למה בכלל לכתוב בלוג? (את מי זה מעניין?)

הילה פ.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
למה בכלל לכתוב בלוג? (את מי זה מעניין?)

היי, חברות!

מכירות את זה שמרוב מחשבות אי אפשר להרדם בלילה? (נו בטח, יש אישה שזה לא קורה לה?) אז זהו, בלוג הוא הפיתרון. זה מעין החדר הפרטי שלך, מחשבות, תובנות, הגיגים… לכולם יש מקום בו. זה באמת נשמע טוב, את בטח חושבת, אבל מי יקרא אותי? ומה אם לא אצליח? ומה אם זה יהיה ממש ממש רע? אז אני אומרת לך: בואי נחליף מחשבות. במקום לומר: 'אבל מי יקרא אותי?' תאמרי לעצמך: 'בטח שיקראו אותי!' , 'בטח שיהיה לי קהל!' , 'בטח שאצליח!'.

מחקר שהתפרסם לא מזמן טוען כי בלוג מגביר אושר. כן, כן, קראתן נכון. העשייה, הצורך התמידי ללמוד בשביל הבלוג, החקירה הממושכת, הפורקן שהוא מעניק, וכן, קהילה שהולכת ונבנית…. ממש יצירה אין סופית.

אז בלוג אישי או בלוג עסקי? גם וגם. אני הייתי ממליצה לשלב בין השניים. (נכון, כמו שאני עושה!) את יכולה לכתוב על החיים שלך, דברים שעוברים עלייך, ובנוסף גם על תחום העיסוק שלך, מה השירות שאת נותנת, אילו מוצרים יש לך ומה הבידול העסקי שלך. כאשר הבלוג משלב בין חיים אישיים (לא חייב לחשוף הכל..) לבין העסק או השירות שלך זה מייצר קשר טוב יותר עם הקוראים / הלקוחות שלך.

הכתיבה בסופו של דבר, למי שמתמידה, נעשית דרך חיים. את כבר תרגישי לבד איך הבלוג הופך לחלק ממך, הלקוחות והקוראים שלך יבינו מי את, מה הסגנון שלך ואיך את כותבת, מפיצה ומתעניינת.

אז באמת, תגידו אתן, את מי זה מעניין???

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מחשבות..תובנות..הגיגים...
כל המושג הזה של התפרקות/התרפקות אלי מקלדת/רשתות חברתיות/בלוג דעות, מקורו (על פי מחקרים) חוסר בחברה סביבתית תומכת ונורמטיבית , בעולם הרחב היא כבר בלתי הפיכה. אך ב"ה בעולמינו החרדים לדברו, השיתוף נעשה פנים אל פנים והלייקים נעשים באמצעות מחמאות אמיתיות.
אך דבר ברור הוא שבתור כלי פרסומי לבעלות מקצוע הוא נחוץ.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כל המושג הזה של התפרקות/התרפקות אלי מקלדת/רשתות חברתיות/בלוג דעות, מקורו (על פי מחקרים) חוסר בחברה סביבתית תומכת ונורמטיבית , בעולם הרחב היא כבר בלתי הפיכה. אך ב"ה בעולמינו החרדים לדברו, השיתוף נעשה פנים אל פנים והלייקים נעשים באמצעות מחמאות אמיתיות.

כל כך נכון.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
דבר ראשון, אותך!!
דבר שני, את הלקוחות שלך.
בעז''ה עוד ארחיב בנושא....

בלוג זה מילה מעודכנת ל...יומן.
בעידנינו המוחצן והמתוצפתת ( גם ברגע זה כשאני כותבת. כולם יכולים להסתכל ליראות מה אנחנו עושים באתר... כל שניה..)

הכל נכתב מצולם מתויק ומוקלד
ומפורסם.
זה מה שאנחנו תמצית חיינו על המסכים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אני חושבתשזה לא נכון לכאן ולכאן.
בציבור שלנו זה נכנס וזה בפנים כל הדיאלוג הזה קצת מוכיח..
וגם בחברות אחרות עדיין יש את השפויים הבוחרים לחיות בקשרים אמיתיים

נערך לאחרונה ב:

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
הכתיבה בסופו של דבר, למי שמתמידה, נעשית דרך חיים. את כבר תרגישי לבד איך הבלוג הופך לחלק ממך, הלקוחות והקוראים שלך יבינו מי את, מה הסגנון שלך ואיך את כותבת, מפיצה ומתעניינת.

אז באמת, תגידו אתן, את מי זה מעניין???[/QUOTE]

לא כל כך הבנתי ואשמח אם תסבירי לי:
מה הקשר בין זה שאני רוצה לפרסם את עצמי מבחינת עבודה ולמנף את העסק שלי
לבין זה שאני מוציאה בלוג ומקשקשת שם על עצמי?
כשאני רוצה לפרסם- אני פונה לאנשי מקצוע שיפרסמו אותי.
אם אני רוצה להתפרק [כלשונך] אני כותבת לעצמי או משתפכת באוזני המעוניין.
לשלב את שניהם יחד? יכול להיות. לא מזלזלת חלילה אך לא חושבת שזה מתאים לכל אחד.
יש אנשים הנקראים נורמליים עד שהם מתחילים לכתוב.
אם אני אכתוב בלוג בשביל לפרסם את עצמי- הלקוחות שלי יברחו- ובצדק!!

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

את מי באמת? אבל באמת? כ"כ הרבה פעמים ראיתי את המילים "לבלוג שלי", נראה לי שבפעם הראשונה עוד נכנסתי. אולי באמת זה מקנאה שלי אין בלוג שאני יכול להתבטא שם כאוות נפשי, ולחזור הביתה רגוע. מה אתם אומרים?

לי הרבה יותר קל להתבטא בכתיבה מאשר בדיבור ישיר, כי לפעמים אני מדבר ממש ממש לאט, עד שלפרטנר נמאס כבר.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
שאני אבין, האשכול הזה פרסומי לבלוגריסטית?
שההודעה שלי הוגדרה כמתלהמת והוסרה??

כבר אי אפשר להציג צדדים נוספים של העניין?
(ונא לציין שהתוכן פרסומיצ בחוץ, נדע לדלג ולא להציק בפעם הבאה)

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
שאני אבין, האשכול הזה פרסומי לבלוגריסטית?
שההודעה שלי הוגדרה כמתלהמת והוסרה??

כבר אי אפשר להציג צדדים נוספים של העניין?
(ונא לציין שהתוכן פרסומיצ בחוץ, נדע לדלג ולא להציק בפעם הבאה)

מה כתבת?
[סקרנות ...]

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לא חבל להשחית את המקלדת פעמיים??

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
אל תגזימי...
את אחת מאלו שאני נהנית לקרוא את הדעות שלהם
אחרת לא הייתי מסתקרנת.
אבל נניח לזה פן יעלה הקצף עלינו...

הילה פ.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
היי, היי, חברים, קצת נסחפתם לא?
לא לזה התכוון המשורר....
אני לא מתכוונת לתת כאן הסברים ולהצדיק את מה שאני עושה, כל אחד יעשה כפי דעותיו האישיות, סה''כ נתתי כאן המלצה לבעלות עסק על עוד אפיק פרסומי, בלוג הוא דבר משמעותי מאד בפרסום, שאפקטיבי יותר מאפיקי פרסום אחרים, כל אחד יעשה כפי הבנתו.
ודרך אגב, התקפה לא מראה על מקצועיות יתרה, משום מה נראה לי שיש כאלה כאן שחושבים כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה