לימוד נהיגה לא מצליחה לעבור טסט...לפני ייאוש

ליה עמר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
אשמח לטיפים איך לעבור את הטסט.
מציינת שאני נוהגת טוב - אבל הלחץ משבש לי את כל הריכוז (אחד הטסטרים אמר לי שאני נוהגת מעולה - רק שהלחץ הורס לי).
מה עושים????
מודה מראש על כל טיפ / עזרה!!!

קרב

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ריטלין או משהו בסגנון.....
בזהירות כמובן, ולא שזה 'שרביט קסם', אבל לפעמים זה הפתרון....
ואגב, זה נקרא שאינלגנטיים וחכמים מתקשים לעבור טסטים... מכירה מישהו שעבר בטסט שביעי... יש תקווה!!!
המון הצלחה!!!!

נערך לאחרונה ב:

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה נורמלי לא לעבור שלוש טסטים
בעז"ה בטסט הבא תעברי. אל תדאגי כל כך.
נכון זה ממש מלחיץ וזה מלא עוגמת נפש, אבל זה קורה, וה' יעזור לך בעז"ה.
תקראי תהילים ותקבלי על עצמך משהו לפני הטסט, מאחלת לך הרבה סיעתא דשמיא.

עד מתי

משתמש מקצוען
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
מציינת שאני נוהגת טוב - אבל הלחץ משבש לי את כל הריכוז (אחד הטסטרים אמר לי שאני נוהגת מעולה - רק שהלחץ הורס לי).
מה עושים????
3 כבר מתייאשת???
אין לך מושג כמה נהגים /ת עברו בשביעי , שמיני ומעלה
יש לי חברה שעברה לפני חודש ב - 19!!!
אישית עברתי בטסט מתקדם והיום נוהגת יופי
אין סיבה להתייאש
כמו כל דבר בחיים יש דברים שבאים במאמץ

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
מה עושים????
א. ההחלטה שאנחנו טובים במשהו לא פעם גורמת לנו לשכוח שהכל בידי שמים
לכן להודות לקב"ה על העבר ולהתפלל על הווה, להאמין שהקב"ה עושה לנו מה שהכי טוב לנו ומה שנגזר אלינו כך יהיה, וללא ספק התנהלות כזו תגרום לכם פחות להילחץ וגם תתן לכם המון סייעתא דשמיא
ב. באחד האשכולות כתבתי וכתבו עוד רבים המון עצות ותרגילים להפיג את הלחץ. ותפילה עושה מחצה

מלכי אורן

משתמש פעיל
לעניות דעתי מה שהכי קשה שלא יודעים מתי יצליחו לעבור, ז"א אם היית יודעת מראש שרק בחמישי תעברי, אז לא היית מיואשת אחרי השלישי אלא שמחה שאת מתקדמת אל היעד... זה קשה אבל תנסי לחשוב שכל טסט מקדם אותך אל היעד, יעזור לך לרגע ובעז"ה להצליח

הכריש החרדי

משתמש חדש
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
מה עושים????
מה זה 3 טסטים זה כלום עשיתי 5 עד שעברתי מרוב לחץ הרגל הייתה רועדת לי תוך כדי הטסט כיום אני נוהג על משאית זה פשוט לחץ לא נורמאלי שמגיע מאיפושוא אולי כדור הרגעה יעזור אני עברתי בפוקס היה טסט גרוע הבוחן שאל אותי איזה טסט אתה אמרתי לו טסט 7 (סתם הגזמתי הייתי ב5) אמר לי או או או טוב בסדר ויצא אחרי כמה שעות קיבלתי אסאמאס שעברתי אבל לא לכולם זה הולך חלק ולדעתי צריך ליצור מצב שבו הטסטר יעשה לך מבחן ארוך כלומר שיהיה לך כמו מורה חדש ל3 שיעורים שירד מפלס הלחץ ואז תוך כדי השיעורים הוא כבר קולט אם אתה מוכן או לא

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
מה עושים????
כשתתיאשי באמת תצליחי.
כל עוד את עם תקוה את לחוצה. כשאת מיואשת את רגועה.

עושה כסף

משתמש חדש
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
מה עושים????
מניסיון שלי
כשהייתי מיואש לגמרי זה גרם לי להגיע רגוע לטסט ואז עברתי
3 טסטים זה נורמלי לחלוטין
וגם אם לא תעברי עוד שני טסטים זה עדיין נורמלי
לא לדאוג ובסוף זה יגיע

shish

משתמש חדש
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
מה עושים????
ליבי איתך,מקווה שטסט הבא תעברי בעז"ה!!!
אספתי לעצמי אוסף של טיפים ועצות שגם יישמתי אותם בטסט שלי:
להגיע רעננה,לשתות טוב, לקחת רסקיו ,תגידי לעצמך אני יודעת לנהוג טוב ,ואני יודעת שקשה אבל תכניסי לעצמך לראש שאין מה להיכנס ללחץ,את עושה את הכי טוב שלך ובעז"ה תעברי,
לגבי הנהיגה עצמה :להיות בשיא הריכוז,ולשים לב טוב לתמרורים,הולכי רגל,שמירת מרחק,לתת הרגשה שאת שולטת וממש לתת "שואו",אני יודעת ואני בטוחה בעצמי!!מהירות הנהיגה :איפה שצריך לנסוע מהר יותר להראות ביטחון ולנסוע במהירות המירבית המותרת,כמובן אם אין מכשול/בעיה כלשהיא,
היכן שצריך להאט,להאט ולא להיות פזיזה,במיוחד לפני מעבר חצייה,אבל ברגע שאפשר לנסוע לנצל את ההזדמנות ולהמשיך הלאה,לשאול את עצמך איזה כביש את נמצאת חד/דו סיטרי ולאיזה כביש אני נכנסת כדי לקחת את הפניה כמו שצריך מהנתיב שלי לנתיב הנכון .
והכי חשוב כמובן,תפילה מעומק הלב ,יש כמה סגולות לטסט/מבחןשגם עשיתי:
סגולת רבי יצחק מברדיצ'וב,להגיד פרקי תהילים נז',קכ',להדליק נר עבור ר' יצחק לוי מברדיצ'וב, לתת צדקה,להגיד בזכות ר' לוי יצחק בן שרה סאשע ירחם עליי הקב"ה ואזכה להצליח בטסט,לכתוב בפתק הרבי לוי יצחק סאשע ולשים בכיס.
לאחר ברכות השחר להגיד 17 פעמים ניצבת בת עדאל,מזמור כ' 3 פעמים ולבקש יהי רצון שתעברי...,לתת 18 ש"ח לצדקה ולקבל עצמי לתת 36 ש"ח לאחר שאעבור ולהגיד נשמת כל חי
וגם פרק סז' 3 פעמים ולבקש בזכות דוד המלך.

תוך כדי הטסט אמרתי שיר למעלות, ממש התפללתי שאם אני עושה טעות,הקב"ה תתקן אותי ,תודה לאל ,ה' רחם עליי ועברתי,יצאתי מהטסט בהרגשה כ"כ טובה ושרתי לעצמי "איזה טוב ה'" בשיא ההתלהבות!!>
שיהיה בהצלחה!!!

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
סגולת רבי יצחק מברדיצ'וב,להגיד פרקי תהילים נז',קכ',להדליק נר עבור ר' יצחק לוי מברדיצ'וב, לתת צדקה,להגיד בזכות ר' לוי יצחק בן שרה סאשע ירחם עליי הקב"ה ואזכה להצליח בטסט,לכתוב בפתק הרבי לוי יצחק סאשע ולשים בכיס.
לאחר ברכות השחר להגיד 17 פעמים ניצבת בת עדאל,מזמור כ' 3 פעמים ולבקש יהי רצון שתעברי...,לתת 18 ש"ח לצדקה ולקבל עצמי לתת 36 ש"ח לאחר שאעבור ולהגיד נשמת כל חי
וגם פרק סז' 3 פעמים ולבקש בזכות דוד המלך.
רק שלא תגיע לטסט עייפה מרוב הסגולות......😒

החסידים

משתמש פעיל
שלום,
אני אחרי 3 טסטים,
מה עושים????
אני אחרי הטסט השני המורה שלח אותי לרופא לבקש משהו להרגעה כי בשיעורים נהגתי מעולה והלחץ (אני טיפוס לחוץ) הכריע אותי בטסט, הרופא נתן לי רגיעון
לפני הטסט השלישי שיננתי לעצמי שאני יודע לנהוג ופשוט נהגתי קצת יותר לאט עד שהטסטר אמר לי להגביר קצב ופשוט לשים לב יותר לתמרורים וב"ה עברתי בשלישי
בהצלחה מרובה!!

מרים:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני ב"ה עברתי לאחרונה בטסט שמיני הכל בסדר שלוש זה בקטנה,
לדעתי תשכחי מזה שיש לך טסט תבואי כאילו את בשיעור נהיגה עם המורה שלך, והכל יהיה בסדר,
בקיצר לא לספור את הטסטר,
אומנם הוא יכול להפיל, אבל לא יותר מזה
בהצלחה בקרוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה