מה אתם אומרים על שרות לטלפון נטוויז'ן או אורנג'

• פותח הנושא dk
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לנטוויז'ן ואורנג' יש חבילות מעניינות עבור קו טלפון.
הייתי רוצה לשמוע מבעלי נסיון או מידיעה איך החברות הללו בהשואה לבזק. מעלות/חסרונות וכו'

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
את נטוויז'ן אל תנסי!!!!!
אני אחרי חודש של כאב ראש ענק מהם, חזרתי להוט, חודש שלם שהטלפון היה מנותק בתדירות גבוהה, שיחות מתנתקות אחרי בקושי 3 דק' שיחה, שלא לדבר על האינטרנט שהאט את מהירותו לגמרי.
הם הבטיחו שיסדרו אבל לא קרה כלום, וזהו אחרי חודש התיאשנו וחזרנו להוט

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה! אני היום בבזק ומשלמת יקר מאוד.
איך הוט? איתם אין בעיות? אמרו לי שיש הרבה רעשים בקו?

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הוט מצוין. אני אצלם כבר יותר משלוש שנים ואין שום בעיות.

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הוט בסדר גמור יש לי כבר כמעט 5 שנים
אבל נראה לי שאני הולכת לעבור ל 012 יש להם היום חבילות הרבה יותר משתלמות

arwn

משתמש רשום
אנחנו בסמייל והשרות והמחיר מעולים..

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטרפת לדברי צמרת, לא לנסות את נטויז'ן!
לי מעולם לא היה בזק כך שאני לא יודעת למה להשוות אבל היה לי הוט והיה מעולה, עברתי ל-012 (עם תשתית של הוט) וגם היה בסדר גמור, אחר כך נטויז'ן הציעו לי הצעה מאוד זולה והתפתיתי ועד היום אני מתחרטת ומחכה שתגמר ההתחייבות המעצבנת (עוד חודשיים).
כל המעברים דרך החברות היו בגלל הצעות טובות יותר ולא בגלל תקלות בחברה או משהו אבל הפעם כשאעבור זו תהיה הפעם הראשונה שזה יהיה בגלל איכות ושירות גרוע במיוחד!
סתם בשביל לסבר את האוזן בחודשיים הראשונים כמו שכתבה צמרת יש המון ניתוקים גם באינטרנט וגם בקו הטלפון, אחרי ששיגעתי אותם אין ספור פעמים ואף איימתי בתביעת נזיקין, הגיע טכנאי הביתה שראה שהטכנאי שהתקין לי את המתאם שלהם, התקין מתאם שלא תואם למודם של הוט, החליף אותו והכל הסתדר. חשבתי שסיימתי מהצרות אבל לפני חודש וחצי פתאום אני מרימה את הטלפון להתקשר ואין קו. ניסתי מהטלפון השני וגם אין קו, ניסתי לנתק אחד מהם, את שניהם, לחבר לשנות וכו' - וכלום, אין קו!!!
התקשרתי כמובן לשירות לקוחות, אמרו לי לעשות את כל מה שעשיתי כבר אך ללא הועיל, לכבות את המודם ולנתק את המתאם ואז להדליק את המודם ולחבר את המתאם, וכשזה לא עבד אמרו לי לעשות את אותו הדבר רק בסדר ההפוך... - בקיצור הרגשה של חובבנים. אחרי שכל "הטריקים" שלא פעלו אמרו לי שהאחראי יחזור אלי בעוד מס' שעות ועד היום הוא לא חזר!!! להזכירכם עבר חודש וחצי. אני לא חזרתי אליהם כי יומיים אחר כך יצאתי לחופשה של שבוע ולא היה לי זמן להמתין שוב שעות עד שיתפנו אליי ויגידו לי שהנציג האחראי יחזור אלי כי הם לא מטפלים בסוג כזה של בעיות. בכל מקרה, באמת שאין לי זמן לזה, בינתיים אני מחכה שההתחייבות תעבור כפי שכתבתי ואני מדברת מהפלאפון. מה לעשות???
אני מקווה שהבנת את הרעיון... :(

go

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לי יש נטוויזן 013 בטלפון ולא באינטרנט ואני מרוצה מאוד מאוד כימעט ואין לי תקלות בקו ואם כבר יש הם מתקנים אותם מיד גם בשעות הלילה לעומת זאת בבזק היה לי פשוט סיוט כל הזמן אנשים עלו לי על הקו וגנבו לי שיחות עד היום האחרון שעברתי ל013 כניראה שזה תלוי באיזה עיר גרים באיזה תוכנית נימצאים אני נמצאת קרוב לשנה ומאד מרוצה למרות שבחודש הרישון כן היו תקלות אך מאז ברוך השם הטלפפון מתפקד נפלא והעיקר חוסך בכסף
אגב בתתור ספק אינטרנט לא היה לי משתלם לעבוד איתם בגלל המחיר 012 נותנים מחיר יותר זול וגם חסימה מהספק.

YB nekuda

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני יודעת על מישהי שיש לה נטוויזין- מזעזעז

ועוד אחת שיש לה 012- ואמרה לי אל תתפתי...

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
לי היה 012, והיו לי המון ניתוקים, המחשב נכבה בפתאומיות לפחות פעמיים ביום, וכו'.
עזבתי אותם, והכל בסדר.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נטוייז'ן - מילה אחת: זוועה.
כסף לפח אשפה.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ומה עם אורנג'? יש למישהו נסיון?

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש למשהוא מושג אודות הקו הנייח החדש של סלקום?

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
טלפוניה נייחת = השוואה

אולי כדאי לסכם אחת ולתמיד:
בזק - יקר ואיכותי.
הוט - סביר אבל לא נגיש לכל שכונה בישראל.
סלקום ראוטר - נגיש יותר מכל, מחיר: 80 ש"ח לחודש אינטרנט, 10 אגו' דקת שיחה לנייח. חיבור לשקע ביתי ולא יותר...
נטוויזן - הזולים מכולם באינטרנט ובטלפון. (בתחילה יש קשיי הסתגלות, אבל השירות מעולה)
012 (סמייל) - רק למי שמשלם בבזק לשיחות קוויות יותר מ125 ש"ח לחודש.
אקספון - יקר קצת.
אורנג' - הכי זול למי שמשתמש הרבה בשיחות סלולריות. מומלץ במיוחד למשרדים שבין כה וכה משתמשים באינטרנט ובטלפון הרבה.
טלולר במירס ובסלקום מסלולים דומים.

אפשר גם שיחות בסקייפ בחמש דולר לחודש לנייחים, ובכמה סנטים לניידים.

בהצלחה

תרצה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חסידה;443611:
יש למשהוא מושג אודות הקו הנייח החדש של סלקום?
גם אני רציתי לשאול על זה. בנתיים שמעתי משני אנשים שונים באזורים שונים בארץ שהתחילו עם זה, והם מרוצים הן מהשרות והן מהמחיר. האם יש כאן עוד מישהו שיכול ללמד מנסיונו?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני גם מתעניינת לגבי סלקום עם ה-2000 דקות לנייחים ו-2000 דקות ב-15 אג' לכשרים
השאלה אם זה נקרא נייח או נייד (לצורך עלות התקשרות)
ומה עם נושא הקרינה?

013- ההורים שלי סיימו עכשיו 3 חודשים חינם התנסות והשרות לקוחות שלהם גרוע ביותר!!!
היו הרבה בעיות והתנתקויות ואין עם מי לדבר!!!

אנחנו היינו הכי מרוצים מהוט רק שבדירה הנוכחית שלנו אין אפשרות... עוד מעט נגמרת לנו ההתחייבות לבזק ואז כל המחירים קופצים... אז אנחנו ממ מחפשים משהו יותר משתלם (בקושי מדברים בטלפון- בעיקר לנייחים וניידים כשרים)

לענ"ד

משתמש צעיר
אני מצטרף למגנים את נטוויז'ן גם לי יש נסיון מר איתם עם ההתנתקות בקו שחוזרת על עצמה לעיתים כמה פעמים,
מה שהכי מקומם אצלם זה שלמרות שהם מודעים לבעיתיות של הקו שלהם
שירות המענה הטלפוני שלהם ירוד עד גרוע מאוד בפרט באגף התמיכה הטכנית

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אגב, עם צעקות מקבלים מהם דילים טובים... מנסיון... אבל לא צריך טובות, רוצים טלפון!
תנצלו אותם עד סוף ההתחיבות...

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
ברשותינו קו נייח של סלקום, עדיין צעיר לימים. רכשנו אותו עקב הדיל המשתלם כפי שהורחב למעלה (2000 דקות..) בעסקת רוכלות, קרי, נציג שרות שבא הבייתה, וזאת על מנת שיהיו לנו 14 ימים לבדוק את כדאיות העיסקה. (איכות קו, וקליטה, למשל)
את הקו של בזק העברנו למתכונת קו קל. חשוב לציין כי למתקשרים לקו הנייח של סלקום מבזק- עלות השיחה יקרה, וזו הסיבה העקרית שהותרנו את הקו של בזק. בשיחה עם המוקדנית של בזק שתהתה על השינוי, ספרנו על פרטי העיסקה עם סלקום, ואדרבה, ביקשנוה לספר אם יש להם דיל יותר משתלם. של סלקום משתלם הרבה יותר, ולפי נסיוננו הקצר איכות הקו מצוינת, ובהדגשה, שאנחנו באיזור בעייתי בדרך כלל מבחינת קליטת קו נייד.
עניין טכני בעייתי במקצת: שיחה מזוהה מגיעה רק על צג מכשיר הקו, ולא על מסך הטלפון.
לגבי הקרינה: נאמר לנו, בסלקום, כי הקרינה היא ברדיוס של שלושים ס"מ סביב מכשיר הקו,לכן מיקמנו אותו במרחק, ובגובה. (דרך אגב,הם טוענים שכל מכשיר טלפון אלחוטי שאינו נמצא על התושבת, פולט קרינה)
הערה:מצטרפת לגידופים על נטויז'ן

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כרגע יש לי בזק, אולם אני רוצה לעשות אינטרנט בבית (חסום כמובן) וכן אפשרות שיחות מוזלות לחו"ל, אנו שוקלים אולי לעבור להוט, האם יש למישהו נסיון אתם (קו + אינטרנט)?

איזו חברה מומלצת כשרוצים לעשות עסקה כוללת של קו טלפון + שיחות לחו"ל + אינטרנט? (ולבטל לחלוטין את הקו הקודם)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה