דרוש מידע לכל הגננות שבפרוג, איזה מתנה הייתן רוצות לקבל לראש השנה?? תעזרו לנו

רבקי 1234

משתמש צעיר
להביא בפורים ובסוף שנה כי אז כולם מביאות?
דרך אגב הרוב מביאות גם בערב ראש השנה בד"כ יותר מתשעים אחוז ולא צריך לעלות עשר שקל אני הזמנתי לפני שבועיים מחזיקי מפיונים בארבעש"ח עם ברכה יפה שזה הכי חשוב
דבר שני אני בעד להביא לא כשכווווווולם מביאים רק כשלא מביאים שיזכרו וירגישו שפינקו אותם ביום הראשון של הלימודים לדוגמא אצלינו התחילו השנה בחמישי אז בשישי שלחתי מגש קטן אם כמה עוגות וכתבתי "הרבה הצלחה וסייעתה דישמיא בהמשך הדרך שבת שלום" או לדוג' לרבה אני שולחת מעטפה בערב פסח כשיש כ"כ הרבה הוצאות חג ולא במשלוח מנות כשהם אפילו לא זוכרים מי הביא מה וכמה

רבקי 1234

משתמש צעיר
בכל מקרה, לפני שמשווים את זה לחשמל ומים כדאי לזכור שעדיין לא מדובר בהוצאה קבועה הכרחית, אלא שיש מי שרוצה להפוך אותה לכזו. מערכת החינוך עבדה גם בלי זה עד עכשיו. קשה להגיד שזה "נצרך".
אפשר לטעון שזה כדאי, שזה מועיל, שזה תורם למידות טובות, ועוד ועוד. אבל "נצרך" זה סיפור אחר.
תמיד היה את אלה שהעריכו ופירגנו כן גם לפני עשרים שנה וזה לא צריך להיות הוצאה גדולה העיקר הברכה והתשומת לב כן גם כשמביאים לגננת הפרטית את הכסף החודשי אפשר להגיש ככה את המעטפה רק עם שם ואפשר לכתוב כמה מילים שהילד כ"כ נה נה בגן וכ'ו זה קטעשל נטו פירגון והערכה
[אישית, לקרוא למתנות לצוות חינוך "נצרך לשני הצדדים" עושה לי גירוד. אם יש אנשי חינוך שבשבילם זה "נצרך" לקבל מתנה כדי לתפקד טוב, אני לא רוצה אותם בתור המחנכים והמטפלים של הילדים שלי]
נצרך לא זה לא נצרך אבל יש את אלה כן גם במשרד שנכנסים ויש להם דרישות אני צריכה ככה וככה וזהו תעשי מה שאת צריכה כי זה העבודה שלך ואת מקבלת משכורת ויש את אלה שיבוא ויגידו בוקר טוב מה שלומך תוכלי בבקשה לסדר לי את זה וזה ואחרי זה יגידו יפה תודה רבה מה תרגישי כלפיהם למי יותר יהיה לך כיף לעבוד
ברור שהורה מעריך יותר כיף לך ולא רק הורה לקוח וכל אחד

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
תמיד היה את אלה שהעריכו ופירגנו כן גם לפני עשרים שנה וזה לא צריך להיות הוצאה גדולה העיקר הברכה והתשומת לב כן גם כשמביאים לגננת הפרטית את הכסף החודשי אפשר להגיש ככה את המעטפה רק עם שם ואפשר לכתוב כמה מילים שהילד כ"כ נה נה בגן וכ'ו זה קטעשל נטו פירגון והערכה
דובר פה על זה שכדאי להפוך את זה לנורמה מחייבת כי זה "נצרך". גם אם לפני עשרים שנה היה מי שהביא מתנות, זה לא היה כולם, והצליחו להסתדר יפה בלי שזה יהיה כולם, אז מה פה בדיוק הכרחי.
נצרך לא זה לא נצרך אבל יש את אלה כן גם במשרד שנכנסים ויש להם דרישות אני צריכה ככה וככה וזהו תעשי מה שאת צריכה כי זה העבודה שלך ואת מקבלת משכורת ויש את אלה שיבוא ויגידו בוקר טוב מה שלומך תוכלי בבקשה לסדר לי את זה וזה ואחרי זה יגידו יפה תודה רבה מה תרגישי כלפיהם למי יותר יהיה לך כיף לעבוד
ברור שהורה מעריך יותר כיף לך ולא רק הורה לקוח וכל אחד
אם ההקבלה היא למי שאומר יפה שלום לנותני שירות, ומשתמש במילים "בבקשה" ו"תודה", אז למה לא אותו דבר גם לגננת? אפשר להגיד לה יפה שלום כשנכנסים ולהגיד לה בבקשה ותודה. וגם לספר לה שהילד נהנה בגן.

משום מה דווקא אצל אנשי חינוך נהיה מקובל שחייבים להביע את ההערכה בדרך חומרית או לכל הפחות בפתק כתוב, ומהר מאד זה הופך לזה שמי שלא מביע את ההערכה שלו ככה הוא "לא מעריך". יש בזה גם אינפלציה, כי ברגע שמתנה בזמן מסוים נהיית מקובלת באופן מוחלט, אז היא כבר לא מספיק מביעה את ההערכה כי הרי נותנים "כי צריך" ולא כי באמת מרגישים ככה, ואז צריך להתחיל להביע את ההערכה בזמנים נוספים כדי שזה "ייחשב"...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
באופן אישי יכולה לומר שאני לא רואה יחס פחות טוב או פחות צומי ואהבה לילד שאמא שלו כמעט לא מביאה מתנות.
(אבל כן מעריכה ומפרגנת מילולית בכל הזדמנות אפשרית)

עורכת קליפים

משתמש פעיל
בלתק,
אמא שלי מורה ומקבלת לפני רא השנה מלא משלוחים,
מה שהיא הכי אוהבת לקבל זה חבילת מפיונים מעניינים שרשום שנה טובה או משהו,
הכי שימושי לה לעריכת שולחן ויש מלא סעודות אז גם אם מקבלת כמה תמיד זה שימושי.
עוד משהו שיכול להיות שימושי זה חותכן תפוחים, אבל זה רק אם אין לגננת כי אין מה לעשות עם כמה.

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
רעיון חמוד להביא לגננת:
סכין, (קטן, ויקטורינוקס)
ולכתוב את המקור:
מנהג חסידים ואנשי מעשה לקנות סכין חדש בערב ראש השנה, ומקובל שהדבר מסוגל לפרנסה והשפעות טובות, כמובא בספרים בשם הרה״ק רבי יצחק אייזיק מזידיטשוב זי״ע שאמר שיקנה לו כל אחד בערב ראש השנה סכין חדש וישחיזנו, והוא מסוגל לפרנסה לכל השנה.
מובא בשם הבעל שם טוב שלא כדאי לתת סכין במתנה
לתשומת לב

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עוד רעיון נחמד שלא עולה הרבה אבל עם סיכוי (אחד ל1,000000....) להיות בעל ערך
בתוספת לשוקולד לתת כרטיס פיס של 5 שח
ולכתוב: זכינו בפיס/ מזל שיש לנו אותך.....
כמובן בתוספת ברכה יפה לשנה החדשה

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
עוד רעיון נחמד שלא עולה הרבה אבל עם סיכוי (אחד ל1,000000....) להיות בעל ערך
בתוספת לשוקולד לתת כרטיס פיס של 5 שח
ולכתוב: זכינו בפיס/ מזל שיש לנו אותך.....
כמובן בתוספת ברכה יפה לשנה החדשה
הייתי חוששת שזה מעליב.
אלא אם כן מאד ברור שזה רק בשביל הגימיק ולא בשביל הערך האפשרי.

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש לא מעליב, ברור שיש פה גימיק וזה לא סותר את השוקולד (משהו שווה...) וברכה יפה

שרה֫

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לברכה יפה למטפלת במעון

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
ממש לא מעליב, ברור שיש פה גימיק וזה לא סותר את השוקולד (משהו שווה...) וברכה יפה
דווקא בגלל שכתבת שיש לזה סיכוי לערך. לי נראה שזה עלול להיתפס כ"בעיקרון צריך לתת לך מתנה עם שווי גדול יותר, אבל חסכתי עלייך והבאתי לך משהו זול, ואני משתמשת באפשרות לזכיה כתירוץ". אם נותנים משהו זול ו/או סמלי, אז בלי תירוצים ובלי התנצלויות.
את הגימיק אפשר לעשות גם על ידי הדפסה של דוגמת כרטיס בלי לקנות כרטיס ממשי.

הכהה את שיניו

משתמש צעיר
כמי שעובדת בהוראה, מאוד נחמד לקבל מתנות, אבל באמת באמת אני חושבת שזה מיותר לתת מתנה לר"ה....
מה עוד? עכשיו לכל חג/ יו"ט/ יורצייט יתנו מתנה?! כואב על ההורים....
אז שוב אני אומרת, למרות שמאוד הייתי שמחה לקבל מתנות, אני חושבת שאפשר לדלג על כמה....

יהודית10

משתמש רשום
למי שמביאים-
מביאים לכל 3 הגננות בגן אותו דבר? (מפיץ ריח בחמישים *2 ילדים * 3 גננות רק לר"ה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה