עזרה מהו בית בשבילי??

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בית זה הגנה מרוחות הרחוב, מהסערות שבחוץ.
בית זה המקום אשר תמיד נחוץ.
בית זה השקט, הפרטיות והשלווה.
בית הוא המקום לפיתוח האהבה.
בית הוא האפשרות לנוח, לשחרר ולפתור.
בית הוא המקום שאליו שואפים לחזור.
איזה שיר חמוד ומשקף!

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

ברכתי

משתמש פעיל
אני מאוד ביתית, היום יצאתי מהבית מוקדם
וכל כך חיכיתי כבר לחזור הביתהההההה
אין כמו הבית, ישר נכנסתי לבגדי בית ונעלי בית
עשיתי לי נוח!!!אין כמו הבית!!!!!!!!!!!! עד מאה ועשרים
המצחיק שהתישבתי לנוח ע''י המחשב וזה מה שעלה לי???!!!!

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
מנוחת הנפש
משאת נפשי לאורך כל היום

Panda

משתמש מקצוען
בית בשבילי היא מקום שאני מרגישה בו נוח ובטוח להיות עצמי. זה מקום שאני מרגישה בו שאני מובנת ומקובלת כמו שאני ולא צריכה להתאמץ להיות מישהו אחר. אני מרגישה שאני יכולה לחשוף את הצד הרך והחלש שלי בלי לחשוש מדעת המחשבת של אחרים.

נכתב על ידי AI

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
בית זה מקום בו אני מרגישה בנוח להיות מי שאני. זה יכול להיות כל מקום - אם בחדר שלי אני לא מרגישה אני אז זה לא הבית שלי, אם בעבודה אני מרגישה נוח אז שם זה הבית שלי

ברוך2020

משתמש פעיל
מקום מגורים נבנה באמצעות הידיים, אבל בית נבנה באמצעות הלב.
משפחות הן כמו ענפים על עץ. אנו צומחים לכיוונים שונים ובכל זאת שורשינו נותרים כאחד.
אדם מסתובב ברחבי העולם בחיפוש אחר מה שהוא צריך, וחוזר הביתה כדי למצוא אותו.

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בית הוא המקום שבו אני היא אני
אם אתם רואים אותי במקום אחר אז זאת סתם הולוגרמה
איזה חמוד! (ואיזה יפה!)
בית זה מקום בו אני מרגישה בנוח להיות מי שאני. זה יכול להיות כל מקום - אם בחדר שלי אני לא מרגישה אני אז זה לא הבית שלי, אם בעבודה אני מרגישה נוח אז שם זה הבית שלי
כל כך יפה ונכון.

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
המקום בו נמצאות הנעלי בית.
מתלבטת אם את מתכוונת במובן הפשטני של הביטוי שאז זה- אוי ואבוי!
או שאת מתכוונת במובן העמוק והמתפלסף של: המקום בו תרגישי הכי בנח, בו תמצאי מנוח לכף רגלך... וכולי וכולי.

אם בעבודה אני מרגישה בנח אז שם הבית שלי????
אם בעבודה את מרגישה יותר בנח מבבית שלך, אם שם את את באמת ובבית פחות- אז בהרבה מובנים כן. כמובן שזה מצב לא מומלץ בעליל, אבל אם זו המציאות... (אם את סתם מרגישה בנח בעבודה, ולא שבבבית את מרגישה פחות בנח, אז אל תדאגי...).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה