כמה שאלות לפני מחשב חדש

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קניתי מחשב חדש והוא אמור להגיע בעז"ה. הוא אמור להיות וינדוס 10 ולי יש וינדוס 7. יש לי כמה שאלות בנוגע למחשב החדש.
1. האם יש דרך להעביר את כל החומר כמו שהוא למחשב החדש?
2. האם יש אפשרות להשתמש בדיסק הקשיח של המחשב הישן כמו USB פשוט לחבר אותו כאילו היה כונן נשלף, ככה שאני לא אצטרך כל פעם ללכת למחשב הישן להפעיל אותו ולראות מה יש שם?
3. המחשב החדש מגיע עם 16 ג"ב זכרון. האם יש דרך לקחת חלקים, כדוגמת הזכרונות האלה ולהטמיע אותם במחשב החדש?
4.בדפדפן הכרום שלי יש את כל הסיסמאות לאתרים וכו'. האם אפשר להעביר אותם גם כן למחשב החדש? - אני ידוע שיש סינק, אבל יש לי עוד מחשב של העבודה שאני לא רוצה שהוא יהיה מסנכרן עם כל המחשבים מכיון שיש שם הרבה דברים שהם רק של העבודה ואני לא רוצה לראות אותם במחשב האישי לא של העבודה.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
1. האם יש דרך להעביר את כל החומר כמו שהוא למחשב החדש?
לפרק את הכונן מהישן ולהעביר ע"י כבל מתאים.
2. האם יש אפשרות להשתמש בדיסק הקשיח של המחשב הישן כמו USB פשוט לחבר אותו כאילו היה כונן נשלף,
כן. יש לרכוש מעטפת מתאימה ולהכניס לתוכה את הדיס"ק.
3. המחשב החדש מגיע עם 16 ג"ב זכרון. האם יש דרך לקחת חלקים, כדוגמת הזכרונות האלה ולהטמיע אותם במחשב החדש?
במידה והדגם שלכם עם 2 חריצים לזיכרון RAM ניתן להוסיף את הזיכרון הישן למחשב החדש.
4.בדפדפן הכרום שלי יש את כל הסיסמאות לאתרים וכו'. האם אפשר להעביר אותם גם כן למחשב החדש?
תעשה סינכרון בדפדפן הישן לחשבון הגוגל הפרטי שלך.
ובהתקנת הכרום במחשב החדש ניתן לסנכרן.
בהצלחה!

בני2

משתמש מקצוען
1. ראה 2..
2. כשאתה לא כותב איזה מחשב יש לך ובאיזה כונן מדובר אי אפשר לענות במדויק, אבל כעיקרון אפשר לקנות מתאם ולחבר חיצוני (אם זה דיסק 3.5" הוא יצטרך חיבור נפרד לחשמל. אם מדובר על מחשב נייח אפשר להוסיף אותו בתור עוד כונן במחשב, מה שהכי מומלץ.
3. ה16 ג"ב שאתה מדבר הוא הזיכרון RAM (לשימוש המערכת), אם אתה מתכוון להעביר מהזיכרון של ההארדיסק הישן זה לא אפשרי. אם אתה מתכוון לRAM זה תלוי בדורות והם לא נתמכים אחורה אז צריך לבדוק איזה דורות של המחשב הישן ואם יש לך סלוטים פנויים.
4. אפשר גם לייצא רק את הסיסמאות תראה כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה