רכבים למה אין תחרות במחירי הדלק?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מאין לך המידע הטפשי הזה??
הידעת שטן 10 היא מהחברות הגדולות בארץ עם יותר מ70 תחנות???
הידעת שכלל החברות ובודאי בגדולות עוברים בדיקות מעבדה על החומר אותו הם מוכרים???
ניתן לבדוק במשרד האנרגיה הכל...
מה גם שאני מתדלק בטן 10 ובסונול וממש אין הבדל מבחינת צריכת הדלק פר ק"מ...
אז במקום להאמין לשמועות כדאי לבדוק נתונים
המקומות היחידים בארץ שיש הבדל באיכות ובכמות הק”מ וכדו’ - זה בתחנות דלק ערביות ופלסטיניות.
אפשר לראות את זה בכמות העשן הגדולה שיוצאת מרכבים פלסטיניים או ישראלים שמתדלקים שם בקביעות (אני רואה את זה הרבה כי אני גר בגוש עציון).

יודי יהודה

משתמש פעיל
המקומות היחידים בארץ שיש הבדל באיכות ובכמות הק”מ וכדו’ - זה בתחנות דלק ערביות ופלסטיניות.
אפשר לראות את זה בכמות העשן הגדולה שיוצאת מרכבים פלסטיניים או ישראלים שמתדלקים שם בקביעות (אני רואה את זה הרבה כי אני גר בגוש עציון).
הוא הזכיר עוד תחנה שהוא תדלק אני מוכן כמו שאמרתי למבחן השאלה אם אתה מוכן

יודי יהודה

משתמש פעיל
מבחינתי בשמחה!
אני גם כתבתי שאני משתדל לתדלק בקביעות בבל - זנוח שבבית שמש, ועל זה הגבת לי שזה לא איכותי...
נכון בל אנרגיה יכול להתחרות עם תחנת חוסאן מבחינת איכות אבל את בל אתה לא צריך מכון בשביל זה
מספיק שתאפס ותראה כמה ק"מ האוטו עשה שם וכמה בסונול שליד ביתר לדוגמא או שיש לך רכב ישן שגם ככה שותה הרבה אז אולי פחות משמעותי אם כי עדיין יהיה הבדל

ד. ל.

משתמש צעיר
אם תרצה לממן בדיקה במכון על חשבונך אני מוכן להוכיח אם אני צודק אתה משלם את הבדיקה אם לא אני ישלם בסדר
צר לי אבל לא הבנתי את הטיעון...
יש לך נתונים מבדיקות מעבדה או לא???
מה לא ברור???
לי יש נתונים של משרד האנרגיה

יודי יהודה

משתמש פעיל
צר לי אבל לא הבנתי את הטיעון...
יש לך נתונים מבדיקות מעבדה או לא???
מה לא ברור???
לי יש נתונים של משרד האנרגיה
אין לך שום נתונים ממשרד האנרגיה כי לא בוצעה שם בדיקה אם יש לך משהו זה בדיקה אחת שהם עושים פעם בחצי שנה לתחנה אחת וזה התוצאה שאתה רואה
זה כמו שתגיד שאין גנבים כי יש משטרה

ד. ל.

משתמש צעיר
אין לך שום נתונים ממשרד האנרגיה כי לא בוצעה שם בדיקה אם יש לך משהו זה בדיקה אחת שהם עושים פעם בחצי שנה לתחנה אחת וזה התוצאה שאתה רואה
זה כמו שתגיד שאין גנבים כי יש משטרה
אז קודם כל הבדיקה הזאת זה נתון!!!!
בשונה ממך שאין לך גם את זה...
סתם בלבולי מח..

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נכון בל אנרגיה יכול להתחרות עם תחנת חוסאן מבחינת איכות אבל את בל אתה לא צריך מכון בשביל זה
מספיק שתאפס ותראה כמה ק"מ האוטו עשה שם וכמה בסונול שליד ביתר לדוגמא או שיש לך רכב ישן שגם ככה שותה הרבה אז אולי פחות משמעותי אם כי עדיין יהיה הבדל
האמת שבדקתי את ההבדל בק”מ בשני התחנות דלק האלו - ואין הבדל בכלל!
וכשהשוויתי את בל לתחנות אחרות כמו בצומת הגוש או במנהרות או בבית קמה - הסולר של בל החזיק לי קילומטר וחצי יותר לליטר!
ואגב, אתה צודק שהסולר של סונול ליד ביתר מאוד איכותי בהשוואה לתחנות דלק אחרות, מסיבה אחת, ששם מתדלקים הרבה אוטובוסים ומשאיות ולכן כל יום מגיע לשם סולר חדש ולכן הוא איכותי (וטרי...) יותר.

456

משתמש פעיל
אני גר בביתר עילית ומתדלק סולר, מנסיון של שנתיים עם רכב אני יכול לומר לך בוודאות שזה ממש ממש לא נכון, וזה שתהדהד שוב פעם את אותו דבר כל הזמן לא יהפוך אותו לצודק,
כל מי שאני מכיר מביתר (ותאמין לי שאני מכיר הרבה) מסכים עם זה שבסונול משום מה לא יודע להסביר למה בתכל'ס תמיד שתדלקתי שם עשיתי הרבה פחות ק"מ מאשר מבל, תמיד שתדלקתי בבל עשיתי הרבה יותר ק"מ מאשר סונול שליד ביתר, לא יודע במה זה תלוי אבל זו המציאות.

תשאל כל ביתרי שמתדלק סולר והוא יגיד לך שבל זו תחנה מצויינת וטובה וכמובן גם הכי זולה באיזור, בנוסף היא גם שומרת שבת,
סונול לפעמים ממש ממש יקרה, בכל אופן הנתון הזה לא נכון מנסיון שלי, אין לי מושג לגבי תקינות הרכב בבדיקת מעבדה ולכן לא אתווכח על זה, אבל כן לגבי הק"מ אני אומר בוודאות שמנסיון אישי שלי תדלוק בבל מספיק להרבה יותר ק"מ

נקודה חשובה נוספת, יש חברה שאשפר לקבל ממנה כרטיס כמו כרטיס אשראי לתחנות סונול ודור אלון בכל הארץ ועלות התדלוק בסולר באופן קבוע יהיה 7.15 לליטר בלבד, אני מחזיק אצלי כאלו כרטיסים, מי שמעוניין אוכל לתת את המספר בפרטי.
גם לבנזין יש הנחה, אני לא יודע של כמה.

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נקודה חשובה נוספת, יש חברה שאשפר לקבל ממנה כרטיס כמו כרטיס אשראי לתחנות סונול ודור אלון בכל הארץ ועלות התדלוק בסולר באופן קבוע יהיה 7.15 לליטר בלבד, אני מחזיק אצלי כאלו כרטיסים, מי שמעוניין אוכל לתת את המספר בפרטי.
אני אשמח לכזה כרטיס.
אין לי פשוט אפשרות לשלוח הודעות בפרטי.

456

משתמש פעיל
אני אשמח לכזה כרטיס.
אין לי פשוט אפשרות לשלוח הודעות בפרטי
אני אשמח לכזה כרטיס.
אם תרצה תוכל להתקשר אליי למספר 0549670217 ואוכל להסביר לך על העניין.
או לשלוח מייל לכתובת bg122333444 שטרודל וכו'

ד. ל.

משתמש צעיר
אני אשמח לכזה כרטיס.

456

משתמש פעיל
דלקן עולה התקנה חד פעמי של בערך 80 ש"ח אבל באמת חוסך את הכרטיס, גם איפה שאני עשיתי יש אפשרות לדלקן,
בנוסף השאלה היא כמה יעלה ליטר בחברה הזו, כי המחיר של 7.15 באופן קבוע לסולר הוא ממש ממש זול, אם שם זה אותו דבר אז סבבה לגמרי.

חיים גמזו

משתמש צעיר
למרבה הפלא, את הדבר החשוב ביותר לא מצאתי באתר שלהם,
כמה ההנחה לליטר דלק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה