מידע שימושי כמה כפיות סוכר אתם מכניסים ל'קפה'...?

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
שמעתי פעם על מישהו שרצה להיגמל משוקולד. אז החזיק אצלו שקית קטנה של--- "חתיכות בשר".... וכל 6 שעות בלע נתח קטן.. כך הנציח את עצמו בשרי....
לא שמע על שוקולד מריר פרווה

דבוצ'קה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מי ששותה קפה עם כפית סוכר ומלאה, אז כנראה שהוא פשוט לא אוהב קפה, אז שלא ישתה קפה וזהו.....;)
אפשר לומר אותו דבר גם לגבי הסוכר,
מי ששותה אותו עם קפה, כנראה שהוא לא אוהב סוכר,
וכנ"ל לגבי החלב,
אז מה הוא כן אוהב? ;)

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אחרי שמורידים סוכר בקפה, אי אפשר אחרי זה לשתות את זה מתוק, מתרגלים למרירות.
לא נכון... לכמה זמן נראה לך שבנ"א מוכן להתענות?
אני יכולה להפחית מהסוכר ולעבור לשתות מים, אבל בקלות רבה מאוד מאוד לחזור למשקאות ממותקים.

יוגורט

משתמש מקצוען
אני יכולה להפחית מהסוכר ולעבור לשתות מים, אבל בקלות רבה מאוד מאוד לחזור למשקאות ממותקים.
לא משקאות ממותקים, דווקא קפה.
תשתי קפה בלי סוכר חודש, אח"כ תנסי לחזור ל2 כפיות, ותראי שאת לא מסוגלת, אולי כפית אחת כן, אבל לא מתוק ממש.
כמובן בהסתברות וודאי שיש יוצאים מן הכלל, כי הרעיון של הקפה זה המרירות.

טוב,נכנעתי, אולי זה קרה רק לי..

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה לא קשור בכלל, אני לא מסוגלת בכלל שיהיה סוכר, כבר לא טעים לי עם הסוכר
את לא מסוגלת. לך כבר לא טעים
לא משקאות ממותקים, דווקא קפה.
תשתי קפה בלי סוכר חודש, אח"כ תנסי לחזור ל2 כפיות, ותראי שאת לא מסוגלת, אולי כפית אחת כן, אבל לא מתוק ממש.
כמובן בהסתברות וודאי שיש יוצאים מן הכלל, כי הרעיון של הקפה זה המרירות.

טוב,נכנעתי, אולי זה קרה רק לי..
ניסיתי... אולי אני היוצאת מן הכלל :)

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לפי האשכול כאן,
כולם שותים חליטות צמחים ותה ירוק ללא סוכר,
אם נופלים עם קפה אחת לשנתיים - גם זה בלי סוכר,
לא אוכלים שוקולד
מתעמלים כל יום שעתיים וחצי
הולכים לישון בזריחה וקמים עם התרנגולים

ורק אני
שותה שוקו (כן כן :eek:) עם2 כפיות גדושות
אוהבת שוקולד בכל ליבי (טעמתם את הבלונדי בראוניז החדש שיצא? יאממי!)
לא זזה מהכסא. הליכה? למכולת וחזרה
נופלת למיטה ב-2 בלילה וקמה ב-9

בושות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה