לימוד נהיגה כניסה לאזור האישי לנבחן באתר מ. הרישוי

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני כמו עוד רבים מבני הציבור החרדי שאינם מחזיקים בטלפון עם הודעות sms מסתבך דרך קבע עם כניסה לאזור אישי המחייב קוד אימות, מישהו יודע איך ניתן להכנס??
מכיוון שבפעם הראשונה הזנתי את הטל' האישי שלי, לא ניתן כעת להכניס מס' אחר התומך בהודעות.
‏‏לכידה.PNG
‏‏לכידה.PNG

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מסתבר, שבמדינת החלם שלנו, לא ניתן לקבל קוד בהודעה קולית על מנת להכנס למערכת ברוש לתלמידים הלומדים נהיגה, בשונה ממערכת ההזדהות הכללית באזור האישי הממשלתי.
כרגע אין לי אפשרות לקבל מידע על תהליך הוצאת הרשיון.
אולי נציגנו הנכבד ח"כ מקלב היושב במשרד התחבורה יוכל לעור בנושא לרווחת המגזר.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מסתבר, שבמדינת החלם שלנו, לא ניתן לקבל קוד בהודעה קולית על מנת להכנס למערכת ברוש לתלמידים הלומדים נהיגה, בשונה ממערכת ההזדהות הכללית באזור האישי הממשלתי.
כרגע אין לי אפשרות לקבל מידע על תהליך הוצאת הרשיון.
אולי נציגנו הנכבד ח"כ מקלב היושב במשרד התחבורה יוכל לעור בנושא לרווחת המגזר.
מוקד 1299 לא עזרו?

ותשלחו לח"כ מקלב פניה בנושא.

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מוקד 1299 מטפל באיזור האישי הממשלתי וטוענים שהמערכת הספציפית של לימוד נהיגה אינה חלק מזה..
חלם. כבר אמרנו?

אביטל דבוש

משתמש רשום
נכון ל 03/2021 זה עדיין לא סודר
זה לא רק חלם זה גם בעיות שמיעה
לא מבינים אחרי עשרות פניות... (לדברי המורה נהיגה שלי עי התלמידים שלו בלבד)
כנראה מי שלא שומע טוב לא משתמש בהודעות קוליות

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני לקחתי חבר שיש לו טלפון עם SMS והחלפתי את הטלפון
עושים את זה דרך בית הספר

משה גרוס

משתמש רשום
אני לקחתי חבר שיש לו טלפון עם SMS והחלפתי את הטלפון
עושים את זה דרך בית הספר
זה רעיון טוב אבל הוא פתרון נקודתי עבורך
זה לא בסדר שאין פתרון כללי לבעלי טלפון כשר
מה גם שדי קשה לקחת ממישהו את הטלפון שלו בשביל כל הפרוצדורה הזו

משה גרוס

משתמש רשום
מי שרוצה שירותי סמס - פתחתי גמח :)
ג'ימייל 089742906ne
זה לא כל כך עוזר
רוב מי שנרשם ללימוד נהיגה רושם את הפלאפון הכשר שלו ואז כשהוא נכשל (כמו שקורה ל86% בטסט הראשון) הוא צריך להחילף את המספר שלו למספר שלך וזה מצריך תיאום ביניכם בזמן ההחלפה, ובזה לא מסתיימים הצרות כי מכאן ואילך את ההודעות על קביעת טסט חדש ומעבר/פסילת טסט אתה תקבל ולא הוא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה