דרוש מידע לקנות דירה בבית שמש או בפסגת זאב

מצב
הנושא נעול.

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כרגיל האמת איפשהוא באמצע גילה איננה הבשורה הגדולה שציפו לה ברקת הצליח במזימתו למנוע את התחרדותה ולהפוך אותה לרמות 2
מאידך טיפטופים יש ועדיין נמשכים לכיוונה ויש בה גם תושבים שמרוצים ונהנים מאד
להשתדל לא להקצין את השיח לשחור לבן יש גם כמה גוונים באמצע

מנוחהושמחה

משתמש צעיר
קופצת על האשכול...
אשמח לשמוע מהם הרחובות של מרכז פסגת זאב/הרחובות המתאמים לציבור הלטאי

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אשמח לשמוע מהם הרחובות של מרכז פסגת זאב/הרחובות המתאמים לציבור הלטאי
האיזור של השישה עשר, הארבעה, הסיירת הירושלמית, והרחובות הקטנים יותר שיוצאים מהם.

מירא דכיא

משתמש פעיל
לאחר שקראתי בעיון את כל העמודים אני שמה לב שאלו שמתגוררים בפסגה לא העלו חסרונות כלל הקשורים בקהילה או באווירה הכללית במקום וכו'. חוץ מנושא הערבים כמובן שזה כל אחד עושה את שיקוליו..
אז האם ניתן לסכם שאלו שגרים בפסגת זאב נהנים ממקום המגורים שלהם, ואוהבים אותו?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
חוץ מנושא הערבים כמובן שזה כל אחד עושה את שיקוליו..
לא יודעת מה עפו פה על הערבים של פסגת זאב
כתושבת פסגת זאב מרכז אני נתקלת בהם בדיוק איפה ששאר תושבי ירושלים נתקלים בהם - כמנקי רחובות, פועלי בניין, נהגי אוטובוסים וכו'. ממש לא כתושבים באיזור או בגינות או סתם ברחוב.
הגיוני שזה שונה בפסגת זאב צפון או מזרח, אבל זו החוויה שלנו בפסגת זאב מרכז.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

די

משתמש סופר מקצוען
חשבתי ברצינות לעבור לבית שמש רמה ד' בדקתי חקרתי לעומק באתי ראיתי והתאכזבתי
מקום שנראה כמו פנימיה למגורים מלא אבק בלי עץ אחד לרפואה והזנחה סביבתית מחרידה
בררתי אצל חברים בוגרי הישיבה שלי (ליטאית מהטופ) שגרים שם והם גם ממש לא גילו התלהבות יתירה בלשון המעטה מרמת האוכלוסייה שרובה חסידית ויש גם המון מודרנים מתמיהים, עם סייג שיתכן שבעתיד דברים ישתנו
איך אמר לי חבר שמבין דבר או שניים להגיע לרמת האברכים של ירושלים ובני ברק נראה בלתי אפשרי לפחות בעשור הקרוב, וכל אחד יעשה את שיקוליו הוא.
ברור שרמה ד' עדיין בבניה.
אבל כבר היום היא שכונה מדהימה.
תראה את הפארק הענק באמצע השכונה לא חושב שיש כזה דבר בשום שכונה חרדית בארץ.
(הפארק כמובן מוכן כבר, כרי דשא, מתקני משחקים, עצים, פרחים, נחל, ציפורים...)
יש שדרת מסחר מכובדת מאוד ברמה ד'1 ד'2 ד'3 (בנוי כבר ומאוכלס) נראה כמו שמגר.

מי שמחפש שכונה שכולה כמוהו באמת רמה ד' היא לא המקום.
אכן יש ברמה ד' הכל מכל כל.
ליטאים, חסידים, תימנים, מודרנים, אמריקאים, ירושלמים, ספרדים...
בבחירות האחרונות הצביעו 20% מהשכונה לדגל התורה-קבוצה מכובדת. וזה לפני ד'4.

להגיע לרמת האברכים של ירושלים ובני ברק יכול להיות שזה נכון. אם כי סורוצקין מתכנן לבנות בימ"ד ענק של 1500 מקומות ברמה ד'.
אם אתה מדבר על סנהדריה בירושלים או שיכון חזון איש בבני ברק אז נכון האברכים ברמה ד' הם לא ברמה של האברכים שם, ולו בגלל הגיל.
בכל אופן הנושא כאן הוא בית שמש מול פסגת זאב.
לדעתי הרמה של האברכים ברמה ד' היא לא פחות ואף יותר מהאברכים בפסגת זאב. כמובן יש ברמה ד' אברכים מהישיבות הכי טובות חברון פוניבז' וכו'

אבו אילת

משתמש חדש
אחרי הוויכוחים הסוערים בעניין גילה רציתי לבדוק אם מי הצדק אם הניק שהודיע מראש שהוא לא אובייקטיבי או עם ניק אחר שמקפיד להשמיץ על רקע אישי ופחות עם נתונים, אז התקשרתי לקרוב משפחה מגילה (אברך מיינסטרים!!!) וביקשתי ממנו להוכיח לי מי צודק והוא אמר לי פשוט לבדוק מספר קולות בבחירות האחרונות בשכונה שכל מצביעי דגל שם הם אך ורק משפחות ליטאיות שזה חוץ מעוד קהילה גדולה איכותית ומפוארת של אברכים בני תורה (זעפרני) שהצביעו ש"ס ולהלן התוצאות 538 קולות וכולם מאזור קטן של גילה א' לעומת למשל פסגת זאב שמשתרע על פני כמה קהילות ואזורים במרחקים גדולים ששם יש 801 קולות. (ומבחינת הגירה שלילית גילה דווקא זה אחד השכונות עם גידול במספר הקולות)
כמו"כ בדיקה פשוטה באתר של העירייה יש בגילה 3 גני ילדים לבנים בכל גיל ו3 גני בנות בכל גיל!!!! חוץ מהגנים והחיידר של בני תורה.
בית יעקב גילה עד כיתה ז', ובכיתה א' יש 3 כיתות במחזור!!! חיידר עד כיתה ז'

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אחרי הוויכוחים הסוערים בעניין גילה רציתי לבדוק אם מי הצדק אם הניק שהודיע מראש שהוא לא אובייקטיבי או עם ניק אחר שמקפיד להשמיץ על רקע אישי ופחות עם נתונים, אז התקשרתי לקרוב משפחה מגילה (אברך מיינסטרים!!!) וביקשתי ממנו להוכיח לי מי צודק והוא אמר לי פשוט לבדוק מספר קולות בבחירות האחרונות בשכונה שכל מצביעי דגל שם הם אך ורק משפחות ליטאיות שזה חוץ מעוד קהילה גדולה איכותית ומפוארת של אברכים בני תורה (זעפרני) שהצביעו ש"ס ולהלן התוצאות 538 קולות וכולם מאזור קטן של גילה א' לעומת למשל פסגת זאב שמשתרע על פני כמה קהילות ואזורים במרחקים גדולים ששם יש 801 קולות. (ומבחינת הגירה שלילית דווקא זה אחד השכונות עם גידול במספק הקולות)
כמו"כ בדיקה פשוטה באתר של העירייה יש בגילה 3 גני ילדים לבנים בכל גיל ו3 גני בנות בכל גיל!!!! חוץ מהגנים והחיידר של בני תורה.
בית יעקב גילה עד כיתה ז', ובכיתה א' יש 3 כיתות במחזור!!! חיידר עד כיתה ז'
כשהתמימות הירושלמית פוגשת את הציניות הבני ברקית.....

שרה 2020

משתמש פעיל
גם אם יתנו לי דירה פי 2 בפסגת זאב אני לא גרה שם
רק הפחד מהמחשבה שיש ערבים בסביבה...

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש גם וגם
יש לי 2 בבניין שלי, והם ערבים נוצרים
לא יודעת להגיד לך על השאר מה הם...
באיזה איזור בפסגת זאב?
במרכז לא שמעתי על ערבים שגרים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה