לימוד נהיגה כמה עלה לכם להוציא רישיון נהיגה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
רואה שיש כאן הרבה בעלי ניסיון.
מה בסוף עוזר להתקדם מנהיגה סבירה עם טעויות פה ושם לנהיגה שטסטר יעביר?

(חוץ מאשר עוד 30 שיעורים...)

תקחי מישהו שיש לו רכב עם מצלמת דרך, ויש לו זמן מיותר בשבילך, תלכו למקום ששם מתחילים הטסטים, תסעו 2-3 נגלות אחרי רכבים שיוצאים לטסט, תראי את הסרט הזה במחשב כמה פעמים, ותימצאי ותסמני לעצמך דגשים.
בדוק ומנוסה אצל רבים

כל הדלק והזמן עולים פחות משיעור אחד נוסף

• תודה
Reactions: cv

מרים:)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני למדתי בהתחלה בירושלים והייתי בטוח שאני נוהג פצצה וגם המורה שלי אמר לי ככה, ובאמת בטסט נפלתי על רמזור שלא שמתי לב אבל לא בעיה בנהיגה,
תכלס אח"כ עשיתי עוד הרבה שיעורים והבנתי שבאמת אז לא הייתי כ"כ מיומן וככל שעובר הזמן קולטים את זה יותר
ככה שלא נראה לי יש פיתרון אחר מעבר ללעשות עוד כמה שיעורים, כמובן שלא בהכרח שלושים, וכמובן הכל זה בתנאי שאכן המורה שלך הוא טוב והוא עומד איתך על הנקודות החשובות
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה