התייעצות למי יש המלצה לאוזניות בלוטוס טובות?

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רק של חברת אפל, כל השאר זבל. עולה 450 ש"ח באינטרנט
וואלה,
בדקת את כל השאר?

יש הרבה לא זבל ולא אפל,
זה מעניין שאפל מתכנת את הבן אדם לומר שכל השאר זבל,
אני מרוצה מאוד מ BOSE ,
וכן הזמנתי לכמה בבני משפחתי את הסאונדקור לייף P3 והם מאוד מרוצים,

ניק 9497

משתמש רשום
המציאות מוכיחה. ניסיתי הרבה מאוד חברות, אני צריך לנהיגה. בפועל אפל זה רמה אחרת לגמרי בכל הפרמטרים.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש כאן מישהו שיכול להביא קישור מניסיונו האישי! למשהו שטוב גם לנהיגה אבל במחיר יותר הגיוני מהנ"ל?

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש כאן מישהו שיכול להביא קישור מניסיונו האישי! למשהו שטוב גם לנהיגה אבל במחיר יותר הגיוני מהנ"ל?

זמן הגעה ארוך, בין חודש לחודש וחצי,
אבל אוזניות מעולות עם סינון רעשים טוב, ושמע ברור, ושומעים אותך ברור, יש להם 4 מיקרופונים כדי שישמעו אותך,
עם קופונים הגעתי ל32 דולר,
הזמנתי כבר ל3 אנשים כזה וכולם מאוד מרוצים,
לא קישור שיווקי אני לא מרויח מזה,

נערך לאחרונה ב:

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

אבל אוזניות מעולות עם סינון רעשים טוב, ושמע ברור, ושומעים אותך ברור, יש להם 4 מיקרופונים כדי שישמעו אותך,
קודם כל לא אכפת לי שזה יהיה קישור שיווקי.
השאלה אם הם מדברים עם זה מתוך משרד סגור, או גם ברחוב/נהיגה?
אתה יכול לברר אם גם במצבים הנ"ל שומעים אותם טוב?
ואיך אני מגיע לקופנים?
תודה רבה.

mmt3

משתמש צעיר
נראה לי שאפשר לקנות את האנקר פה בארץ בksp
אולי קצת יותר יקר אבל יגיע מהר ועם אחריות פה בארץ.

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קודם כל לא אכפת לי שזה יהיה קישור שיווקי.
השאלה אם הם מדברים עם זה מתוך משרד סגור, או גם ברחוב/נהיגה?
אתה יכול לברר אם גם במצבים הנ"ל שומעים אותם טוב?
ואיך אני מגיע לקופנים?
תודה רבה.
כן שומעים טוב גם ברחוב,
יש קופון של המוכר בעמוד ל 3 דולר,
עכשיו אני לא רואה עוד קופונים,
זה האוזניות האלו https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1161840
בארץ זה עולה כפול,

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האוזניות של חברת קליר מעולות, איכות של המותגים (בחו"ל זה גם נחשב מותג)
האתר לא נוח בכלל אבל מוכרים אותם גם בחנויות- כמו מרכז המחשב

avi++

משתמש מקצוען
המוצר הגיע.
לצערי אנשים אומרים לי: אתה נשמע רחוק/בנהיגה...
מצטער לשמוע, אצלי זה עובד מצוין, עוד לא ניסיתי בנהיגה (אולי בקרוב... צריך תפילות...)
תנסה לדבר עם המוכר, יכול להיות שהוא יהיה מוכן להחזיר לך את הכסף
תסביר לו שדיברת עם כמה אנשים ואצלם זה עובד מצוין, וכמה שעכשיו אתה מאוכזב וכו' וכו' וחשבת שזה חברה טובה ושכנראה כבר לא תמליץ לחברים ועוד כיד הדמיון הטובה עליך

ניק 9497

משתמש רשום
אמרתי לך רק אוזניות של אפל. אני משתמש מעל שנה בנהיגה שעתיים ביום, שומע שיעורים בבלוטוס ועונה לטלפונים תוך כדי, כולם שומעים נפלא. המחיר מעט גבוה אבל זה סופר משתלם, אין תקלות, בטריות חזקות במיוחד, טווח שמיעה גדול מאוד

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מצטער לשמוע, אצלי זה עובד מצוין, עוד לא ניסיתי בנהיגה (אולי בקרוב... צריך תפילות...)
תנסה לדבר עם המוכר, יכול להיות שהוא יהיה מוכן להחזיר לך את הכסף
תסביר לו שדיברת עם כמה אנשים ואצלם זה עובד מצוין, וכמה שעכשיו אתה מאוכזב וכו' וכו' וחשבת שזה חברה טובה ושכנראה כבר לא תמליץ לחברים ועוד כיד הדמיון הטובה עליך
אחרי התכתבויות הלוך חזור, זה מה שהוא עונה לי.

"Thank you for your patience and understanding in this matter.We deeply regret the inconvenience you have experienced and sincerely apologize for any dissatisfaction. Despite our efforts to maintain high-quality standards through rigorous quality checks, we occasionally encounter unforeseen issues.Due to our current system setup, we are unable to send a direct replacement. We understand the complexity of this situation and are committed to finding a resolution that suits you.To compensate for the inconvenience, we propose a 90% refund via PayPal, taking into consideration your usage time. We acknowledge that this may not be an ideal solution, but we believe it could save you the trouble of repackaging the item, visiting the post office, and waiting for the refund process.Given that we are unable to cover the return shipping cost, we hope you might consider accepting the partial refund. This would also mean you can keep the item without needing to return it. However, we regret to inform you that we will be unable to provide further after-sales service for this item in the future.If you find this proposal acceptable, could you please provide us with your PayPal ID? This is typically an email address.Please make sure your PayPal account is valid and can receive transfers. Sometimes a PayPal account needs to be connected to a bank card to receive transfers.We look forward to resolving this matter promptly and to your satisfaction. Please let us know if you have any further questions or concerns."

מה בדיוק אני אמור לעשות עם התשובה הזו?
אני לא מצליח להבין מה הוא רוצה, ואיזה פרטים אני צריך לתת לו.

avi++

משתמש מקצוען
אחרי התכתבויות הלוך חזור, זה מה שהוא עונה לי.

"Thank you for your patience and understanding in this matter.We deeply regret the inconvenience you have experienced and sincerely apologize for any dissatisfaction. Despite our efforts to maintain high-quality standards through rigorous quality checks, we occasionally encounter unforeseen issues.Due to our current system setup, we are unable to send a direct replacement. We understand the complexity of this situation and are committed to finding a resolution that suits you.To compensate for the inconvenience, we propose a 90% refund via PayPal, taking into consideration your usage time. We acknowledge that this may not be an ideal solution, but we believe it could save you the trouble of repackaging the item, visiting the post office, and waiting for the refund process.Given that we are unable to cover the return shipping cost, we hope you might consider accepting the partial refund. This would also mean you can keep the item without needing to return it. However, we regret to inform you that we will be unable to provide further after-sales service for this item in the future.If you find this proposal acceptable, could you please provide us with your PayPal ID? This is typically an email address.Please make sure your PayPal account is valid and can receive transfers. Sometimes a PayPal account needs to be connected to a bank card to receive transfers.We look forward to resolving this matter promptly and to your satisfaction. Please let us know if you have any further questions or concerns."

מה בדיוק אני אמור לעשות עם התשובה הזו?
אני לא מצליח להבין מה הוא רוצה, ואיזה פרטים אני צריך לתת לו.
את הפרטים של חשבון הפייפאל שלך (בדר''כ זו כתובת המייל שלך), אם אין לך פייפאל, אתה יכול לפתוח בחינם כאן https://www.paypal.com/il/webapps/mpp/account-selection , הוא מוכן לזכות אותך ב90% מהכסף

יוו

משתמש פעיל
אמרתי לך רק אוזניות של אפל. אני משתמש מעל שנה בנהיגה שעתיים ביום, שומע שיעורים בבלוטוס ועונה לטלפונים תוך כדי, כולם שומעים נפלא. המחיר מעט גבוה אבל זה סופר משתלם, אין תקלות, בטריות חזקות במיוחד, טווח שמיעה גדול מאוד
יש לך דגם במחיר סביר שתומך בטלפון כשר G10?
מחיר? ומאיפה כדאי לרכוש בעדיפות לב"ב?
תודה!

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפל מתחבר לכל טלפון נייד גם כשר ועובד עמו מצוין?

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

יש למוכר הזה גם אוזניות של 6 מיקרופונים בסה"כ 15 ש"ח יותר. ראה כאן. האם זה אמור להיות יותר טוב?

מצד שני, על האוזניות האלו של ה6 מיקרופנים מישהו כותב שם:

1710149780626.png

אז איך אפשר לדעת מה טוב?

אולי מעניין אותך גם...