מהם הנושאים שמעניינים בנות סמינר?

יש לנו שיעורי "הנני" אצלנו בסמינר בעיקרון המורה מדברת על כך שאצלנו זה לא קיים וכו'...
אבל כן זה קיים ומאוד!
אם תרצי אוכל לסרוק לך את המחברת שלי שסיכמתי בשיעורים תוכלי לעבור על זה אולי זה יכוון אותך יותר.

בגדול :
אינטרנט זה גם טוב וגם רע - יש דברים טובים מזה ויש דברים שלא טובים
הנכון הוא למצוא את הניטראלי...אימלה גם אצלנו המורה אומרת שכאן כולם טהורות ולומדים את זה בשביל להגן
גם המורה שלי אומרת כולנו פו טהורות אבל בשביל להגן על עצמינו אנחנו לומדות את זה אבל באמת חייייב את זה יש לי חברות שביזכות השיעורים הללו לא נפלו ברשת

#שירי

משתמש פעיל
זה נושא מרתק מתוך החומר של הנני שמדברים בו שאין דבר שאין עליו תשלום.
רלוונטי מאד לנושא הטכנולוגיה החינמית לכאורה.
כולן מאד התלהבו מהנושא ורצו לשמוע לעיו עוד לכן חשבתי לציין אותו. מומלץ לך לעבור על החומרים של הנני בנושא הזה
ולראות מה את יכולה להעשיר עוד בשנוא.
בהצלחה.

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
כסף.
תקשורת ביןאנשים.
התמודדות עם תקשורת.\ כשרה ולא כשרה

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קודם כל- לא משנה על מה את מדברת איתם בסוף הכי חשוב לא להגיד שטויות ולתת הרגשה שאצלינו הכל ורוד וטוב כי ב"ה אנחנו שמורות/ שומרות תומ"צ וכו....
בסמינר יש למורות קטע משומה לטאטא דברים ורק להגיד כמה שהחיים שלנו מאושרים ובטח כל הבעלים של כולן ישבו וילמדו ואח"כ הבנות יוצאות לעולם עם צפיות והכל מתנפץ להם בפרצוף... (כמו שאחת מעלי כתבה פה שבסמינר שלה אמרו ש'אצלינו' בטח אין ההתמודדות עם הטכנולוגיה וכו שזה שטויות...)
מקווה הובנתי נכון כי לא רוצה לכתוב כאן דוגמאות ממש....
אני מזמן אחרי ה' ו' אבל,
אני זוכרת שפעם המנהלת שלנו כינסה את כל בנות המחזור שמסיימות.
עשתה איזו סדנא נחמדה, ודיברה איתנו שעוד מעט אנחנו יוצאות מהחממה
והמורות לא יהיו לידינו , אין יותר את ההרצאות של הסמינר וכו'
אנחנו יוצאות לעולם הגדול ויש הרבה נסיונות
אז כל אחת נתנה רעיון של:
"איך לשמר את כל מה שלמדנו".
"איך אפשר ליצור את החממה שלנו"
"לחפש מה יתן לנו כוח להתמודד" וכו'

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם המורה שלי אומרת כולנו פו טהורות אבל בשביל להגן על עצמינו אנחנו לומדות את זה אבל באמת חייייב את זה יש לי חברות שביזכות השיעורים הללו לא נפלו ברשת
אצלנו שיח פתוח וכל הנושאים שנכתבו באשכול הזה,
עשו מהפך של ממש!!
כמעט כל השכבה יצאו נשות אברכים!!!

(אבל אולי באמת זה לא מתאים לכל סמינר-
כנראה שלא בסמינר חסידי :unsure:

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
איך עובדת הכלכלה
איך עובד שוק ההון
איך להשקיע נכון
וכן הלאה
את כל זה צריך לשמוע ממשהו מקצועי, ובעל ידע וניסיון.

אוי ואבוי אם בשיעור של שלושת רבעי שעה ינסו להציע לבנות איפה להשקיע את הכסף שההורים מקיזים דם עבורו!
או כל מיני רעיונות נוספים... שוק ההון ושאר מרעין בישין.

אולי, אם כבר, עצות למה לא למהר להשקיע. וכמה חשוב להיזהר ולהתייעץ לפני שמניחים כסף (בעיקר אם הוא לא שלך!) על הבטחות למיליונים.

נערך לאחרונה ב:

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
יש לנו שיעורי "הנני" אצלנו בסמינר בעיקרון המורה מדברת על כך שאצלנו זה לא קיים וכו'...
אבל כן זה קיים ומאוד!
אם תרצי אוכל לסרוק לך את המחברת שלי שסיכמתי בשיעורים תוכלי לעבור על זה אולי זה יכוון אותך יותר.

בגדול :
אינטרנט זה גם טוב וגם רע - יש דברים טובים מזה ויש דברים שלא טובים
הנכון הוא למצוא את הניטראלי...

אני פשוט קוראת את ההודעה שלך ומסתכלת על השם וכמות התארים מתחתיו לסירוגין .
אני בהלם שאת בגיל סמינר ויש לך כ"כ הרבה ידע לימודי ביד.
וואו !!!!!!

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
מצחיק אותי שבטוחים שבחורות נדלקות רק למשמע המילה "שידוכים"
שומעים על זה כל כך הרבה עד שזה הופך להיות נושא שאם את לא רב/מרצה מעניינת בטירוף (!)
אז זה כבר עובד ליד האוזניים.
בתכלס, בתור מורה לשיעור אחד, פחות נראה לי מומלץ.
לא נכון.
בנות סמינר בהחלט נדלקות שהן שומעות שיהיה שיעור על שידוכים, או יותר נכון על הבית היהודי...
כמה שמדברים- זה לא מספיק....
כל שיעור שמורה משלימה נכנסת ואומרת שהיא מדברת על הבית היהודי- כולן עוזבות את כל עיסוקיהן....
כיף לכן!!
אצלנו אני מרגישה (ולא רק אני) שמוסרים לנו את זה ברמה מידי גבוהה, מדברים על נסיונות שבכלל לא נוגעים אלינו
וזה ממש חבל... (כנראה תלוי במורה, היא הביאה דוגמאות מעולם אחר בכלל)

#שירי

משתמש פעיל
לא נכון.
בנות סמינר בהחלט נדלקות שהן שומעות שיהיה שיעור על שידוכים, או יותר נכון על הבית היהודי...
כמה שמדברים- זה לא מספיק....
כל שיעור שמורה משלימה נכנסת ואומרת שהיא מדברת על הבית היהודי- כולן עוזבות את כל עיסוקיהן....
אוקיי... כנראה זה ההבדל בין הליטאי לחסידי...

aua

משתמש חדש
אמונה..
שמחה...
כיבוד הורים
עבודת המידות...
משום מה חושבים שבגיל הזה לא צריך לדבר על זה
אבל זה כבר הרבה יותר אמיתי מבכיצה ו' יסודי.
בהצלחה!!!

פ.נ

משתמש מקצוען
לדבר מה נעשה היום.....
הן מבחינת העולם של הבחורים וכו
הגנה עצמית/מוגנות(שאת זה אמורים לעשות בגיל יותר קטן אבל למעשה היום לא עושים)

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה