למה חנויות לא רוצות לקנות סחורה מעוסק פטור?

tamar

משתמש מקצוען
אני מבינה שהם לא יקבלו החזר מע"מ על הקניה מעוסק פטור
מצד שני הם גם לא משלמים מעמ על הקניה הזו
אז למה רוב החנויות לא מעוניינות לקנות סחורה מעוסק פטור??

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איך עוסק פטור יכול למכור סחורה?
אין דבר כזה עוסק פטור למוצרים- גם אם המחזור קטן.

חוץ מזה בד"כ עוסק פטור פשוט מתעסק עם כמות קטנה מאוד- אחרת יעבור את המכסה.

משה2013

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה זה משנה כמות? היא שואלת למה לא רוצים לקנות, לא למה לא רוצים לקנות בכמות קטנה

פרפר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י משה2013;1294870:
לדעתי, מחוסר ידע

בהחלט. וגם ראש קטן. הוא צריך להעביר חשבונית להנהלת חשבונות, והוא לא מבין מה שתסביר לו על כך שהוא לא צריך להזדכות על זה במע"מ כי הוא לא משלם מע"מ. אין לך חשבונית? אני מעדיף להתעסק עם מישהו שיש לו.
הפתרון? לעבור להיות עוסק מורשה. זה מה שאני עשיתי כשנמאס לי הקטע הזה.

chick

משתמש רשום
למה לא משלמים?

נכתב ע"י tamar;1294814:
אני מבינה שהם לא יקבלו החזר מע"מ על הקניה מעוסק פטור
מצד שני הם גם לא משלמים מעמ על הקניה הזו
אז למה רוב החנויות לא מעוניינות לקנות סחורה מעוסק פטור??

אם את מוכרת מוצר באותו מחיר שמוכר עוסק רגיל הוא משלם לך מעמ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה