עזרה למה אתם עוקפים? למה?

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני כאן במחשב ולא בדרך הביתה לקחת את הקטנה מהגן, כי כשנכנסתי ליש לעשות קניה לא גדולה לחג בדרך הביתה, חיכיתי בתור לקופה.
אחרי 5 דקות מגיעה אישה- יש לה רק חלב. אפשר לעקוף? אני- לא אני ממהרת לאוטובוס.
היא הולכת ללקוחה הראשונה בתור! והיא כן מסכימה. ונותנת לה.
כשמגיע התור שלי תוך כדי חשבון מגיעה עוד לקוחה עם 2 מוצרים לברר קודים/ מחירים/ לא יודעת מה בדיוק, ואני אומרת לקופאית- אני ממהרת מאוד! אין לי זמן! היא אומרת לי לא צריך להיות בלחץ, חצי דקה לפה חצי דקה לשם, הכל טוב.
איך שאני יוצאת אני רואה את האוטובוס שלי עובר לי מול העיניים.
אני לא מדברת על פטור מתור ושות'.
למה????????? למה אתם עוקפים??????????????????? על גזל זמן שמעתם?????????????

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

גימפעל

משתמש מקצוען
ביאור 2024-10-15 144544.jpg

מספר תורת התור

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
נפתח. אבל הדגשתי שגם הקניה שי לא הייתה גדולה- תפוא, גזר, עגבניות שרי, 2 קופסאות שימורים, שוקו, נראה לי זהו.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

מיכי82

משתמש פעיל
לא נראה לי שמותר לה לעקוף את כולם כי הראשונה הסכימה...
מה עם כל אלו שאחריה?
אם הראשונה בתור מסכימה לוותר על תורה, המשמעות היא שהיא צריכה להתחלף במקום של זו שקיבלה את מקומה, דהיינו לעמוד בסוף התור.

שם דומיננטי

משתמש חדש
יש, הדרך לשם לוקחת... וגם שם יש תורות מטורפים
נכון
אבל מצד שני זה עדיין יותר מהר
הבעיה בקופות עצמאיות מכיון שהם סמוכות זו לזו ואין תור מסודר, אז יש אנשים שפשוט מחליטים שהם בתור לשתי קופות

bmsz

משתמש פעיל
נכון
אבל מצד שני זה עדיין יותר מהר
הבעיה בקופות עצמאיות מכיון שהם סמוכות זו לזו ואין תור מסודר, אז יש אנשים שפשוט מחליטים שהם בתור לשתי קופות
בדרך כלל התור הוא לכלל הקופות העצמאיות והראשונה שמתפנה הולכת לראשון בתור וכו.
לגופו של עניין לצערנו ישנם אנשים שרואים את עצמם בלבד ואין לי דרך להביע את גודל התיעוב שיש לי כלפיהם...
אבל לצערנו אלו החיים

bmsz

משתמש פעיל
מהיכן קביעה זו
לא ראיתי נוהגים כן
זו לא קביעה זה סיפור דברים בעלמא
אצלנו בסופר כך נהגו (עד כדי שאם מישהו לא ינהג כך זה יהיה מוזר) וזה די נוח והוגן לדעתי.
ישנו תור מסודר בכניסה למתחם וכל אחד מחכה לפי קצב הגעתו ולא לפי האדם הספציפי שנתקע בדיוק עם ביטול עד להגעת הקופאית

שם דומיננטי

משתמש חדש
זו לא קביעה זה סיפור דברים בעלמא
אצלנו בסופר כך נהגו (עד כדי שאם מישהו לא ינהג כך זה יהיה מוזר) וזה די נוח והוגן לדעתי.
ישנו תור מסודר בכניסה למתחם וכל אחד מחכה לפי קצב הגעתו ולא לפי האדם הספציפי שנתקע בדיוק עם ביטול עד להגעת הקופאית
מסתמן שלא כל המקומות כך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה