דרוש מידע לימודי אחיות / סיעוד

מנוחהושמחה

משתמש צעיר
בתור אחות אני ממש מסכימה עם מה שכתבו כאן לפני. הלימודים דורשים מאוד,מאוד קשה לעבוד תוך כדי.

השכר בסופו של דבר מבייש לגמרי את ההשקעה.
כדי להגיע למשכורת סבירה חייבים לעבוד שבתות ומשמרות.
וקחו בחשבון שאין חופשים. עובדים שבתות, חגים, חוה"מ....וזה ממש לא קל.
קחו הכל לתשומת ליבכם לפני התחלת הלימודים .

אילו

משתמש מקצוען
יש כאן מיילדות?
כי מעניין אותי על התחום הספציפי הזה.
איך המשכורת? איך העבודה? איך ההשלמה של בלימודים למיילדות?

בתיה יחזקאל

משתמש חדש
וואי זה נשמע מייאש ביותר כלומר זה פשוט לא נשמע משתלם
חשבתי לפחות לא כסף אבל סיפוק מטורף כן...

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש כאן מיילדות?
כי מעניין אותי על התחום הספציפי הזה.
איך המשכורת? איך העבודה? איך ההשלמה של בלימודים למיילדות?
אותם הדרגות כמו אחות רגילה. אולי מתקדמים בדרגה אחרי 3 שנים ותק ולא 4. אבל בגדול כמעט אותו הדבר.
אה. יש תוספת של 280 ש"ח במשכורת למי שעושה על בסיסי במיילדות. (לפי נקודות. ועל בסיסי במיילדות זה כמעט המקסימום של נקודות שאפשר לקבל לעל בסיסי)
ההשלמה זה שנה וחצי בלי לראות בית, בלי חיים ובלי נשימה. אני מתכוונת לכל מילה...

נערך לאחרונה ב:

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אותם הדרגות כמו אחות רגילה. אולי מתקדמים בדרגה אחרי 3 שנים ותק ולא 4. אבל בגדול כמעט אותו הדבר.
אה. יש תוספת של 280 ש"ח במשכורת למי שעושה על בסיסי במיילדות. (לפי נקודות. ועל בסיסי במיילדות זה כמעט המקסימום של נקודות שאפשר לקבל לעל בסיסי)
ההשלמה זה שנה וחצי בלי לראות בית, בלי חיים ובלי נשימה. אני מתכוונת לכל מילה...
עשית את העל בסיסי במיילדות? יש לי מה לשאול אותך

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בלת''ק
אופק- הוא אולי רוצה לדמות מסגרת סמינרית-
בפועל ממש לא.
מידע.
וכל אחת שחושבת שיש מקום ללימודי אחיות כמו סמינר- אין חיה כזו.
תבררו טוב ותקבלו תשובות
בהצלחה

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מבחר נקרא חרדי
מידע- הוא לא רק חרדי.
חרדי כידוע לכולנו זה קשת רחבה עם המון שוליים.
אחת שאני מכירה למדה שם (עזבה עקב הקושי של רמת הלימוד)
ורכשה סמארטפון ובגדול השתנתה.

בקיצור מבחינה רוחנית זה ממש לא מתקרב לסמינר ודומיו.
שכל אחת תעשה שאלת רב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה