מה אתם אומרים על שרות לטלפון נטוויז'ן או אורנג'

• פותח הנושא dk
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אז תכלס' מה אתם ממליצים?
אני סיכמתי עם נטויזן על חודשיים חינם (מה אכפת לי חינם?)
אבל מפחיד אותי כל מה שאני קוראת פה...
הייתי מאד שמחה לעבור להוט (לחזור) אבל בדירה הנוכחית אין אפשרות
לגבי הסלולרים- הבנתי שאני צריכה לעבוד גם עם בזק כדי שמי שמתקשר אלי לא יעלה לו שיחה של סלולרי.
לגבי 012 בזמנו אמרו לי שלא עובדים עם נתיב.

יש מישהו פה עם 012 ונתיב???

פוטושוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לנו יש נטויז'ן קרוב לשנה
1. אכן בהתחלה היו תקלות ולא קצת אך בחצי השנה האחרונה לא זכור לנו. (בד"כ זו תקלה חוזרת על עצמה רשמנו לעצמנו את ההוראות ולא נזקקנו להתקשר)
2. הרבה פעמים כשהתקשרנו היה בתקליט אם התקשרתם בקשר לטלפון הביתי התקלה ידועה לנו וזה בטיפול.
3. אין *41 ולמי שהתרגל זה די מפריע.
4. אין חשבונית בסוף החודש, אך בכל מקרה הרבה הרבה יותר זול מבזק, לשם השוואה במקום חשבוניות של 300+ לחודשיים, אנחנו משלמים בין 10-40 ש"ח לחודש.
5. יש לקחת בחשבון שבכל תקלה, צריך להתקשר לבזק (תשתית), ולספק, ולנטויזן (מתאם), כך שכל תקלה כרוכה בדקות (ולפעמים שעות) ארוכות עד שעולים עליה, הרבה פעמים אחד שולח לשני וחוזר חלילה.
6. במקרה של תקלה ברשת או הפסקת חשמל, תאלצי לדבר בפלאפון וזה לא סיפור זול, (גם כשיש לכולנו פלאפונים כשרים עם חבילות במחיר אפסי, הטלפונים לספקים כנ"ל, זה גם לא סיפור זול)

imb

משתמש מקצוען
נעמי, מה פרוש חינם? השארת את הקו של בזק? או שביטלת אותו למשך חודשיים?? :confused:

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הקו של בזק אמור להפוך לקו קל ב-25 לחודש.
לנטויזן לא משלמים כלום חוץ מעל שיחות לסלולרי
ואם אני מבטלת אני משלמת להם גם התקנה

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למעשה כפותחת האשכול אני חייבת עדכון. לקחתי חודשיים חינם לנסיון, ואחרי התגובות בפורום נלחצתי ורציתי לבטל לפני הגעת הטכנאי ושינוי המערכת, ואז השירות פתאום נהיה הרבה פחות אדיב וחביב והעבירו אותי מאחד לשני, רק עם עזרה מבעלי (וצעקות) הסכימו לבטל, כך שאם קודם הייתי בספק-אני איתם לא מתעסקת יותר!

skl

משתמש פעיל
נחמי---לאיזה חברה את מחוברת היום? והאם את ממליצה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה