כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

בת ה

משתמש רשום
שושנה טובה רציתי לדעת האם שמעת בכנס שבתי ספר שלא עבדו אופק לגמרי לא יקבלו את המקדמות וחינוך העצמאי יקח להם אותם חזרה למרות שבמשרד החינוך הם כבר באופק??

ששנה טובה

משתמש רשום
יקרה
גם אני מכירה קצת קצת
החינוה"ע מתוקצב ב100%!
החינוה"ע בחר לא להכנס לאופק.

ויש אפשרות לצאת כי יש מורות מסוימות שעבורן זאת הרעת תנאים.
הוא לא בחר
גדן"י בחרו
החינוך העצמאי כפוף להחלטת גדו"י בכל מהלך
מי שהקונספט הזה לא מתאים לה
שבחר לעבוד בחינוך הממלכתי
רק אומרת- לא מספיק האויבים שלנו בחוץ?
גם ביננו אנחנו צריכים לריב
מי שמרגישה שנהגו איתה לא ביושר
שתתבע בדין תורה
אני לא מאמינה שהמדגם המייצג של מורות בני יוסף והחינוך העצמאי
לא מקבל את דעתם של גדולי ישראל

בת ה

משתמש רשום
שושנה טובה תודה על התשובה המהירה אבל אני רוצה לדייק את השאלה
לא אמרו משהוא בנןסח של :כל מנהלת תצהיר האם עבדו לפי אופק או לא
מי שעבדה יותר בתקופה שעבר תקבל מי שעבדה פחות נוריד לה... אשמח לתגובה

חוחית

משתמש סופר מקצוען
החינוך העצמאי כפוף להחלטת גדו"י בכל מהלך
אשמח לקבל מכתב שמכריח את מורות החינוה"ע לתת תרומה.
יש לך אותו?
כי אני א"פ לא קבלתי אותו.

יש לך מכתב מגדו"י שאני צריכה לתת כל שבוע שעת התנדבות בחינם?
כי אני לא קבלתי אותו!

גם ביננו אנחנו צריכים לריב
רק שואלת, האם מותר לחרדי לגזול חרדי?
אני לא מאמינה שהמדגם המייצג של מורות בני יוסף והחינוך העצמאי
לא מקבל את דעתם של גדולי ישראל

צודקת ב100%
המורות הן נשים צדיקות, ירא"ש!!!
פריאריות, אני מקווה שהן תפסקנה להיות!
אחרי שנים ארוכות ארוכות ארוכות!

ואת יודעת משהו?
אם הכל כ"כ בסדר בחינוה"ע
למה מורות לא מעזות לפתוח את הפה??
מוזר ממש, נכון?

צוק איתן

משתמש פעיל
רציתי לשאול בקשר למורה עם 91.7% משרה והשנה התווסף לה שעות גיל סהכ מגיעה בתלוש השנה ל99% משרה .
כמה אחוזי משרה יהיה לה באופק? למישהי יש מידע ברור?

אינסוף

משתמש מקצוען
אני לא סגנית
אני סתם מורה פשוטה
והיה אפשר לבטל את התרומה גם לפני 30 שנה
אמא שלי גם הייתה מורה. והיא ביטלה את התרומה
אפילו לא היה צריך לנמק
אני אומרת לכם
תחכו בסבלנות עד שתראו את התלוש ותבינו שאף אחד לא עשק אתכם
רק נלחמו לזכויותכם.
תבינו. באופן אוטומטי מי שחובש כיפה במדינה הזאת
מקבל פחות
אבל זה לא קשור לחינוך העצמאי או לבני יוסף
לא נכון.
כשאני בקשתי לבטל
אמרו לי שאפשר רק אחרי 5 שנים

חוחית

משתמש סופר מקצוען
@ברוך הוא אשמח לקבל מכתב שמכריח את המורות לתת תרומה.
מי יכול לכפות על מישהו לתרום???

ולכתוב "גדו"י"
לא מספק
מכתב עם חתימות של רבנים!

ששנה טובה

משתמש רשום
לא רואים במכתב כפיה
רק בקשה
אני ביטלתי את התרומה
ואף אחד לא עשה לי שום בעיות
וכמוני, אני מכירה עוד הרבה שביטלו את התרומה
מותר לתרום לחינוך העצמאי
הוא צריך לשלם חלק מהמשכורות של המורות
נראה לי שמשרד החינוך 70%
והיתר הבעלות

חוחית

משתמש סופר מקצוען
כנסו
למעלה מ2 מיליארד
מגיעים בתקצוב ישיר ממדינת ישראל
כך שאפשר לנשום עמוק ולהרגע.
החינוה"ע הוא גוף מתוקצב ב100%

חיהחנה

משתמש פעיל
חברים בואו נשמור על כבוד הדדי...........
אם הרשת מוציאה איזו הודעה בבקשה שתשלח הודעה ברורה גם לצוות, מידיעה ישנם מנהלים שמנצלים את חוסר הוודאות ומעבידים את המורים יתר על המתבקש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה