מה אתם אומרים על שרות לטלפון נטוויז'ן או אורנג'

• פותח הנושא dk
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

smargaliot

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני עם הוט כבר כמה שנים והקו שלהם עובד מצוין
ניסיתי לאחרונה גם את המתאם של סלקום וגם את הקו נייח של אורנג ולא נהניתי (וזה בלשון המעטה...)

smargaliot

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני עם הוט כבר כמה שנים והקו שלהם עובד מצוין
ניסיתי לאחרונה גם את המתאם של סלקום וגם את הקו נייח של אורנג ולא נהניתי (וזה בלשון המעטה...)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
4 שנים בהוט + אינטרנט,
מצוין!

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אנחנו היינו בבזק. היה איכותי וטוב אבל יקררררר.

אח"כ עברנו להוט, גם באינטרנט. למשך קרוב לשנתיים והיינו ממש מרוצים.

עד שלפני תקופה עברנו לנטויז'ן. עקרב המבצע המפתה והמשתלם מאד.

איכות הקו, בגדול, ממש טובה! רק שהשירות לקוחות שלהם מחרייייד! אין עם מי לדבר! לקח להם כמעט חודש עד שהצילחו להתקין את הקו ולתאם את כל המודמים, הקיימים עם החדשים.באותה תקופה השתמשנו רק בפלא' ויצא לנו מאד יקר. דרשנו מהם פיצוי נאות על התקופה וקיבלנו בתמורה במש' 3 חוד' דקות חינם לפלא [בנוסף למסלול המוזל לנייחים].

כיום, יש מידי פעם ניתוקים אך בתדירות ממש נמוכה.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
012 -ניתן להתמקח איתם על מחיר, והאיכות קו שלהם מצוינת., שירות ? חלש
013- המחיר ההתחלתי הוא זול, איכות קו ? הם כנראה לא ידועים מה זה, שירות ? יחסית בסדר גמור.
בזק - מחיר יקר - איכות, מצוינת, שירות יחסית מצוינת.
שמעתי שיש לבזק בינלאומי ג"כ איזהשהוא קו. -איכות ? לא ידוע לי. אבל השירות שלהם הוא ממש ממש מצוין.

sari

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הוט ובזק מבחינתי אותו דבר.
נטווזין- אסור לדעת!

ח. שושני

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נוי;443722:
ברשותינו קו נייח של סלקום, עדיין צעיר לימים. רכשנו אותו עקב הדיל המשתלם כפי שהורחב למעלה (2000 דקות..) בעסקת רוכלות, קרי, נציג שרות שבא הבייתה, וזאת על מנת שיהיו לנו 14 ימים לבדוק את כדאיות העיסקה. (איכות קו, וקליטה, למשל)
את הקו של בזק העברנו למתכונת קו קל. חשוב לציין כי למתקשרים לקו הנייח של סלקום מבזק- עלות השיחה יקרה, וזו הסיבה העקרית שהותרנו את הקו של בזק. בשיחה עם המוקדנית של בזק שתהתה על השינוי, ספרנו על פרטי העיסקה עם סלקום, ואדרבה, ביקשנוה לספר אם יש להם דיל יותר משתלם. של סלקום משתלם הרבה יותר, ולפי נסיוננו הקצר איכות הקו מצוינת, ובהדגשה, שאנחנו באיזור בעייתי בדרך כלל מבחינת קליטת קו נייד.
עניין טכני בעייתי במקצת: שיחה מזוהה מגיעה רק על צג מכשיר הקו, ולא על מסך הטלפון.
לגבי הקרינה: נאמר לנו, בסלקום, כי הקרינה היא ברדיוס של שלושים ס"מ סביב מכשיר הקו,לכן מיקמנו אותו במרחק, ובגובה. (דרך אגב,הם טוענים שכל מכשיר טלפון אלחוטי שאינו נמצא על התושבת, פולט קרינה)
הערה:מצטרפת לגידופים על נטויז'ן

איך יוצרים קשר עם סלקום?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י נעמי ברקאי;443704:
ומה עם נושא הקרינה?

סתם לידיעה כללית, בטלפון אלחוטי בבית מהסוג החדש קיימת קרינה אלקטרומגנטית באותה תדירות כמו מהטלפון הסלולרי אולם בשני הבדלים:
א. הטלפון האלחוטי בבית מקרין רק כשמדברים בו, כשלא מדברים הוא אינו מקרין, בניגוד לסלולרי, ולאנטנה הסלולרית.
ב. הטלפון הסלולרי מקרין בפחות עוצמה כשנמצאים באזור קליטה טובה, ואילו הטלפון האלחוטי הביתי מקרין כל הזמן בעוצמה מרבית.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י חחח;444143:
איך יוצרים קשר עם סלקום?
גש לסניף הקרוב.
(לא לשכוח להעביר לי תמלוגים מהעסקה:))

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מיכל123;444113:
שמעתי שיש לבזק בינלאומי ג"כ איזהשהוא קו. -איכות ? לא ידוע לי. אבל השירות שלהם הוא ממש ממש מצוין.
יש לי קו של בזק בינלאומי, מחיר זול, שירות לקוחות נהדר! יש לי בעיה אחת בקו שיש הד, אבל בעקרון שמעתי מאחרים שהצליחו לסדר את זה ומאז הכל בסדר. אני עדיין לא פניתי לסדר את זה- כך שזו בעיה שלי.
ניתוקים- אין כמעט.

ח. שושני

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נוי;444291:
גש לסניף הקרוב.
(לא לשכוח להעביר לי תמלוגים מהעסקה:))

אני רוצה שיבוא אלי איש שרות הביתה, לבדוק אחוזי קליטה.

.sima d

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אנחנו גם עברנו לאחרונה לסלקום הנייח (אין מה לדבר הוא הכי זול...בלי אינטרנט ..)
אין צורך לגשת לסניף, התקשרנו שמענו פרטים בטלפון ואח"כ הגיע נציג
(אם זה דחוף אני אולי יכולה להשיג את המספר)
ולגבי הקליטה לוקחים את המכשיר לכמה ימי נסיון ואז בודקים מקרוב.
לגבי השיחה מזוהה לדעתי זה ממש חסרון (אבל אי אפשר זול בלי חסרונות...)
חוץ מזה שומעים בו מצוין!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יש לי של נטויז'ן בהתחלה באמת היו בעיות של ניתוקים דיליי וכו' אחרי טלפון לחברה ועוד טלפון הכל הסתדר
כיום יש לי איתם בעיה אחת וזה כשהטלפון עובד האינטרנט נהיה איטי להחריד הם אומרים שהקו לוקח רק 5% מהרוחב פס אבל לפי איך שזה נראה הוא לוקח לפחות 80%
אין לי התחייבות אליהם בעיקרון בכל יום אני יכול לנתק את הנט את התשתית וכל התחייבות כלשהי שיש לי בטווח הטלפון והנט (ועל זה אני משלם יקר יותר), המציאות אומרת שאני עדיין עם נטויז'ן כנראה שזה לא מציק עד כדי כך ואפשר להסתדר

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יש לי של נטויז'ן בהתחלה באמת היו בעיות של ניתוקים דיליי וכו' אחרי טלפון לחברה ועוד טלפון הכל הסתדר
כיום יש לי איתם בעיה אחת וזה כשהטלפון עובד האינטרנט נהיה איטי להחריד הם אומרים שהקו לוקח רק 5% מהרוחב פס אבל לפי איך שזה נראה הוא לוקח לפחות 80%
אין לי התחייבות אליהם בעיקרון בכל יום אני יכול לנתק את הנט את התשתית וכל התחייבות כלשהי שיש לי בטווח הטלפון והנט (ועל זה אני משלם יקר יותר), המציאות אומרת שאני עדיין עם נטויז'ן כנראה שזה לא מציק עד כדי כך ואפשר להסתדר

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
מכיוון שהנושא עדיין לא הוברר, אפרט.

החסרונות בטלפון של 013
1.אם הוא יושב על תשתית של הוט = צרות צרורות. מכיון שהוט פחות יציב במהירות בעיקר בזמן הורדה או שימוש גם בטלפון וגם גלישה, ואז המתאם מאבד נתונים והשיחה נהפכת לקולות עמומים של דפיקות בחדר אטום..... עד לאיפוס המודם והמתאם, והמתנה של כ 15 דקות עד להעלאה בחזרה. (אולי עם תשתית של בזק זה קצת יותר טוב אבל שמעתי שגם בבזק זה כך).
2. מהירות האינטרנט, במצב רגיל ללא 013 המהירות אצלי בן בהעלאה בן בהורדה 2.5 -2.7 . ביחד עם המתאם של 013 - בלי להוציא שיחה הורדה בין 1.8 ל 2.4 .והעלאה בין 1.5 ל1.9. בזמן הוצאת שיחה גם העלאה וגם הורדה נמצאים בין 0.6 ל1.5 .עד שהקו מפיל איתו גם את האינטרנט....
3. השיחה לא מסוגלת להחזיק יות מ5 דקות...
4. מאז שאתה מחייג מספר עד לצליל חיוג אפשר להמתין לפעמים כמעט דקה... וכן בהרמת הטלפון עד לקבלת הצליל של הקוו.
5. לא ניתן לשלוח פקס אלא ע"י הגדרה מיוחדת של המתאם שמתבטלת פתאום..

שרות הלקוחות של 013.
1. הם דוחפים דברים שבמפורש סרבת להם. כגון קוו נוסף שאותו עשו לי חודשיים חינם ולאחר מכן 59 ש"ח במקום 29 ש"ח שסוכם על הקוו היחד שבקשתי. ואת המנוייד בהתחייבות מיידית של 29 ש"ח לחודש ל18 חודשים. למרות שהדגשתי רק לנייד קוו אחד עם חודשיים נסיון בחינם , ללא קוו נוסף כי אין לי צורך בקוו נוסף. 3 פעמים התקשרתי לבטל את הקוו השני ווהתחיבות , ולאחר המתנה ארוכה והמון נסיונות ושיחות שנופלות. ברגע שהסברתי את בקשתי הנציג ניתק לי את הטלפון בפנים, הדבר חזר על עצמו 3 פעמים עם נציגים שונים....

בנוסף - דחפו לי שיחות לחו"ל עם תשלום חודשי נוסף של שקלים בודדים למרות שהדגשתי שאני לא מוציא שיחות לחו"ל.

2. הם משקרים בצורה לא רגילה עם הרבה התנצלויות ו"ראש קטן".
הם אומרים שהקוו השני נותק כשהוא קיים כרגיל.
אומרים שהשרות לקוחות פועל 24 שעות והוא רק עד 8.
הם אומרים שמהירות הגלישה לא יורדת בכלום, ונציג בכיר אמר שיורד מקסימום 0.4 מהמהירות ,ואת המציאות כבר כתבתי למעלה.
הם אומרים שההתקנה עולה 100 במקרה של ביטול התחייבות וגובים 150.
הם אומרים שלתמיכה אפשר להתקשר שיחת חינם 1800-013-013 וזה רק למכירות לא לתמיכה, זאת אומרת כשייש בעייה תתקשר מהניד ותחכה חצי שעה... על חשבונך.

3. הם לא מבינים שום דבר בתמיכה, הם כל הזמן רק משנים הגדרות ואומרים לאפס את המתאם ומבטיחים שהכל הסתדר ושום דבר לא משתנה.

4. אמרו לי שכשאחליט לצאת מהם אתקשר טלפון אחד ואומר לנציג או שאכתוב בצאט שלהם באתר וזה מספיק, והקוו ינותק מידית. בפועל הם העבירו אותי מאחד לשני עד שכתבתי לאחת הנציגות בצאט והבהרתי לה שהמסך מצולם ואז היא חזרה אלי והפנתה אותי למשהוא אחר שמנתק. ולאחר שהוא ראה שכוונתי רצינית לנתק הוא שאל מתי יבוא הנציג של הוט? אמרתי לו מחר בצהריים, אז הוא אמר לי לאחר שהקוו ינויד יצרו אתך קשר...
למחרת הנציג של הוט לא הגיע. בברור עם הוט התברר שמשהוא התקשר בשמי עם הפרטים שלי (ת.ז. וכרטיס אשראי) בבוקר לבטל את ההזמנה של הוט. וד"ל

כל זה בחודש וחצי האחרונים על חשבון בין הזמנים.
אני ל013 בע"ה לא חוזר.(בעלה של צמרת).
יצוין שרק איומים לתביעה באגודה לצרכנות ופרסום באינטרנט עזרו לי להזיז משהו איתם...
נציגה "תמימה" שהתקשרה הבהירה ש-
לדעתם הקוו עדיין לא נוייד והשיחות יוצאות דרכם, עד שנוכיח שנוייד... הסברתי לנציגה שאם הקוו לא של הוט, השיחה עכשיו לא היתה קיימת, היא היתה נופלת ברגע הראשון,,,
בנוסף היא רצתה שוב את הכרטיס אשראי (לאימות פרטים כביכול) , כמובן שלא נתתי.
את המתאם עוד לא החזרתי, כי אם אשלח בדואר הם יגידו שלא שלחתי. ואם בדאר רשום, החברות הגדולות בד"כ לא לוקחות את זה. וללכת עד חיפה אין לי כח.... מה עושים?
בנתיים אני מחכה לאיזה גבייה תמימה בכרטיס אשראי שבגללה אתבע אותם ואגרום להם לפצות אותי ולקחת את המתאם בעצמם...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מחריד
אגב יכול להיות שאצלך הטלפון כל כך גרוע כי את יושבת שעל תשתית של הוט אני עם תשתית של בזק כך שאולי זאת הסיבה לניתוקים ולחוסר טלפון שאצלך

שמעתי רבות על 013 יותר בתחום של השרתים אין לי מה לומר חוץ מזה שאלה שיודעים מה שהם רוצים מעצמם פשוט עוזבים אותם 

אגב גם לי הם דחפו חבילות שלא ביקשתי מהם
יותר מזה הם רשמו על החשבון שלי כרטיס אשראי שהוא לא שלי (מעניין למי הם שמו את האשראי שלי) כמו שאמרת התנהלות חובבנית
בנתיים אני לא צריך אותם אז לא נתקלתי בעוד דברים

ח. שושני

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ליז;444551:
אין צורך לגשת לסניף, התקשרנו שמענו פרטים בטלפון ואח"כ הגיע נציג
(אם זה דחוף אני אולי יכולה להשיג את המספר)

למי התקשרתם?

skl

משתמש פעיל
012 סמייל

ומה עם הקו של 012 סמייל??? למישהו יש מושג איך השרות והקו שלהם???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה