עזרה סתירות בין מידע מהרו"ח לאזור האישי שבבעלותי?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
בהגשה שלי לבקשה למענק עבודה קיבלתי הודעה שלילית, רו"ח ישב על דו"ח שנתי והוציא לי מהרשות שאני משלמת מס על מענק עבודה שקיבלתי בסכום מכובד מאד, איך הגיוני?
איפה הוא ראה שקיבלתי כשהמענה היה שלילי ולא היה שום הכנסה כזו?? יש לו גישה למקומות מסוימים שלי אין?
אשמח לתגובת המומחים
תודה
@אמא של נפתלי :)

חיה.

משתמש מקצוען
מענק עבודה בכלל לא חייב במס.
מה הרו"ח הוציא לך מהרשות?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תעלה צילומי מסך אול נבין במה מדובר ? לא הבנתי

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
מענק עבודה בכלל לא חייב במס.
מה הרו"ח הוציא לך מהרשות?
סיכום הכנסות של 22 והיה כתוב מענק עבודה וכשאני הגשתי בקשה לפני חודשיים בערל היה שלילי ולחשבון בנק שלי לא נכנס כלום זה בטוח..

חיה.

משתמש מקצוען
סיכום הכנסות של 22 והיה כתוב מענק עבודה וכשאני הגשתי בקשה לפני חודשיים בערל היה שלילי ולחשבון בנק שלי לא נכנס כלום זה בטוח..
בשנת 2022 קבלו מענק עבודה עבור שנת 2021,
הבקשה שהגשת לפני חודשיים מתייחסת לשנת 2022 או לשנת 2021?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
כל מה שלא מובן לי זה איך לה הופיע שכן קיבלתי ואצלי התשובה שלא , לשאלתי אמרה שבדקה בסימולטור וכתב לה שקיבלתי

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
אז זהו. זו האי הבנה
מייצג לא יכול לראות את המענק עבודה.
היא בדקה בסימולטור וראתה שמגיע לך. לא שקיבלת
למה לא קיבלת. זו שאלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה