דרוש מידע לא ידועה זכאותך למענק עבודה

שמחהלה

משתמש פעיל
עד תחילת החודש ה7 אין מידע על זכאות לאף אחד, גם למי שהגיש, נא לחכות בסבלנות, סך הכל עוד כמה ימים,
כעת יש מידע מהסימולטור בלבד

קבצים מצורפים

• מענק עבודה.JPG
    מענק עבודה.JPG
    KB 40.4 · צפיות: 39

מול הגינה

משתמש רשום
אני לא הגשתי
ובבדיקת זכות הוא רושם לי שאיני זכאית
איך זה יכול להיות?
כל שנה הייתי זכאית
אם אני אגיש זה יכול להשתנות?

ר.א

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
היה אמור להיות נתונים ב10/6, לא?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ומתי התשלום של המענק?
באיזה תאריכים?
קבלת מענק עבור שנת 2022: המענק משולם לחשבון הבנק של העובדים במספר תשלומים שווים: בתביעה שתוגש עד 30.06.2023, המענק ישולם ב-4 תשלומים שווים בתאריכים: 15.07.2023, 15.10.2023, 15.12.2023 ו-15.02.2024. בתביעה שתוגש עד 30.09.2023, המענק ישולם ב-3 תשלומים שווים בתאריכים: 15.10.2023, 15.12.2023 ו-1

ברכיק

משתמש פעיל
אם נמחק לי המייל אם מספר התביעה
האם יש דרך לשחזר או בכל דרך אחרת לדעת מה מצב התביעה?

ברכיק

משתמש פעיל
כתוב לי שהתשלום הראשון של המענק אמור להיכנס היום
ואני לא רואה את זה בחשבון.
מישהו יודע מה זה אומר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה