מהי המנגינה הכי עצובה, נוגה, דרמטית ומרטיטה ששמעתם?

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שלום וברכה!
זקוקה ליצירה עוצמתית. כזו שמעבירה ים רגש איתה, שישתוללו בה הויבראטויים ושתתסיס את הנשמה.
אם יש לכם אחת כזו בראש או במחשב- אשמח אם תוכלו לעזור לי ולשתף!
תודה ענקית מראש!

פריידי

צילום תוסס ואנרגטי:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איזה קטע שתינו העלנו של אליעזר רוזנפלד...

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה חברים!
אני מחפשת משהו חזק, עוצמתי ומרטיט עבור דיפלומה בחליל צד. לצד יצירה קלאסית ועוד צריך גם שיר בע"פ. במבחן הקודם עשיתי את 'כשהלב בוכה' עם אחד הפלייבקים המקוריים שהעלו כאן בעבר, וזה היה מדהים. עכשיו אני רוצה משהו עוד יותר וואו.
תמשיכו, תמשיכו. אני מקבלת מושגים וכיווני חשיבה!
תודה ענקית!
שבת שלום

ismi1234

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וזו בחירה שלי

קבצים מצורפים

• 0 ביטים · צפיות: 0

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י יפית כוכב;1969538:
תודה חברים!
אני מחפשת משהו חזק, עוצמתי ומרטיט עבור דיפלומה בחליל צד. לצד יצירה קלאסית ועוד צריך גם שיר בע"פ. במבחן הקודם עשיתי את 'כשהלב בוכה' עם אחד הפלייבקים המקוריים שהעלו כאן בעבר, וזה היה מדהים. עכשיו אני רוצה משהו עוד יותר וואו.
תמשיכו, תמשיכו. אני מקבלת מושגים וכיווני חשיבה!
תודה ענקית!
שבת שלום
סיצילינה של פורה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה