דרוש מידע כשמתארחים אצל ההורים...........

מצב
הנושא נעול.

E416

משתמש פעיל
רשמתי -- תשמחו על זה -בדיוק על מה שאמרת, על זה שיש לכן את הזמן שלכן לתסוס עם החיים ולהנות.
בסה"כ מה שהתכוונתי זה שכשיגיע היום גם הרווקות בעז"ה יסתכלו במבט הזה אבל זו לא חוכמה להגיד מעכשיו , כרגע מה שמעניין אותי זה להתפנן על החיים....
מוכנה גם לעזור לנשואים
אבל לא רק....
-- אמרתי שכשהייתי רווקה העריכו את הטרחה שלי, והיום הקטנטנים שלי מסננים תודה רק אחרי שאני אומרת להם... מה אומריייייייייים?....
כל אחד בשלב שלו והייעוד שלו
טבעי בתור בנ"א שעושה למען הילדים של האחים לבקש מעט הכרת הטוב?
וגם לא הזכרתי את ליקוק הדבש לעניין עמדת ההמתנה...
-- הזכרתי את ליקוק הדבש בהשוואה לחיים שאחרי... ככה זה.
בסה"כ מה שהתכוונתי בזה שליקוק דבש הוא עניין יחסי
וחוץ מלגדל ילדים שזהו נסיון וקושי שאני אפילו לא מנסה להמעיט בערכו
יש גם עוד נסיונות אפחד לא מלקק דבש

מה שהכי היה חשוב לי להבהיר שזה לא חובתינו כרווקות אלא זכותינו - ואנחנו מבצעות אותה בשמחה - כמו שאמרת....
רק ממש חשוב השימת לב וההכרת הטוב מצד הנשואים

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
אף אחד לא ביקש מהם….
אני מוכנה לעשות הכל לבד!!!
הבעיה שלא נותנים לי…
כי באמת בשבילי לקום וליסוע זה מסירות נפש…
אני מצידי שיבואו אלי כולם,,,,,,,,,,

תותית י.

משתמש מקצוען
תגידו תודה כל הרווקות,
אני נשואה, צריכה לבוא לחמותי לשבתות (פעם בחודש..חודשיים חייבים)
בית קטן מפוצץ בילדים, נכנסים לי חופשי לחדר, עד שאני צריכה לכעוס עליהם שיצאו.. ולנעול
אם כבר מישהו שומר על מישהו זה אני על גיסים שלי...
וכשאנחנו מבקשים שנישן באיזה יחידה או דירה פנויה באזור הם נעלבים:sick::alien::devilish::mad:

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
תגידו תודה כל הרווקות,
בית קטן מפוצץ בילדים, נכנסים לי חופשי לחדר, עד שאני צריכה לכעוס עליהם שיצאו.. ולנעול
וכשאנחנו מבקשים שנישן באיזה יחידה או דירה פנויה באזור הם נעלבים:sick::alien::devilish::mad:
מה כל זה קשור לרווקות?
יש לך בעיה עם ההתנהלות של חמותך? למה להפיל את זה על הילדים שלה? הם באמת לא אשמים...

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תגידו תודה כל הרווקות,
מה כל זה קשור לרווקות?
יש לך בעיה עם ההתנהלות של חמותך? למה להפיל את זה על הילדים שלה? הם באמת לא אשמים...
למה את חושבת שהיא מאשימה או מפילה??
כל אחד כתב מה קורה אצלו אז היא משתפת בעוד סוג של אירוח..... שהמתארח לא בדיוק מתארח... למרות שגם במקרה כזה אחרי שבאים לדעתי חובה לעזור בסוף השבת!!

נעמי ר.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מה שכן המוצאי שבת..... לא מסוגל להבין את אלה שפשוט קמים והולכים ובמקרה הטוב יוצאים ידי חובה באיזה אירגון מינימלי של החדר שבו ישנו, וכאילו אחריהם יש צוות שרתות ומנקות שינקו את כל הבית, תראו שאתם יוצאים לפחות כמו שנכנסתם!! שבת אצל ההורים זה לא בית מלון על חשבונם, בדרך כלל להורים לא נעים "להטריח" אבל תחשבו שאם הם כבר בגיל של לארח זה אומר שהם לא צעירים במיוחד ויש להם מספיק מה לעשות בחיים חוץ מלשטוף כלים ולארגן בית שלם לשטוף אותו ולנקות יסודי מה שהם כבית של בוגרים לא מלכלכים .......
יש כאלו שמעדיפים ככה, אצלנו כל פעם שמישהו רוצה להישאר לעזור אנחנו אומרים להם שעדיף שילכו ואנחנו נסדר את זה אחכ בפחות זמן מאשר שעכשיו הם ישארו עוד והילדים ירצו לשחק איתנו
אחת האחיות שלי טובה בעניין הזה- שולחת את כל הילדים הביתה עם גיס שלי ונשארת לבד לעזור

ולגבי שבת בצהריים, אני ממש אוהבת להוציא א הילדים לגינה בצהריים אבל שלא יכריחו אותי, אולי בדיוק השבוע מתחשקלי לצאת לחברה או שיש לי מבחן? יש לי גיס שקבוע אחרי הסעודה שואלת "נו, אז באיזה שעה את יצאת איתם?" והאמת- אני לא ככ נהנית שהם מגיעים

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אם הבנתי נכון התלונות פה הם שבחורות רווקות משרתות את הנשואים,
אז אני אומרת, תגידו תודה כי יש כאלה שמשרתות את הגיסים...
זה לענ"ד יותר גרוע...
אם זה היו רק הגיסים - היית יכולה לנפנף אותם, לא? רק שיש פה חמות בתמונה, מה שמסבך את העניינים.
השרשור כאן הוא על הציפיות שלנו (נשואים) מהרווקות שבבית. בלי קשר להורים/ חמות.

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש כאלו שמעדיפים ככה, אצלנו כל פעם שמישהו רוצה להישאר לעזור אנחנו אומרים להם שעדיף שילכו ואנחנו נסדר את זה אחכ בפחות זמן מאשר שעכשיו הם ישארו עוד והילדים ירצו לשחק איתנו
אחת האחיות שלי טובה בעניין הזה- שולחת את כל הילדים הביתה עם גיס שלי ונשארת לבד לעזור

ולגבי שבת בצהריים, אני ממש אוהבת להוציא א הילדים לגינה בצהריים אבל שלא יכריחו אותי, אולי בדיוק השבוע מתחשקלי לצאת לחברה או שיש לי מבחן? יש לי גיס שקבוע אחרי הסעודה שואלת "נו, אז באיזה שעה את יצאת איתם?" והאמת- אני לא ככ נהנית שהם מגיעים
אנחנו דואגים שאחד שומר על הילדים בחדר והשני עוזר לשטוף ולנקות!

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוסיפה שחבירה בכתה לי שמאושרת שבאים ולא יכולה בלעדיהם
נקודת מבט נוספת-
אני שמחה ומאושרת לבוא להורי ולחמותי שכל כך מחכים לילדים,
אבל
זה לא כל כך קל לי לבוא!! כשאני באה הם עוזרים ועורכים ולא נותנים לי לנקוף אצבע עם העריכה והנקיון
ועדיין זמני השינה של כולם משתבשים, המיטות לא שלהם ואני עובדת כפול שלוש להרדים אותם, רצה אחריהם כל השבת להשגיח שלא יפילו / ישברו/ ילכלכו ויהרסו את כל הבית (ויש גם את ההיא שלא נחה לשנייה), הנסיעות באוטובוס לא קלות (ויש את אלו שמקיאים), גם אנחנו אוהבים ומעדיפים להיות ולישון בבית שלנו.

אבל ברור שבשביל ההורים נבוא בשמחה! ולא נתלונן גם כשזה מאוד קשה!
ואצלינו הדודים והדודות הצעירים שמחים בבואינו, עוזרים ונרתמים, (כן גם אחיותי הקטנות שישנות עם שתי התינוקות שלי), כולם רוצים שבת נהדרת ביחד ונותנים מה שאפשר שזה יקרה

אני כמובן לא אומרת שאין דברים קיצוניים ומותר ליפול על האחיות בלי חשבון
אני רק מציינת שגם ההורים מקריבים מהנוחות בשביל הכיף הזה

תותית י.

משתמש מקצוען
אם זה היו רק הגיסים - היית יכולה לנפנף אותם, לא?
כנראה שלא.. אופי רך מידי
רק שיש פה חמות בתמונה, מה שמסבך את העניינים.
חם וחמות, צודקת
השרשור כאן הוא על הציפיות שלנו (נשואים) מהרווקות שבבית. בלי קשר להורים/ חמות.
ואני רציתי להוסיף לשרשור עוד נקודת מבט..

עוד שניה אני מגלה שאת חמותי :cool:

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל

@Ravid.G@​

הלחץ השבועי שלך-לא רלוונטי לחיים השמחים והאישיים של אחותך
השיח אל רווקים ככאלו שצריכים עוד לגדול- לא מגדיל את הקושי שלך...(אבל כן מקטין את הטקט שלך)
והכי חשוב!
הרווקים לא חייבים לך כלום!
כל מה שהם עושים איתך זה חסד מוחלט!!!!!

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
והערה חשובה!
לסדר את החדר אחרי שקבלתם חדר מסודר ושבת חמישה כוכבים בלי לחשוב על לקום מהכיסא זה מינימום.
לא של הכרת טובה כי הכרת טובה זה קצת מעבר...
זה מינימום של צלם אנוש...

ועוד משהו קטן:
לקחת לרווקה את המיטה שלה כמה שבתות בחודש - זה לא נורמלי!
רווקות, אל תתנצלו אפילו...

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
זה לא כל כך קל לי לבוא!! כשאני באה הם עוזרים ועורכים ולא נותנים לי לנקוף אצבע עם העריכה והנקיון
ועדיין זמני השינה של כולם משתבשים, המיטות לא שלהם ואני עובדת כפול שלוש להרדים אותם, רצה אחריהם כל השבת להשגיח שלא יפילו / ישברו/ ילכלכו ויהרסו את כל הבית (ויש גם את ההיא שלא נחה לשנייה), הנסיעות באוטובוס לא קלות (ויש את אלו שמקיאים), גם אנחנו אוהבים ומעדיפים להיות ולישון בבית שלנו.
ממש מזדהה איתך! זה באמת קשה, גם הלפני וגם האחרי, כשסוף סוף באים העייפות... וכל זה בא בהמשך לכל הלילות הלא רצופים, וגם פיזית... באמת הראש מתפוצץ והגב.. ומה יקרה עם יתנו לי חצי שעה לנוח, רווקות לא מסוגלות להבין את זה, וגם אנחנו לא הבנו את זה לפני כמה שנים.
אבל, ויש אבל גדול....
שמשום מה נראה לי שנשואות לא מסוגלות להבין או מעדיפות לשכוח (כן גם אני הייתי בצד השני של המתרס ומשתדלת מאוד לא להכביד)
לרווקות יש בית אחד! הם לא אורזות עכשיו וחוזרות לבית משלהם, הם נשארים בבית של ההורים, ומגיל מסוים הקושי מאפיל על ההנאה.
רווקות יכולות להיות משוגעות על האחיינים המתוקים ולאהוב בלי סוף, אבל לא זכו עדיין להרגיש הנחת האינסופי הזה מחיוך מרוח (נהנות אולי, אבל גם טיפה מגעיל)
אין להם את הפת בסלו, של מקום ששייך להם.

והם כן עובדות קשה מאוד, בלימודים או עבודה, לממן לעצמם מה שצריך מעבר... (בכל אופן אופן ההורים מחתנים, וגם לא נהיים צעירים מיום ליום, הגדולים חוו בית אחר) וכמובן באירוח, לפני ואחרי.

ולכן לא נראה לי הוגן להגיד תנצלו את הזמן, אם כבר, תנצלו אתם... (מכירים את המשפטים המעצבנים האלו של הסבתות) כרגע יש לכם ילדים קטנים, ילדים גדולים בעיות גדולות וכו... אוטוטו הם מתחתנים ואתם מתחילים בעצמכם לארח, תנצלו אתם בעצמכם לפני שמטיפות מוסר למי שמתפלל להיות במצבכם

נערך לאחרונה ב:

שולחן וכיסא

משתמש פעיל
אנחנו כמעט ולא באים וכשבאים הילדים איתנו כל הזמן, אנחנו מציעים לבד את המיטות אף אחד לא משרת אותנו!!
להיפך, אנחנו מביאים איתנו חלק מהאוכל, קיגלים עוגות וחלות, בקיצור ממש שווה לארח אותנו!
זה לא נקרא שווה לארח אותכם.
אורח שמגיע צריך לקבל יחס של אורח ולא של מארח
הרווקות צריכות להציע לכם את המיטות
אמנם לשמור על הילדים זה בונוס ורק אם הם מעונינות אבל יש דברים שהמארחים צריכים לעשות
יפה מצידכם שאתם משתתפים באוכל - זה הגיוני ויפה מאוד!!

watermelon

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לפעמים אנחנו באות לשבת אחרי שבוע עמוס ואפס טיפת שינה
ובשבת אפילו מיטה נורמלית אין לנו
מצטרפת לכל מילה
בתור בת הזקונים בבית
שנורא אוהבת את כולם
אבל גם אוהבת את עצמי
תזכרו שגם אם אתם מגיעם רק פעם בחודש, ההורים והרווקים מארחים שבת- שבת בלי לפספס.
מאוד, אבל מאוד מעניין אותי אם הנשואים מודעים לזה
זה שיש לי שבוע עמוס, אבל הוא לא עמוס בלדאוג לילדים ולרוץ אחריהם ולרחוץ ולהשכיב ועוד...
זה אומר שאתם עובדים יותר ממני?
אין לאף אחד את הזכות לקבוע מה קשה למי
אתם מגיעים לשבת להורים
נכון, ההורים הם שלכם ושלי יחד
אבל
חשבתם על זה פעם, שלכם יש 2 בתים במקביל
אם קשה לכם בבית אתם עולים להורים ולפעמים זה בא עם ילדים שמשום מה אני צריכה לסדר את הבלגן, כי היה לך היום יום קשה ומתיש... (ולי לא, כן? לזכור את זה) ואז חוזרים לקן שבניתם
אבל לי?
לאיפה אני אברח אם יש רעש ובלגן ומציק לי? אני בכלל יכולה לברוח? אולי אני אבוא אליכם:rolleyes:
תחשבו על זה קצת
אני חושבת שהגישה שלכם תשתנה
אם תבינו שזה הבית שלי, תנהגו ברגישות ותהיו מודעים קצת למה שקורה סביבכם

דיאן

משתמש צעיר
כשאחי וגיסתי באים לשבת זה ממש חגיגה
והם לא הנשואים היחידים, פשוט הם זוג נורא זורם ומרגישים בבית ועוזרים כשהם רואים שצריך לעזור חופשי, לדוגמא שכשהם היו אצלנו כמה ימים והרצפה הייתה מלוכלכת מיום אחרי נכדים אז חופשי גיסתי התחילה לשטוף (הם היו זו"צ בשנה הראשונה! הנכדים לא היו שלה)
כל העניין זה האווירה, כי אף אחד לא רוצה להרגיש משרת. אם יש כבוד והערכה ולא רואים דברים כמובנים מאיליהן אז יותר כיף לעזור ולארח.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה