עזרה מהו בית בשבילי??

s.y

משתמש מקצוען
בית זה לאו דווקא ה4 קירות שאתה ישן שם
בית זה מקום שאתה הולך אליו כשקשה לך

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח מאד אם כל אחד/ת יכתוב כמה מילים:
מהו בית בשבילי?:
או/ו בית בשבילי הוא כמו...
לא כ"כ צריך ניסוח, העיקר הרעיון...
תודה מראש!
בית הוא מקום של : שקט ,רוגע ,שלווה, נחת, סיפוק ,אחווה, וכו'............ מספיק?:);)
למה בעצם אתה צריך לדעת?:unsure::sneaky::rolleyes:

רינהההה

משתמש פעיל
"בית זה מקום ששמחים כשאתה מגיע, ומתגעגעים אליך כשאתה הולך" (ש.ברייטקופף)

567890

משתמש פעיל
בית הוא מקום של : שקט ,רוגע ,שלווה, נחת, סיפוק ,אחווה, וכו'............ מספיק?:);)
למה בעצם אתה צריך לדעת?:unsure::sneaky::rolleyes:

נכון.......... מה באמת????????????:unsure::unsure::unsure::unsure:

מעבירים את הזמן...
חחח
או שיש מטרה מסויימת?!
אני ממש לא מחפשת להעביר את הזמן (במיוחד לא לאנשים אחרים) , ומצטערת אם זה היה נראה ככה...
אני צריכה את זה בשביל חלק מתכנית שאני מפיקה.
בכל אופן תודה!

נערך לאחרונה ב:

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אני ממש לא מחפשת להעביר את הזמן (במיוחד לא לאנשים אחרים) , ומצטערת אם זה היה נראה ככה...
אני צריכה את זה בשביל חלק מתכנית שאני מפיקה.
בכל אופן תודה!
אל תתרגשי יותר מידי, סתם צחקתי.
מקווה שעזרנו לך, רעיון חמוד ומקורי לתכנית!

567890

משתמש פעיל
אשמח גם לרעיונות של: בית בשבילי הוא כמו...
תודה לכולם!!

HP מעצבת

משתמש מקצוען
המקום שבו אני חיה באמת (בלי להיאלץ לשוחח עם מישהי בלתי רצויה כי היא עובדת איתך, או להתלבש טיפ טופ כי לא נעים לצאת בפחות וכו' וכו').

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
המקום שבו אני חיה באמת (בלי להיאלץ לשוחח עם מישהי בלתי רצויה כי היא עובדת איתך, או להתלבש טיפ טופ כי לא נעים לצאת בפחות וכו' וכו').
יפה. אבל אני חושבת שמאד צריך להשתדל להיות גם בחוץ את בעצמך. אם תשדרי שנח לך עם עצמך (עם סגנון הלבוש שלך, עם סגנון הדיבור שלך) מאמינה שגם לאחרות יהיה נח איתך (כך אומרים, ואפשר ממש לראות את זה קורה בפועל, ממליצה לנסות).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה