לימוד נהיגה כניסה לאזור האישי לנבחן באתר מ. הרישוי

פעם היה איש

משתמש פעיל
פשוט הזיה שזה עניין של תקציב,
אין כמעט חברה ישראלית אחת שאין לה אפשרות לקוד טלפוני.
אם הם רוצים אפשר למצוא להם מתנדבים שיבנו את המערכת ה"גאונית" שיודעת לשלוח קוד טלפוני.

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
לא בטוח שזה באמת ענין של תקציב
כי כמו שבהבנתי לשנות את המערכת זה לא הרבה כסף
יותר מסתבר שאין להם כח לעבוד על זה
וענין התקציב הוא סתם תירוץ
וככל שיציפו את הענין הם יהיו חייבים לעבוד על זה
ופתאום ימצאו מקור תקציבי
כרגיל במדינה הזאת

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אני פניתי למבקר המדינה ,חזר אלי עו"ד לטענתו זה לא נקרא הפליה מכיון שיש אפשרות לבצע דרך המורה,
הפליה ע"פ חוק זה רק כשאין שום אפשרות לקבל את השירות ,הוא הבין את האבסורד אבל הוא הומר שהוא לא יכול לאכוף מה שלא כתוב בחוק ,
בכל מקרה הוא אמר שהוא הגיש המלצה לתיקון, אבל לא תולה בזה הרבה תקוות...
"הגלגל בידי המחוקק"
בהצלחה למען כולנו
אני רציתי להגיש ערעור
המורה אמרה לי שלמי שיש טלפון כשר אין אפשרות
למרות שבאתר רשום שבית הספר מגיש בקשה לערעור-הם טוענים שלא יכולים

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
היא מדברת שטויות
מורה יכול לעשות הכל דרך מערכת ברוש למורים(מידיעה)
היא מתחמקת כי אין לה כח לפורצדורה

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
אני רציתי להגיש ערעור
המורה אמרה לי שלמי שיש טלפון כשר אין אפשרות
למרות שבאתר רשום שבית הספר מגיש בקשה לערעור-הם טוענים שלא יכולים
ללא קשר לאשכול זה
אבל לא תמיד שווה לערער
כי לוקח המון זמן עד שמתקבל הערעור (אם מתקבל)
ואין אפשרות לעשות בזמן הזה עוד טסטים

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
  • אני יודע מידיעה שאפשר לערער דרך מורה נהיגה והשורה הבאה הועתקה מאתר כל זכות
  • נבחן בעל טלפון "כשר", יכול להגיש את הערעור באמצעות מורה הנהיגה או ביה"ס לנהיגה שיסייעו בתהליך ההגשה ובהזמנת המבחן לצפייה.

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
וזה שהיא התקשרה למנהל לא אומר כלום
כי הוא הבין מה הוא צריך לענות לה במקרה דנן

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
  • נבחן בעל טלפון "כשר", יכול להגיש את הערעור באמצעות מורה הנהיגה או ביה"ס לנהיגה שיסייעו בתהליך ההגשה ובהזמנת המבחן לצפייה.
מאתר אני גם ראיתיאשמח לדעת אם בפועל מישהו בעל טלפון כשר עשה זאת

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
אני רציתי לערער וכמעט התחלתי את התהליך עם המורה שלי
ובסוף התחרטתי בגלל הסיבה לעיל
אבל בטוח שאפשר
ואם כתוב באתר אין להם דרך להכחיש את זה
רק מה שכן זה יותר קשה דרך המורה ולמורה רגיל אין כח לזה

משה גרוס

משתמש רשום
המורה שלי טען שמה שהמורה מסייע זה לעזור לתלמיד לשנות את מספר הטלפון שלו הרשום במערכת למספר לא כשר כדי שהוא יוכל להגיש ערעור
חבר שלי אימת לי את הדברים שככה בדיוק המורה שלו עשה עבורו...

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
המורה שלי טען שמה שהמורה מסייע זה לעזור לתלמיד לשנות את מספר הטלפון שלו הרשום במערכת למספר לא כשר כדי שהוא יוכל להגיש ערעור
חבר שלי אימת לי את הדברים שככה בדיוק המורה שלו עשה עבורו...
מה פתאום!!!!!!!!!!!!
זה התחמקות של המורה כמו שנכתב למעלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה