מבצע מבצעי פוקס- מועדון DREAM CARD - מתעדכן

מיכל של

משתמש חדש
ממש מוזר אם ככה.. אפשר לקבל בעצם 150 שקל מתנה מכל אחת מחנויות המועדון.. לא נשמע לי הגיוני..

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
החזרתי וקיבלתי זיכוי על 500
כנראה החזרת בלי קבלה מוצר חדש שלא היה עליו עדיין מבצע או שהחלפת פריט תמורת פריט.
בפתק החלפה של מתנה מקבלים זיכוי על מה ששולם

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
כנראה החזרת בלי קבלה מוצר חדש שלא היה עליו עדיין מבצע או שהחלפת פריט תמורת פריט.
בפתק החלפה של מתנה מקבלים זיכוי על מה ששולם
החזרתי מוצר עם קבלה
וכבר היתה עליו הנחה של מבצע
ועדין קיבלתי עליו מחיר מלא כולל היומולדת
בזיכוי ולא במוצר-עד היום יש לי שארית מהזיכוי הזה

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
החזרתי מוצר עם קבלה
וכבר היתה עליו הנחה של מבצע
ועדין קיבלתי עליו מחיר מלא כולל היומולדת
בזיכוי ולא במוצר-עד היום יש לי שארית מהזיכוי הזה
ממש מוזר
כנראה טעות
או שהם שינו מדיניות
יצא לי המון פעמים להחזיר משהו שקניתי בבצע יום הולדת
הזיכוי תמיד הוא לפי התשלום בפועל לאחר ההנחה

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הבנתי שבשילב אפשר לעשות הזמנת לידה,
לשלם חלק מהסכום ולא לקחת את המוצר, ואחרי הלידה אפשר להגיע ולשלם את השאר,
וכך אפשר לנצל פעמיים את ההטבות.
לא יודעת איך זה עובד בדיוק, אבל זה מה שהמוכרת אמרה לי.

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לא נכון
רכשתי מוצר שעלה 500 ב350 בגלל הטבת יומולדת
החזרתי וקיבלתי זיכוי על 500
ממש חריג,
בד"כ מקבלים זיכוי על הסכום ששילמת , ההנחה ניתנת לך כדי לשלם פחות אבל לא שהם ישלמו לך.

בכל אופן לעניין כפל מבצעים של כרטיס ומועדון, אז שתדעו שזה ממש תלוי במוכרת ובטוב ליבה
לפעמים הם מעלימים עין ולפעמים אין סיכוי לממש ביחד.

בהצלחה

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
ממש חריג,
בד"כ מקבלים זיכוי על הסכום ששילמת , ההנחה ניתנת לך כדי לשלם פחות אבל לא שהם ישלמו לך.
זוכרת שאמרתי למוכר אבל אל שילמתי את ה150 ש"ח
אמרה שאז מה זה כביכול כסף ששילמתי

המקרה קרה במנגו
לא לוקחת אחריות אם היום זה כבר לא עובד

זהבית87

משתמש מקצוען
מבצעי SHOPING IL התחילו בפוקס הום
40-70 אחוזי הנחה

יש סירים (סירים/מחבת/סוטאז) דגם MILANO ב 70%
יש למישהי ניסיון? ממליצה?
זה סירים בצבע תכלת/טורקיז

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מבצעי SHOPING IL התחילו בפוקס הום
40-70 אחוזי הנחה

יש סירים (סירים/מחבת/סוטאז) דגם MILANO ב 70%
יש למישהי ניסיון? ממליצה?
זה סירים בצבע תכלת/טורקיז
אני קניתי מחבת
וסיר ומבחת לאמא שלי
הם ממש כבדים ונראים מאוד חזקים
אבל עדיין לא היו בשימוש
יוצא לך משהו כמו 100 לסיר הגדול ו55 למחבת הגדולה (בערך)
ותנסי להשיג הנחת יום הולדת
יצא לך ממש שווה

יבר

משתמש מקצוען
אני לא מצליחה לממש הטבת יום הולדת באתר של ללין.
מישהי יודעת לעזור לי ?

בשירות הלקוחות הם לא ממש יודעים.
העבירו אותי מאחד לשני.
תכל'ס לא הצלחתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה