בטחוני מבצע "שומר החומות"

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זו הדלפה בעייתית מהקבינט
אבל לעצם הענין , מיום שישי לא הותקף שום דבר משמעותי , מלבד עוד איזה אמל"ח בבית של מ"פ בג'בליה וכעין אלה .
לא חוסל שום קצין בדרגה ששוה לכתוב , לא נפגע שום מחסן משמעותי של רקטות ארוכות טווח , ואפילו חיסול חוליות שיגור התחלף בתקיפת משגרים ריקים על הגגות .
סך הכל משבת והלאה צה"ל כילה חמתו על עצים ואבנים , והמודיעין היה גרוע.
אפשר פשוט לקצר ולומר שמרגע שהיו הרוגים במרכז הכל השתנה..
זה פתאום תפס מימד אחר שהם לא מכירים.

חננ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
דובר הזרוע הצבאית של חמאס, אבו עוביידה: הפלגים הכינו תכנית לכסות את ישראל בטילים מחיפה בצפון ועד רמון בדרום, אבל הקפיאו אותה לבקשת המתווכים עד 2:00 לפנות בוקר. אם ישראל לא תעמוד בהסכמות - הם יוציאו אותה לפועל. (גל"צ)

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מבחינה תדמיתית, המבצע הזה הוא כישלון חרוץ לנו, ונצחון מוחץ לחמאס.
מבחינה אזרחית, ניסים גדולים ועצומים. היה עלול להיגמר עם עשרות עד מאות הרוגים. אבל יש גם-
מבחינה נפשית- ואין ספק שהמבצע הזה בא בזמן לא מוצלח :( רחמיי על ילדי העוטף והחוטף, שאחרי שנת קורונה+זעזועי מירון וכו', מתמודדים עם אזעקות...
מבחינה מדינית, בושה ופחד מה שהלך פה עם הערבים הישראליים. במיוחד ה"דו קיום" בערים המעורבות.
מבחינה כלכלית, ממש מעניין אותי מי ישלם את השיקום של עזה. אם זה יהיה במקרה אני ואתם, וצופי השידור החי המאושרים בכל הפסקת חשמל.
מבחינה צבאית, אין לי מושג...

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
משהו קטן לעידוד אני יכול להגיד, לא לשכוח שגם אחרי מלחמת לבנון השנייה היתה אווירת נכאים פי כמה מעכשיו בכל הארץ ובכל זאת השקט שם מחזיק כבר 15 שנה ב"ה, ונכון שיגידו שזה לא דומה כי המכה שחיזבאלה ספג הייתה כואבת יותר אבל גם לפני 15 שנה חשבו כך...

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תדמית אצל מי?
אצלי למשל המבצע הוא ממש לא כשלון
תדמית זה מה שיוצא החוצה. לא מה שנשאר אצל בעל התדמית. ולכן זה פחות משנה מה האזרח הקטן חושב, בקטע הזה. יותר משנה שבאופן כללי, יצאנו הענק המגושם שהורס רחובות, במקום לפגוע בפינצטה במי שצריך.

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
משהו קטן לעידוד אני יכול להגיד, לא לשכוח שגם אחרי מלחמת לבנון השנייה היתה אווירת נכאים פי כמה מעכשיו בכל הארץ ובכל זאת השקט שם מחזיק כבר 15 שנה ב"ה, ונכון שיגידו שזה לא דומה כי המכה שחיזבאלה ספג הייתה כואבת יותר אבל גם לפני 15 שנה חשבו כך...

מפחיד לחשוב אם יכולות החמאס כאלה, מה הם יכולות החיזבאלה!!!

גרגמלה

משתמש פעיל
תדמית זה מה שיוצא החוצה. לא מה שנשאר אצל בעל התדמית. ולכן זה פחות משנה מה האזרח הקטן חושב, בקטע הזה. יותר משנה שבאופן כללי, יצאנו הענק המגושם שהורס רחובות, במקום לפגוע בפינצטה במי שצריך.
דווקא זה לא נכון
ישראל יכלה להמשיך שבוע בלחימה נטו בגלל זה שהיא לחמה לוחמת פיצטה
בסרטונים רואים איך בניין נופל ובניין ליד אפילו לתריסים לא קורה כלום

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה