עזרה באקסל לולאה בתוך תא באקסל

ארי4791

משתמש צעיר
שלום וברכה.
האם ישנה אפשרות לעשות לולאה בתוך תא באקסל עד שיתמלא תנאי כלשהו?
פירוט, יש לי נוסחה לבדיקת שערי חליפין מבנק ישראל לפי תאריכים, הנוסחה:
קוד:
=FILTERXML(WEBSERVICE("https://www.boi.org.il/currency.xml?rdate="&TEXT(A2,"yyyymmdd")&"&curr=01"),"//RATE")
אבל יש תאריכים שאין בהם נתונים, ומבדיקה שלי זה יכול להגיע עד 6 ימים ללא נתונים.
אני רוצה לעשות לולאה שאם אין נתון בתאריך שהכנסתי (בתא A2 בדוגמא לעיל), אז שיעבור על התאריכים האחרונים עד שימצא נתונים.
בעיקרון אני יכול לעשות את זה עם קוד VBA, אבל זה מיועד למישהו שלא יודע כ"כ לעבוד עם זה, והוא צריך את זה לעבודה עם גיליונות שונים באקסל, כך שאם יהיה לי נוסחה בתא אחד יהיה אפשר פשוט להעתיק אותה.
האם למישהו יש מידע על לולאה בתוך תא, או רעיון לפתרון אחר?
ניסיתי לעשות את זה בנוסחה ארוכה שאם אין נתון בתאריך הזה אז שיוריד יום וכן הלאה, אבל אז ראיתי שזה יכול להגיע ל6 ימים וזה כבר נוסחה ארוכה מדי וגם לוקח לאקסל מלא זמן לחשב אותה.
תודה רבה מראש!

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום וברכה.
האם ישנה אפשרות לעשות לולאה בתוך תא באקסל עד שיתמלא תנאי כלשהו?
פירוט, יש לי נוסחה לבדיקת שערי חליפין מבנק ישראל לפי תאריכים, הנוסחה:
קוד:
=FILTERXML(WEBSERVICE("https://www.boi.org.il/currency.xml?rdate="&TEXT(A2,"yyyymmdd")&"&curr=01"),"//RATE")
אבל יש תאריכים שאין בהם נתונים, ומבדיקה שלי זה יכול להגיע עד 6 ימים ללא נתונים.
אני רוצה לעשות לולאה שאם אין נתון בתאריך שהכנסתי (בתא A2 בדוגמא לעיל), אז שיעבור על התאריכים האחרונים עד שימצא נתונים.
בעיקרון אני יכול לעשות את זה עם קוד VBA, אבל זה מיועד למישהו שלא יודע כ"כ לעבוד עם זה, והוא צריך את זה לעבודה עם גיליונות שונים באקסל, כך שאם יהיה לי נוסחה בתא אחד יהיה אפשר פשוט להעתיק אותה.
האם למישהו יש מידע על לולאה בתוך תא, או רעיון לפתרון אחר?
ניסיתי לעשות את זה בנוסחה ארוכה שאם אין נתון בתאריך הזה אז שיוריד יום וכן הלאה, אבל אז ראיתי שזה יכול להגיע ל6 ימים וזה כבר נוסחה ארוכה מדי וגם לוקח לאקסל מלא זמן לחשב אותה.
תודה רבה מראש!
יש ב 365 או באונליין
LAMBDA

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה