דרוש מידע לכל הגננות שבפרוג, איזה מתנה הייתן רוצות לקבל לראש השנה?? תעזרו לנו

שרלה

משתמש צעיר

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלתק
שמישו יסביר לי את פשר המפיונים שנוהגים לתת לצוות החינוכי בערב ראש השנה
עוד מאז היותי אני ילדה

Children

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לכל האימהות המסורות!!
בתור עובדת בח"מ יש לי כמה השגות בנושא!!
1. בעיני מוערך יותר להביא שוקולד קטן (אפילו קליק)+ פתק עם כמה מילות תודה אמתיות כל ראש חודש מאשר בר"ה , פורים ,ט"ו בשבט וכו...(זה מראה שחשוב לכם להעריך ולפנק את הצוות, ולא כי כולם מביאים!!)
2. לצוות פרא רפואי החשוב והנכבד מגיע בהחלט גם שי ותשומת לב! אך לא יותר מן הסייעות שנמצאות עם הילד רוב השעות בגן/כיתה (לסייעות לא מגיע פחות מצוות ההנהלה/פרא/חינוך/וכו... הן הכי לא מתוגמלות, ועובדות עם הילד שלכם הכי הרבה שעות מכל צוות אחר בגן/כיתה)
3. רווקות - דואגות לעצמם לסבונים/תחליבי רחצה/מפיץ ריח לבית/לאוטו/קרם ידיים/קרם פנים/וכו וכו וכו... אין צורך בעוד. תודה!!

גמ"ח רק בס"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אולי לגננת שלך עדיין אין את זה...
עלות לזיכוי הרבים
ללא שום רווח!

כ-100 מוקדי גמ"ח ברחבי הארץ
1726233949593.png

בינה אנושית :)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שואלת בשביל חברה :p מה נותנים לסתם עובדת משרד שקורעת את עצמה כל יום כל השנה בלי שום חופשים...:cool:
שאלה לא קשורה.
עובדת משרד עובדת במחשב לפי דרישות הבוסים שלה והם מתגמלים אותה בבונוסים או מתנות לחג.
גננת אמנם גם עובדת לפי דרישות הבוסים ומקבלת שכר אבל העיקר הוא שהיא עובדת עם הנשמות הטהורות של הילדים שלנו וכל משך היום טורחת שיהיה להם טוב אז ראוי להביע הכרת טוב, הערכה ואמון
זה מישהי שדואגת לילדים שלך אז ההשוואה כאן לא קשורה.

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
כל אחת הייתה שמחה לקבל בושם...
את יודעת כמה עולה בושם??
נראה לי מוגזם לקנות לגננת לתחילת שנה בושם (תאמת אולי בושם חיקוי.. אבל נראה לי בושה להביא כזה דבר לגננת לא?)
תסתכלי על הכותרת...
שאלו מה הייתי שמחה לקבל, אז השבתי...

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

חדזי

משתמש מקצוען
שאלה לא קשורה.
עובדת משרד עובדת במחשב לפי דרישות הבוסים שלה והם מתגמלים אותה בבונוסים או מתנות לחג.
גננת אמנם גם עובדת לפי דרישות הבוסים ומקבלת שכר אבל העיקר הוא שהיא עובדת עם הנשמות הטהורות של הילדים שלנו וכל משך היום טורחת שיהיה להם טוב אז ראוי להביע הכרת טוב, הערכה ואמון
זה מישהי שדואגת לילדים שלך אז ההשוואה כאן לא קשורה.
לא באמת שאלתי... מקוה שהבנת שסתם צחקתי... מפרגנת לכל הגננות האהובות מיליון מתנות. כלים לדבש במגוון סוגים וקרמים בריח דבש. ותפוחים חסרי פשר מחרס . ושוקולד ממולא תפוחים . ועוגת דבש ביתית עם קצפת. וגם אחת מצ'וקמקמת ובלתי מזוהה לחלוטין. מגבות עם ציור של רימונים מיליון חבילות של מפיות שנה טובה ועוד ...

stk

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח שתעדכני את חברה שלך...
שאני ומאמינה שעוד הרבה בוסיות יושבות כבר כמה ימים טובים לחפש לכם מתנה לצרף לתו זהב
באמת מגיעה לכם אתם עושות עבודה טובה ומסורה
בבקשה שאתם מקבלות ונהנאות תתקשרו לאומר גם תודה
תגלי לנו מה את מוסיפה לתו הזהב?
פדיחות לתת תו בלי לצרף מתנה?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני מביאה פינוקים קטנים בסתם יום של חול.
בשישי הראשון של המעון-הבאתי קופסה עם פנקייקס וקופסיות
עם תוספות ורטבים-ריבת חלב, שוקולד, ברס אגוזים, פקאן גרוס,
קליק כדורים, קליק קורנפלקס ועוד.
שכל אחת תשים לעצמה מה שאוהבת.

כתבתי על זה שזה חלבי, כשרות ואלרגנים (חשוב מאד!)

כל הגננות התלהבו מאד! זה היה עדין בימי הצרחות,
ונחתה עליהן פינת פינוק.
כבר כמה שנים שאני שולחת את זה, וגורף תגובות נלהבות.

מדי פעם במהלך השנה אני מביאה שוקו, חבילת רבע לשבע וכו'.
אפילו בלי ברכות וסרטים, נותנת לילד להגיש להן ואומרת להן
שיהיה יום מתוק, בהצלחה, תודה על הכל וכו'.

חדזי

משתמש מקצוען
אשמח שתעדכני את חברה שלך...
שאני ומאמינה שעוד הרבה בוסיות יושבות כבר כמה ימים טובים לחפש לכם מתנה לצרף לתו זהב
באמת מגיעה לכם אתם עושות עבודה טובה ומסורה
בבקשה שאתם מקבלות ונהנאות תתקשרו לאומר גם תודה
הבוסית שלי לא מחפשת לי שום מתנה . אני אמנם מקבלת תו הזהב אבל זה אוטומטי כי זו חברה גדולה יחסית . מה שכן מבטיחה לך שגם רוב עובדות ההוראה(במקום מסודר) מקבלות מהרשת שלהן מתנות או מהסתדרות המורים. מי שנמצאת בהסתדרות מקבלת הטבות הרבה יותר ממה שכולנו חולמות .ושוב מפרגנת להן מכל הלב . סתם צחקתי. אל תקחו קשה וכן גם הגננת של הבת שלי תזכה בפריט חסר משמעות להכרת הטוב. הכל בסדר חזל"ש

בטח בהשם

משתמש פעיל
לא דבש
לא מפיונים לא חבקים
ולא עציצי נוי
כלי יפה עם פתק החלפה המוצר הכי אהוב אצלי
המטרה שלגננת יהיה את האופציה לקבל את מה שהיא רוצה
כמובן פתק מחמיא

כמובן שלדעתי לא חייב לתת בכלל בתחילת שנה
אבל אם את כבר נותנת אל תזלזלי בעצמך

בטח בהשם

משתמש פעיל
מבינה מאוד את כל מה לא להביא
אבל מה כן??
כלי עם פתק החלפה זה לא עלות של 25 שח אלא הרבה יותר

תחילת שנה לא מתאים ולא תמיד אפשרי ליותר
אז מה כן אפשר שיהיה שימושי ומכבד??

גם אני לא הייתי רוצה לקבל כל מיני שמונצס

(כעובדת משרד שלא מקבלת אף פעם כלום, וסתם כך פתאום בעקבות אשכולות כאילו ואחרים מתעוררת לחשוב אולי כן יש עובדות שמחכות לא מהבוסים אלא ממי שהם נותנות שירות
לדוגמא-מזכירה בקופ"ח שטורחת במיוחד מעבר לנורמה מנסה לעזור לנו לסדר תורים לעקוב להסביר להפנות וכד
את האמת גם על עצמי: נותנת באמת בתור דוגמא למחשבה לא שאני מחכה שיביאו לי, אני חשבת שכר של עובדי הוראה במשך 20+ שנה לא קבלתי שום מתנת הערכה למעט פעם אחת לאחת השמחות שלי משהו כמו שוקולדים.
ויש לי זמנים שאני יוצאת מגדרי לעזור למורות למצות את כל הזכויות שלהן והרבה פעמים בכלל לא בשעות העבודה ובכלל לא מה שבתפקידי לעשות, מאמינה שכמונו יש עוד הרבה, נכון זה לא עם נשמות אבל בכל אופן אולי כן מצופה מעובדת הוראה במיוחד שמעל כל במה רושמת כמה חשוב להכיר תודה לחשוב גם על מי שענתה לה בערב ובאה לקראתה לא בשעות העבודה ועזרה לה בסבלנות ולא פעם אחת אלא עשרות פעמים????
ח"ו אל תהפכו את זה לנורמה כי אז כלל לא נשרוד מרב לחשוב על למי ומה אבל כן להתייחס פעם ב... במיוחד כשיודעים על מקרים מיוחדים או לחילופין להבין שמי שלא מביאה זה לעיתים מעומס החיים ולא מחוסר הכרת הטוב )
אמת
מה גם שלדעתי אין צורך במתנה לתחילת שנה
מספיק בפורים וסוף שנה
אבל עכשיו עולה לי רעיון יפה
אם בגן נורמלי יש 30ילדים -+
אפשר להשתתף כל אחת ב10/20 ש"ח ולקנות משהו שמתאים לגננת ולצוות בשימוש בגן לדוג' משהוא לפינת קפה וכו
ואין מה לעשות לא בכל מקום מקבלים הערכה באותה מידה(וגם לא אותה משכורת ) אולי צריך לקחת את זה בחשבון לפני שנכנסים לעבודה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אמת
מספיק בפורים וסוף שנה
אפשר להשתתף כל אחת ב10/20 ש"ח ולקנות משהו שמתאים לגננת ולצוות בשימוש בגן לדוג' משהוא לפינת קפה וכו
ואין מה לעשות לא בכל מקום מקבלים הערכה באותה מידה(וגם לא אותה משכורת ) אולי צריך לקחת את זה בחשבון לפני שנכנסים לעבודה
אם בפורים ובסופ"ש לא כולן משתתפות במחיר כזה, אז בתחילת שנה יהיו הרבה פחות שישתתפו...
פשוט לא להפוך משהו נוסף לנורמה.
מי שרוצה לשלוח היום- מעולה, מי שרוצה לר"ה גם מעולה ומי שבא לה רק בפורים- גם מעולה.

שולי איטח

משתמש מקצוען
אמת
מספיק בפורים וסוף שנה
מספיק הכאב ראש של לאסוף בפורים ולהתחנן להורים
אני מוציאה הרבה מאוד למתנות אישיות מצוינות (קונה אפילו בסט שי ב 100 שח) בפורים ובסוף שנה באופן אישי כי אין לי זמן וסבלנות לארגן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה