עזרה למה לטרוק אם אפשר לסגור יפה?!

מצב
הנושא נעול.

efratesh

משתמש פעיל
שאלה שמטרידה אותי מזה זמן רב....
יצא לי לעבוד זמן רב בטלפנות
ברוך השם יצאתי מעמק הבכא, ממפעל היזע הלז.
אממה, שבמהלך התקופה הפחות זוהרת בחיי
שמתי לתופעה מטרידה,
אנשים מאבדים את כל אנושיותם. (וכן, כן את\ה באמצע לאכול\לעשן\או סתם כך לקרוא עיתון מלפני שבוע ובטעות ענית לי..)
במקרה הטוב טורקים יפה את הטלפון (ואם תהיתם לעצמכם, איך אפשר לטרוק יפה? התשובה היא, א"א לטרוק יפה.)
במקרה הפחות נעים מוסיפים כמה קללות עסיסיות לפני.
אבל היי,
אני בנאדם אנושי, לא תקליט (נכון אומנם זאת העבודה שלי ב29.8 לשעה, ופסדר, לא לקחתי אפחד אישית)
יצא לכם פעם לחשוב אפילו לרגע קצרצר שיש מישהו מעבר לקו?
אין לכם אפשרות לתרום\לענות לסקר(שזה ממש בחינם לכם וממש יעזור לטלפן\נית הלחוץ\צה שאיש לא הסכין לענות לה לסקר על מצב החסה בשטחים מתחילת המשמרת.?!) תסיימו יפה.(לא חסרות דרכים.)
(ובשביל כל האלה שיקפצו ויגידו למה להכליל.. אז נכון, יש אחוז מסוים שכן עונה יפה ובמאור פנים...)
מקווה שבפעם הבאה תקדישו עוד רגע קצרצר לחשוב על מי שמעבר לקו.

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
כי הטלפניות הרגילו אותנו שאם לא טורקים הם ינדנדו 'אולי בכל זאת משהו קטן?', 'מדובר על פחות משקל ליום' וכו'.
אם כשאומרים 'אני לא יכול' - הטלפניות יבינו ויסיימו, אף אחד לא יטרוק את הטלפון.

לא מכליל וכו'

יונלה

משתמש מקצוען
אני ממש משתדלת לענות לסקרים, כמובן כשהנושא לא נוגד את רוח היהדות וכו',
אבל לפעמים מתקשרים בשעות לא נוחות, ארוחת ערב והשכבת הילדים,
היו פעמים, בודדות, שניסיתי להסביר שעכשיו לא מתאים לי לענות, אבל ההיא מאחורי הקו לא נתנה לי לדבר, התעקשה כאילו הפעילה תקליט שא"א לעצור, במקרים כאלה נתתי לה לדבר וניתקתי.

נקודה למחשבה.

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני בד"כ משתדלת לענות יפה אבל זה פשוט נהיה בלתי אפשרי הם גוררות לשיחת שכנועים גם כשאומרים להם בנועם שאין זמן וכרגע עסוקה והם פשוט לא משחררות אז הברירה היחידה היא לפעמים פשוט להוריד את הטלפון וזהו..
כמובן שלא מכלילה ויצא לי גם לדבר עם כאלו שמבינות ומיד סוגרות בנעימות וכו'....

שולחן וכיסא

משתמש פעיל
צודקת לגמרי לדעתי
אבל מה לעשות שביום אחד לפעמים מתקשרות 10 נשים כאלו
וזה אחרי 10 שיחות של "רוצים לתרום..."- "הצילווו טבעתי..." "אפשר את אבא? אבא שלי בשמים..."
לא מזלזלת אבל זה בהחלט יכול לעצבן ויכול להיות שמי שענה לך זה בנאדם שבכלופן עצבני וזה רק העלה לו...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
כי הטלפניות הרגילו אותנו שאם לא טורקים הם ינדנדו 'אולי בכל זאת משהו קטן?', 'מדובר על פחות משקל ליום' וכו'.

לא מכליל וכו'
בדיוק!
כשאת אומרת שאת לא יכולה כרגע, מתחילה החקירה: אולי בכל זאת סכום קטן? אולי עוד יומיים? מתי כן? בגללך יהיו אנשים שלא יקבלו X, את כנראה לא מבינה את החשיבות של Y.
רדו מהווריד.
ולא תמיד זה הולך בטובות. לא בא לי לפרט את השיקולים שלי (ולא משנה אם זה מטעמי דת, בנק או כל אילוץ אחר), אל תגרמי לי לא לדבר אלייך מכוער.
ואני לא מדברת על עזות הפנים שמנדנדות באמצע שיחה חשובה. או הסבר מפורט למה אני חייבת לתרום לך (בעבר תרמת כך וכך, והיתה לך הו"ק שהפסקת ו... ו...)

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל כך מבינה אותך....
עבדתי בזה פעם בתור בחורה , ולא רק שהמשכורת מבישה והעבודה לא כפית בעליל, גם צועקים עליך....
תמיד הייתי מאוד מכבדת כי הכרתי גם את הצד השני, של זאת שלא יכולה לענות אפילו שהיא ממש היתה רוצה לעזור לטלפנית האומללה להגיע למכסה.
אני לא באמת חושבת שיש לזה פתרון חוץ מלהעמיד את האנשים האלו בטלפון עם מישהו ולהתחיל בצורה נעימה משמרת ואז לחטוף צרחות וניתוק, זה הדרך היחידה שאנשים שלא התנסו בזה יבינו.
כמובן שיש טלפניות חפרניות שממש כיף לנתק עליהן, כן?;)

efratesh

משתמש פעיל

לא מכליל וכו'
@על דא ועל הא
בהחלט מרגיז שבסוף יום טלפנית חופרת וקודחת על דה ועל הא...
אבל בכל אופן חשוב לי להביא לתודעת הציבור את הצד השני.
טלפנית נואשת בסופיום שתקועה עם תסריט שערוך לכל מקרה ותרחיש
אחראית המשמרת מקשיבה מהצד לשיחות.
אז נכון, זה מעצבן וחופר לשמוע בפעם המאתיים את האג'נדה של הארגון התורן.
אם אתם לא יכולים, פשוט לחתוך יפה וברור.
בלי מריחות מיותרות(ברגע שמורחים את הטלפן\ית תתקשרי מחר\ מחרתיים המספר נשמר במערכת אוטומטית והרי לכם חפירה ונקציוץ מחר\מחרתיים ולה נותר רק לסבול מ2 הצדדים)

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
אולי אתן צריכות להתחיל את השיחה ב: אני לא מתרימה בכלל. יש לך 60 שניות בדיוק בשבילי - מבטיחה לא יותר!
אנחנו אנשים לחוצים בזמן... תנו לנו את מרחב המחיה שלנו, בבית ובפלאפון הפרטיים שלנו
אתם אורחים - תדפקו בעדינות ותבררו אם מתאים לנו אורחים עכשיו.
ובהתרמות, מצטערת אבל אתן אף פעם לא נותנות אופציה הגיונית לצאת בכבוד, דוגמאות מפורטות לעיל בתגובות קודמות... אז אל תצפו אם לא נתתן אופציה, אלו החיים...
נס שאת לא שם! שהמצפון שלנו יירגע ד-ח-ו-ף...

דוד המלך!

משתמש פעיל
למה הטלפניות מתחילות לדבר ולהריץ מלל ארוך לפני בקשת רשות ?
ולמה הקווים האלו כבר חופרים לפעמים בלמעלה מעשרים שיחות כאלו ביום ?
אני תמיד עונה כדי לא לפספס שיחות חשובות
אך אם זה סקר או התרמה וכדומה אני פשוט מכניס את המכשיר לכיס ללא ניתוק השיחה
אין ברירה אחרת!
אם יש ארגון שארצה לתרום לו אני יודע להגיע אליו לבד
יש קופת צדקה שכונתית ועוד מספר ישיבות וכוללים שמגיע להם הרבה לפני הארגונים שמעסיקים טלפניות מטרידות בכל שעות היממה. חפרתם!

**Moko**

משתמש מקצוען
שאלה שמטרידה אותי מזה זמן רב....
יצא לי לעבוד זמן רב בטלפנות
ברוך השם יצאתי מעמק הבכא, ממפעל היזע הלז.
אממה, שבמהלך התקופה הפחות זוהרת בחיי
שמתי לתופעה מטרידה,
אנשים מאבדים את כל אנושיותם. (וכן, כן את\ה באמצע לאכול\לעשן\או סתם כך לקרוא עיתון מלפני שבוע ובטעות ענית לי..)
במקרה הטוב טורקים יפה את הטלפון (ואם תהיתם לעצמכם, איך אפשר לטרוק יפה? התשובה היא, א"א לטרוק יפה.)
במקרה הפחות נעים מוסיפים כמה קללות עסיסיות לפני.
אבל היי,
אני בנאדם אנושי, לא תקליט (נכון אומנם זאת העבודה שלי ב29.8 לשעה, ופסדר, לא לקחתי אפחד אישית)
יצא לכם פעם לחשוב אפילו לרגע קצרצר שיש מישהו מעבר לקו?
אין לכם אפשרות לתרום\לענות לסקר(שזה ממש בחינם לכם וממש יעזור לטלפן\נית הלחוץ\צה שאיש לא הסכין לענות לה לסקר על מצב החסה בשטחים מתחילת המשמרת.?!) תסיימו יפה.(לא חסרות דרכים.)
(ובשביל כל האלה שיקפצו ויגידו למה להכליל.. אז נכון, יש אחוז מסוים שכן עונה יפה ובמאור פנים...)
מקווה שבפעם הבאה תקדישו עוד רגע קצרצר לחשוב על מי שמעבר לקו.
יקירתי, את הגעת לי בדיוק בזמן.
ואני אסביר: אני האחרונה שתשכח שאת בן אדם.
בערב פסח, כשגם אני הייתי בעבודה, התקשרה אליי טלפנית מאיזה ארגון חסד. ולא, לא היה לי נעים להגיד לה ישר שאני לא מעוניינת. אז ניסיתי ככה וניסיתי אחרת ומכירה את זה שאת מדברת לקיר??
עד שהיא שלוש פעמים ניסתה לתאם איתי חזרה ליותר מאוחר ואמרתי לה במפרוש שאם תחזרי אליי שוב זה יהיה חמור מאוד.
ומה היא עשתה המוערכת הלזו?
מה שכתוב בכותרת של האשכול
--------

Hi

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם

אם ברגע שמתחילה השיחה אנו בטוחים שאין מצב שאוציא שקל,
מה עלי לומר ?
כלומר מה משפט הזהב שאנחנו אמורים לומר, שישכנע את הטלפנית שזה פשוט, לא.

efratesh

משתמש פעיל
בדיוק!
כשאת אומרת שאת לא יכולה כרגע, מתחילה החקירה: אולי בכל זאת סכום קטן? אולי עוד יומיים? מתי כן? בגללך יהיו אנשים שלא יקבלו X, את כנראה לא מבינה את החשיבות של Y.
רדו מהווריד.
ולא תמיד זה הולך בטובות. לא בא לי לפרט את השיקולים שלי (ולא משנה אם זה מטעמי דת, בנק או כל אילוץ אחר), אל תגרמי לי לא לדבר אלייך מכוער.
ואני לא מדברת על עזות הפנים שמנדנדות באמצע שיחה חשובה. או הסבר מפורט למה אני חייבת לתרום לך (בעבר תרמת כך וכך, והיתה לך הו"ק שהפסקת ו... ו...)
טלפניות זה כר נרחב
החל מכאלה שלא חיברו את האיי לקיו ואת האי לקיו
וכלה בכאלה זאטוטות בנות 16 שזאת העבודה היחידה שהסכימה להעסיק אותם
ומנסיון ברגע שמשתדלים לענות יפה, מבינים מהר מאוד...
(מנסיון של 2 הצדדים, ורוב האכלוסיה שעבדתי איתה לא הייתי מגדירה כעלוקות)
כמובן שלכל כלל יש יוצא מן הכלל:)

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
@efratesh
טלפניות זה כר נרחב
החל מכאלה שלא חיברו את האיי לקיו ואת האי לקיו
וכלה בכאלה זאטוטות בנות 16 שזאת העבודה היחידה שהסכימה להעסיק אותם

ומנסיון ברגע שמשתדלים לענות יפה, מבינים מהר מאוד...
(מנסיון של 2 הצדדים, ורוב האכלוסיה שעבדתי איתה לא הייתי מגדירה כעלוקות)
כמובן שלכל כלל יש יוצא מן הכלל:)
בהחלט מרגיז שבסוף יום טלפנית חופרת וקודחת על דה ועל הא...

בלי מריחות מיותרות(ברגע שמורחים את הטלפן\ית תתקשרי מחר\ מחרתיים המספר נשמר במערכת אוטומטית והרי לכם חפירה ונקציוץ מחר\מחרתיים ולה נותר רק לסבול מ2 הצדדים)

הסברת כאן בדיוק למה.
אפשר לנעול את האשכול...

אוהב את הבריות1

משתמש פעיל
וואוו היום קיבלתי טל ...
באמצע שאני נח.......
רק עניתי כי זה היה נראה טל נייד כשר
פרץ של מלל באורך 3 ד' ארוכות בלי לעצור לקולות שאני מנסה להכניס באמצע
שזה לא רלוונטי ...
כמובן שנתתי לטלפנית לשחרר עד הסום ובסוף עניתי שאני לא מעוניין......
תכלס' חבל גם לה על הזמן לא?

**Moko**

משתמש מקצוען
וואוו היום קיבלתי טל ...
באמצע שאני נח.......
רק עניתי כי זה היה נראה טל נייד כשר
פרץ של מלל באורך 3 ד' ארוכות בלי לעצור לקולות שאני מנסה להכניס באמצע
שזה לא רלוונטי ...
כמובן שנתתי לטלפנית לשחרר עד הסום ובסוף עניתי שאני לא מעוניין......
תכלס' חבל גם לה על הזמן לא?
למה חבל על הזמן אם היא מקבלת על זה כסף?
חבל על המאמץ אולי
אבל בחירה שלה (:

efratesh

משתמש פעיל
יקירתי, את הגעת לי בדיוק בזמן.
ואני אסביר: אני האחרונה שתשכח שאת בן אדם.
בערב פסח, כשגם אני הייתי בעבודה, התקשרה אליי טלפנית מאיזה ארגון חסד. ולא, לא היה לי נעים להגיד לה ישר שאני לא מעוניינת. אז ניסיתי ככה וניסיתי אחרת ומכירה את זה שאת מדברת לקיר??
עד שהיא שלוש פעמים ניסתה לתאם איתי חזרה ליותר מאוחר ואמרתי לה במפרוש שאם תחזרי אליי שוב זה יהיה חמור מאוד.
ומה היא עשתה המוערכת הלזו?
מה שכתוב בכותרת של האשכול
--------
המוערכת הלז,
לצערך כבר זמן רב לא בתחום...
וגם לטלפניות יש ערכים, מוסר(בכל אופן אם הם משלנו)
חלקם עושות עבודת קודש ןמתרימות לארגוני צדקה רבים.
(באופן אישי לא ראיתי שם את עתידי המקצועי)
וזה בדיוקמה שבאתי לומר,
אין לך אפשרות לתרום- תגידי מצטערת, לא כרגע, שיהי לך בהצלחה ויום נעים
ולא תגיעי למצב שאת מדברת לקיר!!
לא קשה, לא מסובך, לא גוזל הרבה מילים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה