לצפות בתהליך אחורה ב-- -javascript debugger

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי בעיה שקורה בקוד באקראיות(לא תמיד) ולכן לדבג מהתחלה וגם מנקודת מסוימת לא נוח (כי יש קטע קוד גדול לבדוק) ובהתחשב בעובדה שהבעיה לא "נוצרת" אלא לפעמים ולכן תהיתי אם יש מצב לדבג אחורה(לראות את תהליך הדיבוג אחורה) ברמת של כל שורת קוד וזה בשביל שאני רוצה שרק שמופיעה הבעיה אז יש לי רצון לצפות אחורה ולחקור מה גרם

האמת שקראתי על משהו כזה אבל הדרישות הטכניות במחשב מאוד גבוהות
https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Mozilla/Debugging/Record_and_Replay_Debugging_Firefox
אולי יש לכם איזה רעיון אחר לפתור את הבעיה

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לך בכלי למפתחים [ע"ע מורה פרטית - הקונסול]
את ה STACK
שמראה לך מי הצעד הקודם ש"קרא" לנקודה שבה אתה עומד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה