דרוש מידע למסירה / להשאלה (חינם בלבד!) תחפושות

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מעוניינת לקנות (יד 2)
תחפושת איכותית ומושקעת של מלך לגיל 5-6
וגם מעוניינת בתמונה להשראה- של תחפושת בלונאית (או מוכרת בלונים), אם מישהי יכולה להעלות.
תודה!

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפשת אוברול של אריה לילד בן 4 לובש גם מידה 4
בבני ברק
rinatakad בגימייל
תודה רבה ותזכו למצוות

וייס1

משתמש מקצוען
יש למישהי תחפושת של מיקימאוס במידת גיל 2.5/3? (מספיק אפילו רק מכנס)
או כל תחפושת חמודה אחרת שיכולה להתאים לגיל זה?

מגדים

משתמש צעיר
בחור 'מיוחד' מאוד רוצה להתחפש.
מידה גדולה, גובה כ1.75 מטר.
יש לכם רעיון?

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הצלה לילד בן 7- יש למשהו השאיל? בבני ברק

michal

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אולי יש למשהיא להשאיל תחפושת של בוב הבנאי או סמי הכבאי?

ot!

משתמש מקצוען
יש למישהי תחפושת של מיקימאוס במידת גיל 2.5/3? (מספיק אפילו רק מכנס)
מה הכוונה מכנס? יש לי מכנס אדום אם את רוצה (אני תפרתי לו רצועות מגומי צהוב, חולצה שחורה, הוספתי קשת עם קרניים, זנב מאחורה , גרביון שחור ועטפתי את הנעליים בבד צהוב)
יעזור לך?

yehudit123456

משתמש רשום
אני מחפשת תחפושת חייל לילד בן 9-10
חייל רגיל / קומנדו וכדו'
בירושלים
תודה!

אנציקלופדיה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למישהי אדמו"ר? אשמח גם למשהו חלקי (שטריימל/בגד)
לגיל 5

יעלי1

משתמש מקצוען
יש לי אסטרונאוט מידה 3-6 חודשים
במודיעין עילית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה