לימוד נהיגה לא מצליחה לעבור טסט...לפני ייאוש

אני ואשתי

משתמש חדש
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
אשמח לטיפים איך לעבור את הטסט.
מציינת שאני נוהגת טוב - אבל הלחץ משבש לי את כל הריכוז (אחד הטסטרים אמר לי שאני נוהגת מעולה - רק שהלחץ הורס לי).
מה עושים????
מודה מראש על כל טיפ / עזרה!!!
עברת?

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה על ההתעניינות
עדיין לא 😉
אם את רוצה יש לי כדורי רגיעון של חברת הדס
קניתי במיוחד אחרי שעברתי כדי לתת לאחרים לטסט
גם לי הביאו ואני חושבת שעזר

ישיבשער

משתמש פעיל
הכי חשוב לא להתייאש ולהמשיך להתפלל לפעמים בקשות מה' לא ישר נענות אבל זה להבדיל אלף אלפי הבדלות כמו שיחת טלפון לפעמים אחרי הרבה איתותים יש תשובה ולפעמים הבן אדם חוזר אליך אחרי יום יומיים בסוף התפילה תתקבל!

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תודה על ההתעניינות
עדיין לא 😉
ואגב אני אל יודעת באיזה מספר טסט את
אבל מכירה מקרוב מישהי שלא עברה חמש טסטים ואז חישבה מסלול מחדש והלכה ללמוד אצל מורה אחרת
עשתה עוד שיעורים ואמרה שזה לא יאמן, היא פשוט לא ידעה המון דברים (ובזמנו היא אמרה שהיא נוהגת מעולה)
ב''ה בטסט השישי היא עברה.

ואגב אני אל יודעת באיזה מספר טסט את
אבל מכירה מקרוב מישהי שלא עברה חמש טסטים ואז חישבה מסלול מחדש והלכה ללמוד אצל מורה אחרת
עשתה עוד שיעורים ואמרה שזה לא יאמן, היא פשוט לא ידעה המון דברים (ובזמנו היא אמרה שהיא נוהגת מעולה)
ב''ה בטסט השישי היא עברה.
בדיוק רציתי להציע,
ללכת שיעור אחד למורה אחרת ולראות מה יש לה לומר,
הרבה פעמים זה מאוד עוזר...
(מכירה בית ספר לנהיגה שלפני רישום לטסט עושים שיעור החלפה עם מורה אחר)

החסידים

משתמש פעיל
בדיוק רציתי להציע,
ללכת שיעור אחד למורה אחרת ולראות מה יש לה לומר,
הרבה פעמים זה מאוד עוזר...
(מכירה בית ספר לנהיגה שלפני רישום לטסט עושים שיעור החלפה עם מורה אחר)
נכון מאד.
אני למדתי אצל מורה שגם עשה טסטים פנימיים ולכן היה הרבה פעמים שנסעתי עם מורים אחרים ותכלס לכל אחד היה משהו להוסיף לי, אני מרגיש שזה מאד שיפר את הנהיגה שלי, כי גם אם לומדים אצל המורה הכי טוב לפעמים יש מורים שעובדים בצורה קצת שונה וזה יכול להתאים יותר לתלמיד.

א.ל.פ.

משתמש חדש
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
אשמח לטיפים איך לעבור את הטסט.
מציינת שאני נוהגת טוב - אבל הלחץ משבש לי את כל הריכוז (אחד הטסטרים אמר לי שאני נוהגת מעולה - רק שהלחץ הורס לי).
מה עושים????
מודה מראש על כל טיפ / עזרה!!!
פשוט לדמיין שאין אף אחד שיושב לידך, כאילו שאתה נוהג עכשיו לבד בדרך לעבודה שלך, זה ממש עוזר לרוגע ולריכוז בנסיעה, אני משתמש בטקטיקה הזאת בשיעורי נהיגה ואז אני נוהג הרבה יותר טוב כי אני לא עסוק בלרצות את המורה אלא עסוק ומרוכז בנהיגה זהירה ואיכותית.

ללי ללוי

משתמש רשום
בקשר לראטלין, אני לקחתי בשיעור נהיגה יום לפני הטסט וזה שיבש אותי לגמרי!!! לא ההיתי מרוכזת שניה
ואני מאוד בעד רטאלין- מעודדת את התלמידות שלי שהמליצו להם, כנראה אני לא צריכה
למחרת לפני הטסט ההיתי חייבת עוד שיעור בלי ראטלין
את הטסט עברתי

אני ואשתי

משתמש חדש
בקשר לראטלין, אני לקחתי בשיעור נהיגה יום לפני הטסט וזה שיבש אותי לגמרי!!! לא ההיתי מרוכזת שניה
ואני מאוד בעד רטאלין- מעודדת את התלמידות שלי שהמליצו להם, כנראה אני לא צריכה
למחרת לפני הטסט ההיתי חייבת עוד שיעור בלי ראטלין
את הטסט עברתי
עברתי טסט בלי כלום, היה לי מורה קשוח שלא היה אפשר לנהוג שלא ע"פ הכללים.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה על ההתעניינות
עדיין לא 😉
א. אני לא מגלה כמה טסטים עשיתי, עברתי בסוף :)

ב. מכירה מישהו שנהג מעולה. לא התייאש... ובסוף... לאל מגלה... עבר....

ג. לא להתייאש, לגשת לטסטים לא לפחד, גם עם לא עוברים טסט נותן עוד ביטחון לקראת הטסט הבא

ד. לעמוד מול המראה ולומר לעצמך במשך 10 דק, אני עוברת! אני יודעת לנהוג! נוהגת מצויין! אני יעבור את זה! זה קל! וכל משפט חיובי ומחזק. תסתכלי לעצמך בעיניים ושיהיה לך ברור שאת עוברת

הצלחות!

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
תחשבי שאין שום סיכוי שאת עוברת, וסתם את הולכת בשביל החוויה (המפוקפקת......) ואז תרגעי ותעברי! בדוק ומנוסה!
א. אני לא מגלה כמה טסטים עשיתי, עברתי בסוף :)

ב. מכירה מישהו שנהג מעולה. לא התייאש... ובסוף... לאל מגלה... עבר....

ג. לא להתייאש, לגשת לטסטים לא לפחד, גם עם לא עוברים טסט נותן עוד ביטחון לקראת הטסט הבא

ד. לעמוד מול המראה ולומר לעצמך במשך 10 דק, אני עוברת! אני יודעת לנהוג! נוהגת מצויין! אני יעבור את זה! זה קל! וכל משפט חיובי ומחזק. תסתכלי לעצמך בעיניים ושיהיה לך ברור שאת עוברת

הצלחות!

הצלחות!
מה עדיף?
:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה