בטחוני מבצע "שומר החומות"

מצב
הנושא נעול.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
שימו לב הצבא סגר את כל הכבישים באזור גבול עזה
פינה את החופים באזור
סגר את הכניסות לכבישים באזור פרט לתושבי המקום
הקבינט מתכנס עם מידע מודיעיני הכולל חשש של ירי טילים אף למרכז.
נקוה בס"ד שהכל יהיה התראות שוא!!

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
חמאס באולטימטום לישראל: תוציאו את החיילים ממסגד אל-אקצא

17:44 כ״ח באייר תשפ״א 10.05.2021 שלמה ריזל
בחמאס יצאו באולטימטום בוטה וחסר תקדים מול ישראל: "אם לא תסיגו את החיילים עד השעה 18:00 ממסגד אל-אקצא ושייח ג'ראח, אין לבוא בתלונה על מי שהזהיר מראש". בדרום ראשי ערים הורו על פתייחת מקלטים. תנועת המטוסים שונתה
מנהיגי חמאס הנייה וסינווארצילום: פלאש 90
דובר הזרוע הצבאית של חמאס יוצא באולטימטום היום (שני) חריג ואולי חסר תקדים אל ישראל ואורמ כי "הנהגת ההתנגדות מקציבה לישראל עד 18:00 כדי להסיג את חייליה ממסגד אלאקצא המבורך ומשכונת שיח' ג'ראח ולשחרר את כל אלה שנעצרו במהלך 'התקוממות ירושלים' האחרונה. אם לא – אין לבוא בתלונה על מי שהזהיר מראש".
בישראל לוקחים ברצינות את האיומים כנגדה, ובעקבות ההסלמה הביטחונית – תנועת המטוסים בנתב"ג הוסתה לנתיבים חלופיים.
מעיריית קריית מלאכי נמסר: לאחר הערכת מצב שקיים ראש העיר אליהו זהר הוחלט על פתיחת מקלטים ברחבי העיר. יודגש כי מדובר במקדם ביטחון בלבד. לעת עתה ממשיכים בשגרה כולל לימודים בכל המסגרות, כולל במסגרות הבלתי פורמליות והחוגים.
על רקע המתיחות הביטחונית והירי שהתחדש משטחי הרצועה, גם ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם, הנחה לפני שעה קלה, לפתוח את המקלטים ברחבי העיר. "על אף העובדה שלא התקבלה הנחייה רשמית לעשות זאת, החלטנו לפעול בנושא כמשנה זהירות", ציין ראש העיר.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

loving music

משתמש מקצוען
אוו אני אוהב מסתורין... מה עוד יכול להיות?
אם הייתי יודעת לא הייתי שואלת
מה קורה שם בזמן שאנחנו מתמקדים בדרום?
ואני ממש לא אוהבת מסתורין. לא בנושאי ביטחון
אבל באופן כללי מה יכול להיות? הכל. מחדירת מחבלים ועד הערכות לכניסה רגלית לסוריה
לא רוצה חלילה לפתוח פה לשטן אבל ידוע ומפורסם שזה שהצפון שקט לא אומר שהוא גם רגוע..

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
הם יכולים להמשיך לשקול
אסור לנו לשכוח שהקב''ה מנהל את העולם ולא אף אחד אחר!
הכל הכוונה שלו..

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוו אני אוהב מסתורין... מה עוד יכול להיות?
לפני כשעה:
ניר דבורי: דיווחים בסוריה: חיל האוויר תקף סמוך לגדר הגבול בגולן, במקום לפחות פצוע אחד.

‏התקיפה האווירית לאור יום בצפון הגולן הסורי נראית כסיכול פיגוע שמונע פתיחה של מתיחות בחזית הצפונית. באותו מקום צה"ל חיסל במרץ אשתקד חוליית צלפים של חיזבאללה רגע לפני שירתה על חיילים. יואב זיתון

‏אם הדיווחים מסוריה נכונים, וישראל תקפה יעד כלשהו ברמת הגולן בזמן המתיחות הביטחונית הכי חריפה שהיתה פה מזה שנים, אז כנראה שהמטרה היתה למנוע פיגוע חיזבאללה שכבר יצא לדרך. רועי שרון

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה