דרוש מידע מה האיכות של רהיטי ר.א. אחרי כמה שנים

תמר S

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה והפקת סרטים
איכות מעולה. יש לנו חדר שינה 10 שנים, MDF, הכל כמו חדש.

יהודית גרינ

משתמש חדש
כשהייתי במפעל של ר.א בקריות המוכרת אמרה לי שMDF יותר טוב מהסנדויץ כי הסנדויץ שלהם זה סיני והוא פחות טוב(וזה היה נשמע לי מוזר)והתחלתי להתעניין והתברר לי ששכן שלי הוא מתקין שנים של ר.א באזור קרית ספר,והא אמר לי שלסנדויץ הוא בא יותר לתיקונים של דלתות מאשר הMDF
אבל הוא הוסיף ואמר לי שרק לרהיטי הקרייה בקרית ספר יש הסכם עם ר.א שהוא עושה להם גם סנדויץ יקר יותר שזה נקרא בערך בריז או משהו בערך שעושים מזה בדרך כלל ארונות מטבח, קראתי על זה באינטרנט וזה באמת נכון
ושילמתי קצת יותר והזמנתי דרך רהיטי הקרייה אפילו שאני גר בצפון(כבר היה לי את הסקיצה של הארון כשהייתי במפעל שלר.א
בהצלחה

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש לי ארון של ר.א. כבר כמעט 12 שנה, כמו חדש!!!!!

למען שמו

משתמש פעיל
יש לי חדר שינה MDF של ר.א 12 שנה
יש כמה מקומות שהציפוי ירד על ההתחלה, הם באו לסדר לא יצא כ"כ מושלם אבל חוץ מזה הכל מסיבי וחזק כולל ארון כולל העברת דירה

pnekodot

משתמש פעיל
יש הבדל באיכות - לפי השנים

לפני 13 שנים - בסדר גמור MDF

לפני 4 שנים - לא מוצלח
ההדבקות של הצבע הנוסף כולם בתהליך של קילוף
וכן המדפים פנים בארונות פחות יפים ופחות חזקים

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

אילה כץ

משתמש רשום
מצטרפת יש לי 2 חדרים של ר.א אחד 8 שנים - מעולה!!!
כולל פרוק והרכבה חזק עומד טוב נראה ממש חדש
השני מלפני שנה אמנם שלם ונראה טוב אבל גימורים פחות יפים ונראה פחות איכותי לא נראה באותה איכות של החדר הקודם

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אנחנו עשינו חדר שינה אצלם. אכזבה גדולה. 7 שנים אחרי והריהוט נראה בן 30 לפחות.

lllavital

משתמש צעיר
עשיתי ארון 6 דלתות שלהם לחדר ילדים
עשוי מסנדביץ
ממש מרוצה
איכותי ויפה
המרכיבים עשו איזה פשלה, חשבו שלא ראינו אבל זה תוקן וסודר מול החנות שבה קנינו וממש לא משמעותי
יש לי אותו 4-6 שנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה