חומרה גלילה גם לרוחב עם לוח המגע של מחשב נייד

נקדן זריז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עד היום היה לי מחשב נייד של טושיבה עם וינדוס 10 ובו יכלתי לגלול בכל תוכנה על ידי שני אצבעות בלוח המגע, גם לאורך וגם לרוחב. לאחרונה התחלתי לעבוד על נייד חדש של HP עם וינדוס 11 ובו הגלילה לרוחב עובדת רק על וורד או דפדפן, אך לא באקרובט ולא בתג. כמו"כ הגלילה לאורך בתג נעשית ממש בדוחק, זה לא זורם, ורק אם לוחצים חזק. וברב טקסט זה ממש בקושי גולל. האם יש למישהו פיתרון?
מה שמדהים הוא שבוורד ובדפדפן כרום הגלילה עובדת הרבה יותר טוב מהמחשב הישן, שאפשר לעשות לאורך ולרוחב גם יחד. כלומר כלפי מעלה וגם ימינה תוך כדי.

כדי לבדוק אם הבעיה במחשב או בתוכנה ניסיתי לעשות שליטה מרחוק ממחשב אחד לשני והתוצאה היתה כך:
מהמחשב החדש לא הצליח לגלול לרוחב כלל על המחשב הישן.
ומהמחשב הישן גם לא הצליח לגלול לרוחב על המחשב החדש.
כך שזה רק סיבך לי את הנתונים. האם הבעיה בתוכנה או בדרייוורים?

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בדקת אולי הגלילה היא בכיוון הפוך?

paoawaear

משתמש פעיל
עד היום היה לי מחשב נייד של טושיבה עם וינדוס 10 ובו יכלתי לגלול בכל תוכנה על ידי שני אצבעות בלוח המגע, גם לאורך וגם לרוחב. לאחרונה התחלתי לעבוד על נייד חדש של HP עם וינדוס 11 ובו הגלילה לרוחב עובדת רק על וורד או דפדפן, אך לא באקרובט ולא בתג. כמו"כ הגלילה לאורך בתג נעשית ממש בדוחק, זה לא זורם, ורק אם לוחצים חזק. וברב טקסט זה ממש בקושי גולל. האם יש למישהו פיתרון?
מה שמדהים הוא שבוורד ובדפדפן כרום הגלילה עובדת הרבה יותר טוב מהמחשב הישן, שאפשר לעשות לאורך ולרוחב גם יחד. כלומר כלפי מעלה וגם ימינה תוך כדי.

כדי לבדוק אם הבעיה במחשב או בתוכנה ניסיתי לעשות שליטה מרחוק ממחשב אחד לשני והתוצאה היתה כך:
גם לי היה אותו דבר, ופתאום אחרי שבועיים הסתדר לבד

paoawaear

משתמש פעיל
תנסה אולי את זה ממש יכול לתת פיתרון בשבילך!
  1. פתח את מאפייני העכבר על-ידי לחיצה על לחצן התחל ולאחר מכן לחיצה על לוח הבקרה. בתיבת החיפוש, הקלד עכבר ולאחר מכן לחץ על עכבר.
  2. לחץ על הכרטיסיה גלגל ולאחר מכן בצע אחת מהפעולות הבאות:
    • כדי להגדיר את מספר השורות שייגללו במסך עם כל דרגה של תנועת גלגל העכבר, תחת גלילה אנכית, בחר באפשרות מספר שורות זה בכל פעם ולאחר מכן הזן בתיבה את מספר השורות שברצונך לגלול.
    • כדי לגלול מסך שלם של טקסט עם כל דרגה של גלגל העכבר, תחת גלילה אנכית, בחר מסך אחד בכל פעם.
    • אם הגלגל של העכבר שלך תומך בגלילה אופקית, תחת גלילה אופקית, בתיבה הטה את הגלגל לשם גלילת מספר תווים זה בכל פעם, הזן את מספר התווים שברצונך לגלול אופקית בעת הטיית הגלגל שמאלה או ימינה.

נקדן זריז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני לא רואה אצלי בוינדוס 11 את האופציה של גלילה אופקית. יש רק 'גלילה' ואין כלל אפשרות לבחור בין אנכית לאופקית

לכאורה דרייברים.
מומלץ לעדכן מהאתר הרשמי של היצרן לפי דגם מחשב

נקדן זריז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מהיכן אני יכול להוריד דרייבר למחשב איטש פי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה