבוצה דתית של ילדים מיוחדים, והיה בסדר.
אבל אחכ לאוטובוס הגיעו 2 בנות..
והיה צורך בהסרת משקפיים..

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו היינו לפני פחות משבוע (רביעי שעבר) בקייקי כפר בלום, בשעה 8:30 בבוקר וכבר היה פריצות. בנחל עצמו מסביב.... לא צריך לפרט בדיוק... רח"ל
השם נתן לנו כוח ופשוט ברחנו משם!!
זה היה נורא, סתם חטפנו עוגמת נפש...
איך אפשר לחזור אח"כ לזמן אלול אחרי כאלה מראות???!
כל הכבוד!
זה ממש ניסיון גדול לברוח מהמקום לאחר שכבר הגעתם אליו!
אני מצדיע לכם!
יהי חלקי עמכם!!!!

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

מיט ארוהיגקייט

משתמש פעיל
היינו בקייאקים הגושרים קבוצה ראשונה בשעה 10 מסללול אתגרי היה מאוד נקי עד שלקראת סוף המסלול מתחיל הקייאקים של כפר בלום ושם היה פריצות

מיט ארוהיגקייט

משתמש פעיל
אולי במסלולים הקצרים יותר מגיעים יותר מוקדם להתחברות אם כפר בלום ועדיין אין פריצות {המסלול האתגרי שעשינו ארך יותר משלוש וחצי שעות}

מיט ארוהיגקייט

משתמש פעיל
היינו בסאפים באינדי פארק בשעות הצהוריים לא היה שם בעיות למעט מקרה אחד או שניים בגדות הנהר

**Moko**

משתמש פעיל
קודם כל "גדות הנהר" שונה מהנהר כי אנשים מגיעים מבחוץ וגם יכולים לעשות שם לילות, אז ממש לא מעניין מהי שעת הפתיחה.
שנית בשנה שעברה קבענו טיול לאיזור ה 1.9 וכמובן שהגענו ולא הייתה נפש חיה אחת, ואפילו השומר שאל אם בכוונה הגענו בתאריך כזה. הגענו מוקדם אבל לא היה לזה שום משמעות כי גם 3 שעות אחרינו לא הגיעו קבוצות למעט חינוך מיוחד.

תקשיבו חברים אני יודעת שבא לכם להתדיין פה עד סוף בינהזמנים אבל בואו, אל תשחקו משחקים ואל תפתחו אשכולות בפרוג שאתם יודעים מראש מה התשובה.
אולי מישהו יודע להגיד לי מה קורה בחוף של תל ברוך בשעות הבוקר?
בואו יש שאלות שהן בגדר רטוריות, הרי אין שום סיכוי להימלט בזמן כזה. או שתחכו ל 1.9 או שתגיעו לפני שהציפורים קמות.
וגם אם 10 אנשים היו כותבים כאן באשכול שלא הייתה שום פריצות זה לא ראייה כי א. אולי הפריצות בשבילם שונה ממה שבשבילי? ב. תמיד יש יוצא דופן ואין לזה ביטוח
חופשה נעימה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה