לתשומת ליבכן

מינדי ל

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
אתמול הייתי במתחם התחנה בתערוכה לאדריכלים
ופתאום בין הדוכנים אני רואה 3ילדים מטפטפים לצילום ואמא מבוהלת....
ולידה עומדת הצלמת שממנסה לתמרן איפה נותר פיסת מקום לצילום
ככ ריחמתי על הלקוחה.................................................
אז כדאי לכן לברר קודם לפני כן מה יש שם לפני כי עכשיו בקיץ הולך להיות שם הרבה אירועים....

שרי פרוימוביץ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
דרך אגב .יצא לנו תמונות מטריפות.הינו בלחץ ממשהוא אחר
ונכון פעם ראשונה אני במתחם התחנה .ולא חשבתי על זה שיש תערוכה.אני רגילה לימין משה ששם הכל פתוח או לגן הורדים.מכל טעות לומדים.
חחחחחח.

אסתי גולדשלגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צלמות שהיו שם אתמול והיום
איפה הדוכנים ממוקמים?
פשוט אני צריכה לצלם שם מחר
זה באמת בלתי אפשרי לצלם? כדאי לקבוע תאריך אחר??
תודה

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
את מדברת על ירושלים או תל אביב?

שרי פרוימוביץ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא גרוע.אני היתי דם אתמול ויצא לי 40 פוזות שונות בכיף.גם ירדנו לים ועשינו פיקניק עם הילדים.הבאני פירות בסלסלה על מחצלת והם נהנו והעיקר יצאו תמונות מקסימות.

דולר

משתמש פעיל
יכול להיות שאפשר לצלם
אבל הפריצות שם בימים כאלה .............................

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה