כסא אוכל לתינוק

• פותח הנושא gol
  • פורסם בתאריך

אפרתה

משתמש מקצוען
ה'בוסטר' של כתר חזק וטוב. מרוצה ממנו כבר למעלה משש שנים כמו חדש. החיסרון- תופס כסא ולא מתקפל במקום, היתרון- לא תופס הרבה מקום במטבח ובהמשך- מורידים את המגש והילד יושב עם כולם ליד השולחן. מתי שרוצים משרים באוקונומיקה אפילו בתוך הכיור, והוא כמו חדש...
להזהר מחיקויים!!! החיקוי שאני ראיתי היה ממש ירוד ולא בטיחותי.

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם לי יש את של כאם...
וזה כל הזמן בהנמכה , זה מה שאני אוהבת בכסא.
לאחר שאצל הגדול הוא ישב בהגבהה נפל ושבר את הכתף, בן דוד שלו קבל שבר בגולגולת...
מאז זה רק בהנמכה ואני הרבה יותר רגועה ומאד מרוצה!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
היה לי קאם 12 שנה
5 שנים עם ריפוד ואח"כ בלי (הריפוד לא היה משמעותי עבורי וזרקתי אותו בלי סנטימנטים מיוחדים)
כמעט ולא השתמשתי בהנמכה
מבחינת ניקוי היה לו המון חריצים אבל עם אקנומיקה באמבטיה זה היה בסדר
גם אני עכשיו חושבת על כיסא חדש ומתלבטת בין אלו ממתכת שמתקפלים הכי דק שאפשר
לכסא שמניחים על כסא רגיל (יש לגיסתי והיא מאד ממליצה)
הבעיה שיש לי במטבח כסאות כתר שנערמים אחד על השני
האם הבוסטר יושב יציב גם עליהם?
חשוב לי גם רצועות הכתפיים - האם ידוע למי מהם יש?

מטריה

משתמש מקצוען
יש לי כסא של פג כבר הרבה שנים. לפי התיאור, זה דומה לקאם - מסורבל מאוד והריפוד נקרע, אך חזק ויציב. האופציות של הנמכה\שכיבה באות לידי שימוש, אך ממש לא הכרחיות. בפירוש לא אקנה אותו שוב - מה גם שהמחיר יקר.
ואם כבר ביקרים עסקינן, ראיתי כסא מדהים מיובא מארה"ב (ואין להשיג כזה בארץ!) שהוא חזק מאד מאד (עם אחריות להרבה שנים) עם שלד ברזל, עומד על רגל אחת מסתובבת (כמין כסא משרדי). זה גם תופש מעט מקום, וגם קל מאד לניקוי. למי שיכולה לברר ולייבא - מומלץ בחום!

ayle

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שקדיה;752553:
הבעיה שיש לי במטבח כסאות כתר שנערמים אחד על השני
האם הבוסטר יושב יציב גם עליהם?
חשוב לי גם רצועות הכתפיים - האם ידוע למי מהם יש?

הבוסטר לא יושב טוב על כסא של כתר, אני באמת קניתי כסא פלסטיק אחר ועליו הבוסטר מונח.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
יש לי כסא פשוט של בייבי סייף, ללא שום אופציות.
מחזיק כבר ילד שלישי (הריפוד קצת דהוי בצדדים מרוב שפשופים...)
הבעיה היחידה בו היא ניקוי בחריץ עמוק הקיים באזור הידיים. נכנס לשם אוכל, ואני לא מצליחה להוציא משם, גם לא עם קיסמים.
חוץ מזה הוא ממש מעולה. יציב, מתקפל, סובל אקונומיקה, עם קשירה כפולה (כתפיים ומתניים) ו... יפה פו הדוב מחוייך טובל בדבש :)

אז מה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רבקה wein;752587:
ואם כבר ביקרים עסקינן, ראיתי כסא מדהים מיובא מארה"ב (ואין להשיג כזה בארץ!) שהוא חזק מאד מאד (עם אחריות להרבה שנים) עם שלד ברזל, עומד על רגל אחת מסתובבת (כמין כסא משרדי). זה גם תופש מעט מקום, וגם קל מאד לניקוי. למי שיכולה לברר ולייבא - מומלץ בחום!
תוכלי לתת עוד פרטים, שם ו/או מחיר? מעניין אותי ורלוונטי לי מאד.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי יש של פישר פרייס כמו חדש
נוח מאוד עולה ויורד
2 מגשים.
מתנקה בשניות

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רבקה wein;752587:
יש לי כסא של פג כבר הרבה שנים. לפי התיאור, זה דומה לקאם - מסורבל מאוד והריפוד נקרע, אך חזק ויציב. האופציות של הנמכה\שכיבה באות לידי שימוש, אך ממש לא הכרחיות. בפירוש לא אקנה אותו שוב - מה גם שהמחיר יקר.

יש את זה לשכנה שלי.
מאד מוצלח.
אבל תופס המון מקום.
הוא גדול, מסיבי ולא מתקפל.
אין לו ריפוד והו אלא מאד יפה.
מה שכן הוא מאד מאד נח.
מתאים לבתים הגדולים של חו"ל....

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י משי 1;752495:
גם לי יש את של כאם...
וזה כל הזמן בהנמכה , זה מה שאני אוהבת בכסא.
לאחר שאצל הגדול הוא ישב בהגבהה נפל ושבר את הכתף, בן דוד שלו קבל שבר בגולגולת...
מאז זה רק בהנמכה ואני הרבה יותר רגועה ומאד מרוצה!

אני ראיתי של cam בלי אפשרות של להוריד ולהעלות בלי רצועות כתפיים ובלי מוט בין הרגליים. וגם, אי אפשר לשים את הילד בלי המגש קדימה- זה נראה לי חסרון. יש פעמים שהילד יכול לשבת ליד השולחן של כולם, לא?
כאמור- הבז' עם הג'ירף.
זה בטיחותי מספיק?

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
נכתב ע"י gol;752651:
אני ראיתי של cam בלי אפשרות של להוריד ולהעלות בלי רצועות כתפיים ובלי מוט בין הרגליים. וגם, אי אפשר לשים את הילד בלי המגש קדימה- זה נראה לי חסרון. יש פעמים שהילד יכול לשבת ליד השולחן של כולם, לא?
כאמור- הבז' עם הג'ירף.
זה בטיחותי מספיק?

לא מכירה, אבל לפי התיאור זה ממש לא נשמע בטיחותי.
וזה בהחלט חיסרון שא"א לשבת בלי המגש.

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ראיתי כסא מדהים מיובא מארה"ב (ואין להשיג כזה בארץ!) שהוא חזק מאד מאד (עם אחריות להרבה שנים) עם שלד ברזל, עומד על רגל אחת מסתובבת (כמין כסא משרדי). זה גם תופש מעט מקום, וגם קל מאד לניקוי. למי שיכולה לברר ולייבא - מומלץ בחום!

ראיתי בקטלוג של שילב (או בחנות, לא זוכרת) כסאות מהסוג הזה, היי טק, עם רגל אחת.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפני שקניתי את הכסא לבן שלי (לפני כחצי שנה) עשיתי סקר שווקים ממש מעמיק, (בערך כמו זה שעשיתי לפני קנית העגלה, העריסה ועוד) ולהלן התוצאות:
כסא של פג- דגם פרימה פפה- נחשב לטוב ביותר היום- מבחינת יציבות, קיפול, נקוי וכו'. החסרון היחיד הוא המחיר - סביבות ה-900 או 1000 ש"ח.
לגבי הכסא עם הרגל המסתובבת- שכנות שלי שיש ברשותן את הכסא ממש לא מרוצות- בגיל 9 חודשים התינוק לומד בד"כ להסתובב בעצמו וזה ממש מסוכן ומפריע להאכיל אותו. אציין כי אין אפשרות לעצור את הכסא על מקומו.
גרקו- חמוד, יפה אבל לא מדי חזק.
איקאה- ממש לא בטיחותי אפילו שהמראה שלו נקי ויפה (צבע לבן)
קאם- הדגם הצר אמנם תופס פחות מקום אבל פחות חזק וקשה כיום להשיג לו חלקי חילוף.
הדגם הרחב נחשב ממש ברמה של הפרימה פפה. אותו למעשה קניתי ואני מאאאאאד מרוצה. לדעתי הוא קל לניקוי, אמנם הוא די גדול אבל יש אופציה לקפל רק את הרגליים ושהמושב ישאר פתוח וכך לשטוף באמבטיה. סתם שתדעי שהסיבה שבכסאות של קאם תמיד נשאר איזה מגשון שא"א להפריד היא בטיחות התינוק בלבד!
gol- לגבי היופי- תשאלי את חמותי (אתן מכירות, לא?)- לדעתה זה הכסא הכי יפה והכי נוח (לתינוק) שיש! המחיר בנסיכונת בירושלים 580 ש"ח- שווה כל שקל.

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קניתי אתמול של צ'יקו במוצצים בתלפיות, עלה 600 ש"ח אבל נראה מעולה והוא גם נשכב עד הסוף, ועם גלגלים
אגב ראיתי כסא מדהים של בלום, רק שהוא עלה 2390ש"ח.....

ורדית

משתמש פעיל
אחרי שחיטטתי רגלי למצוא כסא פרקטי, חזק, נח, קומפקטי, חמוד.... -
בתור כסא זמני קניתי את של איקאה -
ואני לא מתכננת להחליף אותו כ"כ מהר, הוא נח לילד, מתנקה בקלות, לא תופס הרבה מקום, מתנייד בקלות - מומלץ בחום!
יש לו חיסרון אחד - שהקשירה שלו לא הכי בטיחותית, ילד שובב צריך השגחה צמודה.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ורדית;753278:
יש לו חיסרון אחד - שהקשירה שלו לא הכי בטיחותית, ילד שובב צריך השגחה צמודה.
ה- חיסרון בהא הידיעה. אני לא הייתי סומכת על אף תינוק- אפילו עדין הנפש ביותר יכול להפתיע ב"שובבות"...

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י סטאזרית;753335:
ה- חיסרון בהא הידיעה. אני לא הייתי סומכת על אף תינוק- אפילו עדין הנפש ביותר יכול להפתיע ב"שובבות"...
ואני לא סומכת על שום כסא- גם בעל הקשירה הטובה ביותר,
כי הילדים השובבים שלי מסתדרים עם כל סוגי הקשירות. הם תמיד יצליחו לשבת על המגש, או כמעט ליפול מהעגלה, או ...

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י לו יצוייר;753356:
ואני לא סומכת על שום כסא- גם בעל הקשירה הטובה ביותר,
כי הילדים השובבים שלי מסתדרים עם כל סוגי הקשירות. הם תמיד יצליחו לשבת על המגש, או כמעט ליפול מהעגלה, או ...
100%- אבל ברור שלהושיב ילד בכסא שידוע מראש וגם החברה המייצרת מודה בכך שהוא אינו בטיחותי- לא נכלל בגדר של "ונשמרתם"!!!

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה? רק אני בעד הכיף כסא הישן והטוב?
גם כסא עומד, גם כסא ושולחן שוכב, וגם נדנדה!
אצלי זה ממש "רהיט" שימושי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה