לימוד נהיגה לא מצליחה לעבור טסט...לפני ייאוש

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
אסור להתיאש
יש כאלה שעברו ב טסט 15 גם

יש טסטרים שמעבירים אפילו שנראים לחוצים

מנסיון אישי גדול מאוווד אני יכול לומר שכדאי לשתות משהוא שעוזר להיות ערני בטסט
כמובן לדאוג לישון טוב לפני ואפשר לשתות קפה חזק או אקסל
זה עוזר לראש להיות מרוכז ולשלוט טוב יותר בנהיגה למרות הלחץ

מנסיון!!!

וכמובן הכל מתחיל ונגמר בתפילות ואמונה שהכל מה'

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
עברתי טסט 15 בערך
אחרי שהטסטר גם צעק עלי פעמיים במהלך הטסט ולא היה וכן לשמוע את מה שרציתי לומר לו.

וזה שהיה איתי דפק לו ברקס על כניסה לצומת למרות שהיה צריך לחכות לרכב שחלף שם ועם כל זה העביר גם אותו

יש ניסים בעולם

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לא סותר
לשכנע את עצמך שאתה עובר. הכנה בבית

אחכ בטסט לבוא בכיף שלך בלי לחץ

עמדתי לסיים טסט בהצלחה
וכשהבנתי שעוד רגע אני עוברת אותו, חטפתי "בלקאאוט" לא זכרתי איך קוראים לי. והרגשתי כאילו המוח אומר, אין מצב שאת עוברת, ואז עשיתי טעויות לא הגיוניות

ברגע ששכנעתי את עצמי שאני עוברת, הגעתי לטסט דרוכה מאוד

לטסט לבוא בלי פאניקה שאמאלה אני חייבת לעבור, אלא להגיע רגועים שמקסימום לא לא יקרה כלום.

ההכנה בבית נתנה לי דריכות מאוד גבוהה שגרמה גם להיות רגועה וגם דרוכה

צבי2

משתמש פעיל
תלוי מי, אני מכיר כאלו שעשו 8 שיעורים ועברו בטסט שני
מכיר גם 8 וראשון..
למעיישה אי אפשר באמת לדעת אם המורה נצלן [ורבים כאלו] או לא, בסופו של דבר התלמיד צריך שיהיה לו תחושה של התקדמות בשיעורים, כל 3 שיעורים לעצור ולחשוב איך הייתי אז ואיך היום

יעקביר

משתמש רשום
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
אשמח לטיפים איך לעבור את הטסט.
מציינת שאני נוהגת טוב - אבל הלחץ משבש לי את כל הריכוז (אחד הטסטרים אמר לי שאני נוהגת מעולה - רק שהלחץ הורס לי).
מה עושים????
מודה מראש על כל טיפ / עזרה!!!
אמר לי המורה נהיגה: הטסטר הוא בן אנוש כמוני כמוך, דבר אחד חשוב תן לו להרגיש בטוח! אל תגרום לו לנוע באי נוחות מחשש שתגרד איזה רכב חונה וכדו'.

לארג'

משתמש מקצוען
קחו בחשבון לא ללחוץ על המורה להתחיל טסטים לפני שאתם מוכנים טוב,
אחרת את הכסף הגדול הוא יעשה על הטסטים שלכם..
בד"כ מורים לא חוששים שתספרו שעברתם בטסט שישי,אם אתם מהבודדים אצלם שלא עברתם בטסטים הראשונים
ומצד שני שלא ינצל אתכם בשיעורים סתם,כשהוא בטלפון ואתם נוהגים לבד..

הכל טוב !!

משתמש פעיל
מכיר גם 8 וראשון..
למעיישה אי אפשר באמת לדעת אם המורה נצלן [ורבים כאלו] או לא, בסופו של דבר התלמיד צריך שיהיה לו תחושה של התקדמות בשיעורים, כל 3 שיעורים לעצור ולחשוב איך הייתי אז ואיך היום
תלוי אם הוא עמוס בתלמידים או לא ... אפשר לראות את זה לבד

בישול ואפייה

משתמש רשום
אם באמת ובתמים נמאס לך שהלחץ הורס לך-
חפשי בגוגל רקפת סמט- מאסטרטסט
היא תעזור לך

ממליצה מניסיון אישי שלי.
אחרי שדיברתי איתה שיחת ייעוץ ויישמתי- נהגתי הכי בכיף ובשלווה שיש
מיותר לציין שעברתי.

אפשר גם במקביל רסקיו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה